Знайомство з моїми фальшивими друзями на Facebook

знайомство з фейковими друзями з фейсбука

Зараз 5 ранку, і сині відблиски екрану iPhone розбудили мене. У ці безбожні години трапляється так мало (і я настільки скупий на сповіщення), що виявляю, що мені рідко потрібно використовувати налаштування "не турбувати".

Хтось на ім’я Уолтер попросив бути моїм другом у Facebook. Зазвичай я натискав кнопку живлення і кидав телефон назад на нічну стійку - але щось змушує продовжувати. Я ввожу екран і великий палець у своєму паролі, борючись із сонливістю, яка скріплює мої очі.

Я переходжу на сторінку Говарда і знаходжу саме те, що шукаю: жіноче обличчя як зображення профілю та фразу, яка починає переслідувати мене.

"Ніколи не робіть щось перманентно дурне лише тому, що ви тимчасово засмучені".

Це останній у довгій серії дивних, фальшивих (вони, мабуть, фальшиві ...) профілів із проханням стати моїм другом. У кожного з них є кілька спільних речей: чоловічі імена, фотографії жіночого профілю та одна з двох цитат.

Ми всі отримуємо від незнайомих людей прохання про подругу і навіть дуже очевидно фальшиві акаунти, але в цій купці є щось занадто схоже, і це божеволіє. Залишилось лише дізнатись про них якнайбільше - і справді, як будь-яке добро Сом дивлячись, як американець знає, це означає, що я повинен спробувати відстежити їхні фотографії профілю та всіх, хто з ними пов’язаний.

Карлос Д Олив

Карлос підроблений профільЯк і кілька інших моїх фальшивих прохань про друзів, Карлос навчався в університеті Ендрюса. Це плюс зображення профілю - це вся інформація, яку пропонує обліковий запис, хоча популярна фраза, яку я бачив у кількох із них, також є тут.

"Ніколи не робіть чогось постійно дурного, лише тому, що ви тимчасово засмучені". Швидкий пошук котирувань, який приписується "невідомому", але з'являється в базах даних цитат та ідіом.

Рахунок Carlos D Olive був відкритий лише 18 жовтня, приблизно тиждень тому. Дивніше стає, коли я дивлюсь на його друзів і бачу, що у нього немає, але йде за жінкою, з якою я маю спільного друга.

Зворотний пошук зображень показує, що фотографію можна прив’язати до фотографа на ім’я Білл Джонс, який займається комерційною та модельною фотозйомкою. Жінку на знімку називають "Аманда М." - це все, що я знаю. Здається, вона знімалася з Джонсом ще в 2009 році. Я зв'язався з Джонсом і запитав про фото.

Джейсон Д Мартінес

jason fbЩе один чоловік із жіночим зображенням, інший акаунт розпочався 17 жовтня, ще одна цитата розміщена того ж дня:

“Усі чоловіки однаково обіцяють. Вони відрізняються лише в своїх вчинках ». Цей приписують Мольєру.

Дивно, але я бачу, що Джейсон також пов'язаний з тією ж людиною, що і Карлос - жінкою, з якою я маю одного спільного друга. Дивно, але я рухаюся далі, оскільки цей профіль нас ніде не веде. Зворотний пошук зображень пов’язує фотографію з безліччю блогів (багато з яких, мабуть, ведуть люди з іменами Близького Сходу чи Східної Європи). Це все, що я можу знайти.

Говард М Фуллер

howard fbГовард має цитату Сае Мольєра як Джейсона, а також зображення симпатичної дівчини з темним волоссям. Я просто негайно переходжу до зворотного пошуку зображення для цього. Перший результат переходить до профілю когось на ім’я Джон Лог, і я припускаю, що це буде фальшивий профіль, подібний до тих, з якими я стикаюся.

Ні. Це, здається, дуже пересічний хлопець, який живе в Нью-Джерсі - і це також веде до профілю головного письменника у Facebook на спортивному сайті. Я повідомляю обом, щоб запитати їх, чи бачили вони коли-небудь картину раніше. Обидва кажуть мені, що не мають уявлення про те, хто ця людина і чому фотографія веде до їхніх акаунтів.

