Де продавати вживані прилади та електроніку в Інтернеті - Craigslist

продаж вживаної електроніки керівництво хулерів версія 1507925231 готівкові гроші boyeeeНехай моє виховання середнього класу і не зовсім безпритульний вигляд обманюють вас; Я прямий хуліган. Я перегортаю телевізори, динаміки, стільникові телефони, ноутбуки, MP3-плеєри, гітари - насправді практично все, що має шнур живлення, - просто щоб заробити кілька неоподатковуваних грошей поза роботою та заплатити за всі надмірно дорогі коктейлі та квитки на концерти, які я хочу. Я роблю це вже роками, і не для того, щоб похвалитися, але я по-дядьськи добре це роблю. Сьогодні я тут, щоб поділитися з вами якоюсь моєю мудрістю та дати вам підказки щодо того, як і чому ви повинні продати свою використану електроніку, наприклад, завтра.

Ми почнемо з чому ви повинні продати свої речі.

1. У вас цього занадто багато

Я був на достатній кількості продажів на подвір’ях і допомагав достатній кількості людей міняти квартири, що я знаю це точно. У більшості з нас, що живуть у цьому шаленому споживанням цифровому віці, більше електронних лайна, ніж ми знаємо, з чим робити. Вперед і смійтеся з тих людей, що знаходяться на Hoarders, але ми всі це робимо. Я хочу поспоритись, що у вашому гаражі є принаймні один старий монітор комп'ютера. Я не можу сказати вам, скільки людей, яких я знаю, досі мають AV-приймач, який вони перестали використовувати 15 років тому, лише тому, що вони лінуються його позбутися, і в глибині думки думають: "Мені може знадобитися це в майбутньому ". Ні, ви не будете. Цей новий, який ви придбали, буде чудовим, а старий просто займає місце.

2. Ваші речі лише втрачають цінність

Якщо ви не тримаєтеся на ньому до тих пір, поки він не набуде достатнього віку, щоб стати предметом колекціонування, всі ваші старі електронні лайно з часом знеціняться. Швидкий розвиток технології - це меч з двома кінцями - завжди є щось нове та захоплююче, але кожне нове покоління обладнання зазвичай робить ваші речі меншими, ніж це було вчора. Якщо ви перепродаєте речі раніше, ви компенсуєте більшу частину початкової вартості і можете направити ці гроші на нові, приємніші речі.

3. Ви, мабуть, все-таки мали намір продати своє старе сміття

Тож просто зробіть це вже і припиніть витрачати час.

Де продати свої речі

Не мучись із будь-якою з цих жахливих послуг з викупу електронної техніки, таких як Gazelle або Glyde. Це ломбарди Інтернету: вони можуть бути швидкими і легкими, але вони роздирають вас, як бирка на матраці великого розміру. Використовуйте Craigslist та eBay щоб отримати максимум від своїх речей. Продаж речей на цих ринках, безумовно, займає трохи більше часу та зусиль, але ви винагороджуєтесь за цю роботу з більшою віддачею. Якщо у вас є багато лайна для продажу, і ви більше дбаєте про те, щоб позбутися від неї, ніж про отримання прибутку, то я настійно рекомендую використовувати додаток під назвою Gone.

Вирішуючи, який сайт / послугу використовувати, пам’ятайте про свій цільовий ринок. Craigslist є місцеві і eBay є глобальний. Щось, що може не продаватися на CL, може принести вам величезну віддачу на eBay, а деякі речі, на продаж яких знадобляться тижні на eBay, можуть продатись через пару годин на Craigslist. Це важко пояснити, але прикладом, який я люблю використовувати, є тостер Hello Kitty, який я колись отримав на подвір’ї. Я не отримав жодної відповіді, коли опублікував її на Craigslist, але пройшло лише чотири години, перш ніж виникла війна на eBay. Конкретні, нішеві предмети, як правило, працюють краще на eBay, оскільки ви маєте доступ до більш широкого ринку, тоді як звичайні предмети, такі як iPod, працюють краще у Craigslist просто тому, що вони, як правило, поховані на eBay. Неможливо скласти просте, всеосяжне правило, коли продавати щось на одному веб-сайті, а не на іншому, але просто довіряйте своєму судженням, і у вас все буде добре.

