Як в прямому ефірі відкрити US 2015 в бухті Чемберс

як транслювати 2015 us open shutterstock 86132908 Найкращі гравці в гольф StacieStauffSmith / Shutterstock Golf сьогодні виходять на чудове поле для гольфу Chambers Bay у Вашингтоні, офіційно стартувавши на Відкритому чемпіонаті США 2015 року. Чинний чемпіон Мартін Каймер прагне захистити свій титул у 2014 році проти молодого пістолета Джордана Спіта, вгору-вниз Рорі Макілроя та часто засмучуючого Тайгер Вудса. З гаманцем для переможця на 9 мільйонів доларів, не кажучи вже про 600 балів FedEx Cup, турнір виглядає одним із найцікавіших вихідних днів гольфу протягом усього року.

Хоча любов до гри в гольф не знає меж, ми добре усвідомлюємо, що це не обов'язково стосується доступу до мовлення. Якщо вам бракує передплати на постачальника кабельних послуг, ви проживаєте в районі, де немає спортивного бару, гольф-клубу, чи інші перешкоди стоять на вашому шляху, задовольнити вашу тягу до гольфу не завжди легко. Ми розуміємо вашу біду, тому, щоб допомогти, ми склали цей простий покроковий посібник для трансляції кожного раунду майбутнього US Open. Одягніть свій улюблений капелюх газетчика та потренуйтеся в кулачних насосах, ось ваш (цифровий) вихід до затоки Чемберс та відкритого чемпіонату США 2015 року.

Fox Sports Go

(Інтернет | iOS | Android)

Не тількиFoxSportsGo це перший набіг US Open Fox Sports у 2015 році на сферу покриття гольфу, але мережа планує виділити понад 100 мільйонів доларів на рік за права на ефірне покриття USGA. Масові інвестиції Fox приносять безліч унікальних покриттів любителям гольфу, включаючи естакади безпілотних літальних апаратів, автомобілі RC, оснащені HD-камерами, та найсучасніші залізничні камери.

Щоб переглянути цю нову трансляцію, шанувальникам просто потрібно відвідати онлайн-клієнт Fox Sports Go онлайн-трансляції та увійти в систему із сумісним постачальником кабельних послуг. Фокс має намір транслювати кожен раунд чотириденного турніру, включаючи потоки, присвячені 12-му та 15-му лункам, а також групу кожного дня. Шанувальники також мають доступ до нового шоу під назвою US Open 360, яке пропонує глядачам закулісні та так звані кадри "всередині канатів".

US Open Інтернет-потік

(Інтернет | iOS | Android)

Відкритий чемпіонат СШАUSOpen2015Спеціальний веб-сайт також планує транслювати пряму трансляцію з затоки Чемберс, пропонуючи той самий доступ до Інтернету, iOS та Android від Fox Sports Go. Оскільки US Open співпрацює з Fox щодо прав на трансляцію, він має намір випустити подібні потоки з 12-ї та 15-ї лунок, нову групу для кожного раунду та нову трансляцію US Open 360. Однією з головних відмінностей Fox Sports Go є те, що онлайн-потік US Open не вимагає від глядачів синхронізації сумісного провайдера кабельних послуг із сайтом, пропонуючи щоденні трансляції безкоштовно.

PlayStation Vue

SonyPlayStationVue нещодавно приєднався до руху прорізування каналів і тепер пропонує підписку на власну версію потокової онлайн-послуги. Під назвою PlayStation Vue абоненти послуги отримують доступ до трансляції до таких каналів, як NBC, Fox, CBS, TNT та безліч інших мереж вищого рівня. Vue дійсно коштує 50 доларів на місяць за доступ, але, оскільки Fox планує транслювати весь US Open, він залишається вагомим варіантом для охоплення всіх дій вихідних.

Інші ресурси

Гольф subreddit

Неймовірний веб-сайт з інформацією буквально про все, Reddit розміщує більше ніж достатньо інформації про гольф та US Open, щоб задовольнити будь-яких шанувальників цього виду спорту. Оскільки турнір охоплює турнір на вихідні, очікуйте безліч вмісту, пов’язаного з безліччю гравців у гольф, включаючи інтерв’ю, відеоролики з курсів та веселі меми. Лояльна база користувачів Reddit створює багатий вміст сайту. Під час кожного раунду ви знайдете безліч сюжетів на тему гольфу, теми чату та навіть альтернативні сайти для трансляції.

Хоча Reddit - це фантастичний ресурс для наповнення US Open 2015, проте надто легко витрачати цілі вихідні на тиски навколо решти сайту. Не кажіть, що ми вас не попереджали.

ESPN Golfcast

Хоча це не варіант відео, ESPN регулярно пропонує свою фірмову презентацію Game-by-Play Gamecast на час US Open. Просто перейдіть на сторінку табло з гольфу через веб-сайт ESPN і натисніть на посилання на табло Open US. Ця функція відображає події в режимі реального часу, включаючи кожен зроблений удар, небезпеку для води та тривалий рух. Gamecast також перелічує карту кожного гравця в гольф, висвітлюючі відео та те, що набуває популярності на сайті соціальних мереж Twitter.

Сумнівні потокові сайти

Майте на увазі, що більшість доступних незаконних опцій потокового передавання мають небажаний спам та безліч спливаючих вікон. Орієнтація на такі посилання, як правило, викликає розчарування, особливо коли мова йде про пошук якісних відео та аудіо каналів з невеликою буферизацією.

Знову ж таки, ви повинні пам’ятати, що багато з цих сайтів незаконно транслюють вміст, і ваш комп’ютер залишається під високим ризиком зловмисного програмного забезпечення при їх використанні. Тим не менш, ви помітите глибокий вибір доступних для вас посилань, як тільки знайдете адекватний веб-сайт для трансляції в Інтернеті. Багато веб-сайтів - хоча технічно легальні, оскільки вони надають лише посилання на різні потоки трансляції, а не транслюють захищений авторським правом вміст - потрапляють у сірі області закону.

Примітка: Як правило, ніколи не натискайте жодне посилання, яке вимагає завантаження будь-яких програвачів HD, оновлення програмного забезпечення для потокового передавання або встановлення будь-яких “необхідних” медіаплеєрів. Це часто просто спам-посилання, які можуть заразити ваш комп’ютер вірусами.

Останні повідомлення