Здається, що фотографія спочатку надходила з веб-сайту фотографа і позначена під старшими портретами - і це, наскільки я розумію.

Вальтер Д. Крюгер

Уолтер ФБІм'я хлопця: Перевірте. Фото жінки: Перевірка. Andrew’s University: Перевірка. Цитата:

"Ніколи не робіть чогось постійно дурного, лише тому, що ви тимчасово засмучені".

Перевірте.

Цю точну фотографію я насправді ніде не можу знайти; Я розсеяно натиснув "Друзі". Немає друзів, просто та сама жінка, за якою стежив і інший рахунок. Я починаю перевіряти всі профілі; всі вони слідують за нею. Я вирішую надіслати їй повідомлення та запитати, чи вона щось знає про все це. Вона цього не робить, кажучи, що часто отримує дивні прохання про друзі, але зазвичай ігнорує їх, як це робить більшість із нас. Хоча ми не додали ці облікові записи як друзів, ми все одно відображаємось на вкладці їхніх друзів як люди, за якими вони підписані; Цікаво, якщо відхилення їхнього запиту також не виведе мене зі списку підписників. Я намагаюся - ні. Я все ще там з’являюся.

наступні

Чад Н. Кімпель

чат fbЩе одне чоловіче ім'я з жіночим фото - також вказане як чоловіче в розділі Про. У Чада також є цитата "Ніколи не робіть щось назавжди задуреною лише тому, що ви тимчасово засмучені", опублікована 17 жовтня, тобто в день, коли також був запущений рахунок.

Ця фотографія дає безліч результатів; здається, це одне з найпопулярніших запасних зображень рудоволосої жінки, тож ви можете собі уявити безліч статей леді Маг, які його використовували.

Даремно намагаючись знайти це десь інакше, ніж у статтях про те, як те, як бути рудою, впливає на ваші гени або як уникнути того, щоб ваша фарбувальна робота не зникала, я намагаюся просто погуглити «природний портрет рудої». Це перша картина, яка з’являється. Прослідкувати це далі, ймовірно, тупиковий шлях.

Проте я намагаюся знайти оригінальне завантаження на якомусь напівофіційному сайті, щоб перевірити, чи є інформація про метадані про те, хто його завантажив. Завантаження зображень у Вікіпедії переводить мене до облікового запису Flickr передбачуваного оригінального автора. Це фотограф на ім’я Дусдін Кондрен, і він користується користувачем вже досить давно, тож можливо, він справді є фотографом цього знімка, який використовується у фальшивому профілі.

Я зв’язуюся з Кондреном, і він каже, що це справді його фотографія, і він вважає, що зробив її в 2006 році, і це актриса на ім’я Крістал Вердон, яка брала участь у режисерській виставі.

Facebook не знаходить для мене Crystal Verdon, але знаходить Crystal Verdon Eisele - який теж рудоволосий. А також виглядає точно як зображення профілю Чада. І це точно людина на цій картині.

Я надіслав їй повідомлення, повідомляючи їй про фальшивий профіль за її подобою. Я гадаю, наскільки широко розповсюджена ця фотографія, їй буде все одно.

То що тепер?

Хоча я отримав дивне підтвердження від фотографів, що справді ці фотографії викрадені, я все ще не знаю відповіді на цю дивну серію фальшивих запитів друзів. Я навіть зв’язався з Facebook, щоб спробувати надіслати звіт про спам, якщо ця конкретна ситуація є обманом чи атакою певного типу, на яку користувачі повинні стежити. Я нічого не чув у відповідь.

Це моторошно і дивно, і, безсумнівно, ці рахунки неймовірно фальшиві; і вони не зупиняються. Зараз у мене є принаймні 20 запитів із очевидно спам-профілів. Я отримав небагато відповідей та ще більше запитань. Це настільки неприємно, що часом, часто, я хочу видалити Facebook, залишити його назавжди і навіть ніколи не озиратися назад. Чому я це роблю? Чому я взагалі використовую Facebook? У чому справа?

Але тоді я згадую те, чого навчили мене всі ці профілі:

"Ніколи не робіть щось перманентно дурне лише тому, що ви тимчасово засмучені".

Останні повідомлення