Якщо ви сумніваєтеся, просто розмістіть повідомлення на обох

Чесно кажучи, я використовую eBay лише близько 10 відсотків речей, які я продаю - решта - все в Craigslist. Оскільки це локалізований ринок, мені не доводиться возитися з доставкою, і майже всі операції проводяться готівкою, що просто полегшує життя.

Наступна сторінка: Як продати свої речі

Як продати свої речі

Проведіть дослідження

Погляньте, скільки інші продають подібні товари, і сформулюйте відповідну ціну. Не сподівайтесь отримати 90 відсотків роздрібної ціни, яку ви за це заплатили. Навіть якщо він використовується незначно, люди, як правило, не готові платити більше 70 відсотків MSRP за все, що раніше належало. Якщо ви запитуєте занадто багато, ніхто не збирається робити заявку або надсилати вам відповідь, тому використовуйте свій мозок і визначте розумну ціну.

Напишіть хорошу рекламу

Ми вже розповідали про те, як написати чудову рекламу зі списку Craigslist, але для тих, хто вважає за краще читати Cliff Notes, ось версія TL; DR:

  • Дайте йому короткий, але описовий заголовок, і НЕ БУДЬТЕ ТОЙ МОРОН, ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУЄ ЗАМОК КАПС ДЛЯ ЦІЛОЇ ОГОЛОШЕННЯ.
  • Зробіть проклятий знімок. А ще краще, візьміть два. Ніхто не буде купувати те, що ви продаєте, якщо він не може побачити це першим. Гаразд, можливо, хтось і буде, але ваші шанси отримати відповідь є астрономічно нижче, якщо у вас немає зображення. Якщо у вас є смартфон, у вас немає абсолютно ніякого приводу розміщувати безфотографічне оголошення.
  • Використовуйте маркери для переліку функцій та специфікацій; використовуйте жирні літери для виділення ключових слів; і будьте чесними щодо будь-якої шкоди. Вам не потрібно перераховувати кожну потертості та подряпини, але майте на увазі, що той, хто купує річ, яку ви продаєте, завжди буде дивитись на неї перед тим, як здати готівку, тому брехня не допоможе вам всі.
  • Перевірте свою граматику та орфографію. Якщо очевидно, що ви не вмієте говорити зі словами, це впевнене, що ви, мабуть, теж не вмієте користуватися цифрами, і люди цим скористаються. Я знаю, що хочу. Не звучіть як простук, і вас не накинуть халери.

Навчіться торгуватися

Ми, західники, маємо репутацію кепських торгуватися, AKA торгуватися та укладати угоди. Особисто я не думаю, що ми цього заслуговуємо. Звичайно, є сотні недолугих туристів, яких щодня викрадають на вуличних ринках Мумбаї, але я торгувався з достатньою кількістю тіньових людей у ​​Крейгслісті, щоб знати, що США повні кмітливих угод. Люди, які купують речі в Інтернеті, більш ніж готові торгуватися з вами, і дуже ймовірно, що ви спробуєте продати щось через Інтернет. Отже, для тих з вас, хто не знайомий з агресивними переговорами, ось кілька пропозицій щодо того, як з цим боротися. Взагалі кажучи, є два способи продати щось:

1. Опублікуйте все, що ви продаєте, за вищою ціною, ніж ви насправді бажаєте за це, а потім дозвольте людям торгуватися на кілька доларів. Це змушує їх відчувати, що вони мають хороші навички ведення переговорів і вони отримують гарну угоду. Тільки будьте обережні, щоб спочатку не розміщувати свій товар занадто багато, оскільки це може вимкнути людей.

2. Опублікуйте саме те, що хочете, і чітко вкажіть в оголошенні, що ви твердо тримаєтеся ціни. Це, безсумнівно, дратує покупців списку Craigslist, і ви можете не отримати стільки відповідей, але якщо хтось відповість, ви дізнаєтесь, що вони готові заплатити ціну, яку ви просите.

Остання сторінка: Кілька швидких прийомів, щоб швидко продати речі

Загальні поради щодо суєти

Використовуйте свій телефон

Електронна пошта - це чудово, якщо у вас є денна робота, де ви весь день перебуваєте перед комп’ютером, але у всіх інших випадках обмін текстовими повідомленнями та телефонні дзвінки є більш негайними та практичними. Коли я роблю дописи, я включаю свій номер телефону та адресу електронної пошти та запрошую людей зв’язатися зі мною, як їм заманеться. Я не можу говорити за кожного шумника там, але я б сказав, що близько 70 відсотків відповідей, які я отримую, - це тексти. З мого досвіду, більшість людей, які купують мою електроніку в Craigslist, здаються прив'язаними до грошей, тому, ймовірно, у них немає комп'ютерів, але робити мати смартфони. Наявність телефону під рукою - це ключ до здорової суєти.

Тексти є найкращим другом хулігана, але ніколи не публікуйте свій номер в такому оголошенні: 555-555-5555. Це волога мрія спамбота. Натомість пропишіть кілька (або всі) цифр, наприклад: 555-п’ять 5 п’ять-5555. Це допоможе уникнути вашого номера у списках розсилки таблеток Boner. Якщо ви не хочете взагалі публікувати свій реальний номер, ви завжди можете скористатися Google Voice, щоб створити номер псевдоніма та захистити свої справжні цифри від спамерів.

Не продаєте? Розмістіть своє оголошення

Вам доведеться скопіювати вміст і видалити його спочатку, але як тільки ви зробите перепост, він з’явиться раніше в хронологічних результатах Craigslist. Інший варіант - скласти списки для інших областей, але це не завжди ефективно, оскільки Craigslist вже індексує оголошення з найближчих місць. Однак, можливо, варто спробувати, залежно від району, в якому ви живете.

Якщо ви не можете розмістити повідомлення сьогодні, надішліть повідомлення у четвер

Вихідні - це найважливіший сезон для суєти, тому, якщо ви не можете розмістити оголошення відразу або ви думаєте скоріше зробити репост, знімайте пізно в четвер у другій половині дня. Повірте мені на це.

Жирові екрани = немає зелені

Я знаю, що ви впали на ньому як дві тисячі, коли придбали його ще в 2001 році, але за цей гігантський 55-дюймовий телевізор із задньою проекцією, який ви маєте в підвалі, ви не отримаєте більше 10 доларів. Навіть не намагайтеся продати його. Ніхто не хоче цього жахливого чудовиська у своїй вітальні, і вони, певно, не хочуть орендувати U-Haul, аби просто перенести його по місту. Вам краще взяти бейсбольну биту і переробити сцену принтера Офісний простір. Це ж правило стосується моніторів комп’ютерів. Ніхто не хоче, щоб пухкий монітор обіймав весь їхній робочий стіл, а РК-панелі з плоским екраном настільки дешеві, що зараз їх може собі дозволити кожен. Жирні смартфони, як оригінальний iPhone і Motorola Droid, теж непросто продати, і, мабуть, вони не варті вашого часу. Однак є один виняток: ці міні-міні iPod першого покоління все ще продаються досить добре.

Згорілий газ втрачається готівкою

Не виганяйте свої речі іншій людині, якщо вам цього не потрібно, а якщо це потрібно, переконайтеся, що вони доплачують за доставку. Це не доміно, а бензин не дешевий. Або змусьте їх прийти до вас, або заплатіть за них. Якщо вам замалювали про те, що ви отримаєте з рангового списку рандо, знаючи, де ви живете, то нехай вони зустрінуть вас на півдорозі в громадському місці.

Кінець. Щаслива суєта.

Останні повідомлення