Як Microsoft побудував поверхневий циферблат

Поверховий циферблат Джеремі Каплан / Digital Trends The Surface Studio - це найсучасніший комп'ютер від Microsoft, з приголомшливим дизайном, більшою потужністю, ніж ілюмінати (або полковник Сандерс), та унікальним новим елементом інтерфейсу: циферблат розміром з долоню, подібний до регулятор гучності, подібний до стереосистеми 70-х років, який поєднує стандартну клавіатуру та мишу. Microsoft називає його Dial, і в перших оглядах нового комп'ютера це Dial, який справді привернув увагу.

Ви можете посадити циферблат на свій стіл, де його міцна основа запобігає ковзанню. Поштовх діє як клацання, активуючи меню, тоді як обертання циферблата рухається вперед і назад у будь-якій програмі, в якій ви знаходитесь. Справжня сила цього оживає у творчих програмах, де ви можете переглядати версії, змінювати колір пензля на льоту, швидко виберіть улюблені інструменти тощо.

Крім цього, циферблат призначений для взаємодії з приголомшливим, ідеально відкаліброваним екраном, розміром 4500 х 3000 пікселів. Підніміть циферблат із робочого столу і поставте його безпосередньо на монітор (який відхиляється назад так само, як робочий стіл), і навколишнє меню, що налаштовується, дозволяє вам сконцентруватися на полотні під вашими руками, а не копатись на столі.

"Гей, це щось, що має трохи магії там".

"Це як цей чарівний момент, коли у мене є цей предмет, але коли я виставляю його на екран, ого! Щось трапляється », - пояснює Скотт Шеноне, старший дизайнер команди Microsoft Surface і ключова частина команди, яка стоїть за циферблатом. Після відкриття студії в Нью-Йорку наприкінці жовтня я сів на ексклюзивне інтерв'ю з Schenone, щоб дізнатись про те, як стоїть пристрій.

"У нас була така аналогія палітри", - сказав він мені. "У живописця в цій іншій руці є те, про що вони завжди посилаються ... а у мене на столі стоїть ця баночка з купою ручок і маленькими лінійками та іншим матеріалом. У кожного є така версія. Ми хотіли створити цифровий еквівалент цього, де це просто інструменти, до яких ви найчастіше користуєтесь, або функції, які ви використовуєте, коли друкуєте, особливо на великому екрані ".

Деякі люди успадковують ресторан, сімейний бізнес чи навіть почуття гумору. Сім'я Шеноне дала йому око для дизайну. Його батько є провідним дизайнером взуття в Nike в Портленді, штат Орегон, а брат - промисловим дизайнером. Скотту щойно виповнилося 29 років, і завдяки батькові він виріс за редакційним столом.

«Мій тато працював у Nike, займаючись дизайном взуття, і мав цей робочий стіл. Коли я був дитиною, я фактично сів йому на коліна і навчився малювати на цьому величезному полотні. І я був схожий, ей, деякі кишкові інстинкти з’являються тут, коли я бачу цей великий екран. Це було одним із моїх натхнення ".

Виготовлення циферблата

Сформувавши своє бачення, Schenone та команда дизайнерів розпочали роботу. Оскільки екранне зондування інтегровано в мікросхему Microsoft Pen і Touch Chipset, вони використовували прототипові деталі від електроніки Surface Pen, щоб розпочати ранню розробку. За межами екрану використовувались прості циферблати, підключені через USB, а потім через Bluetooth.

«Ми створили кілька доказів концептуальних моделей - дуже сирих. Це було, гаразд, ось повзунок, ось колесо, яке це відчуття. І ми зрозуміли, що якщо ви додасте синтетичну вм’ятину, розрядку, ви ніколи не перескочите », - сказав він.

Компоненти поверхневого циферблатаКомпоненти поверхневого циферблатаКомпоненти поверхневого циферблатаКомпоненти поверхневого циферблатаКомпоненти поверхневого циферблатаКомпоненти поверхневого циферблата

Колеса, як правило, неточні: уявіть, що ви їдете на велосипеді та намагаєтесь зупинити його, щоб передня шина була рівномірно сформована. Але за допомогою цього тактильного зворотного зв'язку циферблат може виконувати точну роботу. Це відкриває можливості для різних видів мистецтва. Уявіть, що відеоредактор використовує його, щоб прокрутити часову шкалу, редактор звуку, який відтворює сегмент вперед-назад тощо.

Хоча він може бути головним дизайнером проекту, Шеноне наголосив, що він не був "людиною, яка стоїть за продуктом". Циферблат був груповим зусиллям, що охоплює матеріали та дизайнерські групи, інженерів програмного забезпечення, команд продуктів та десятків експертів. Основна команда, яка складала приблизно 10–15 осіб, виконувала більшу частину роботи, але це розширювалось і становило ширші зусилля. Команда включає дизайнерів, електричних, механічних, радіочастотних та програмних інженерів, тестерів, менеджерів програм та виробничих працівників. Він також зациклений на команді Windows, включаючи Коннора Вайнса, менеджера проектів у Microsoft Windows.

"Це стало по-справжньому брудно, склеюючи речі, випробовуючи речі, але у нас є дивовижний магазин".

"Співпраця з командою Surface, щоб оживити Surface Dial, була такою захоплюючою можливістю", - сказав Вайнс Digital Trends. "Як абсолютно новий клас введення даних, Windows і Surface потребували тісної співпраці та інновацій, щоб визначити, як один взаємодіє з іншим, і, зрештою, як виглядає цей досвід для користувачів та сторонніх партнерів".

Schenone зазначив, що команда одночасно створювала апаратне та програмне забезпечення, тому підтримка може бути задіяна в операційній системі.

"Це було по-справжньому безладним, склеюючи речі, випробовуючи речі, але у нас в кампусі є дивовижний магазин, в якому насправді знаходиться студія - наша дизайнерська студія - і ми робимо все вдома, робимо всі дизайнерські роботи, всі інженерні роботи. Це справді органічно », - сказав він Digital Digital Trends.

Звичайно, не все зійшлося швидко. Відмітка матеріалу та досвіду використання циферблата зайняла час, і пристрасть дизайнерської команди Microsoft проявляється в тонких елементах, про які більшість користувачів не замислюються. Основа циферблата стабільна на робочому столі, але може ковзати по монітору І стискати монітор, коли це потрібно. Яка речовина це робить?

“Цей матеріал для ніг? Це зайняло деякий час », - пояснив Шеноне. “Ви хочете, щоб ця штука ковзала по екрану, або ви хочете, щоб вона прилипла? Ми зробили обидва і зрозуміли, о так, ми хочемо, щоб це трималося на екрані, коли я відпочиваю рукою тут ... це силіконова подушечка, але насправді ми спеціально лазерували цю текстуру, яка додає рівень всмоктування екрану . "

Простота - головне

Справжньою інновацією циферблата є його здатність працювати як на столі, так і на екрані. Натисніть і утримуйте його довго на робочому столі, і на екрані з’явиться кругле меню (ви можете перетягнути його куди завгодно за допомогою миші). Клацніть циферблат на екрані Surface Studio, і ви зможете взаємодіяти з ним через це меню. Виберіть режим лінійки, і чверть дюймів буде позначено по колу навколо циферблата. Виберіть гучність, і ви побачите, як рівні звуку рухаються вгору та вниз, коли ви крутите циферблат.

Готовий виріб елегантний своєю простотою.

"Це радіальний об'єкт, у вас є радіальне меню", - сказав Шеноне. “І коли ви виставляєте це на екран, змінюється лише діаметр меню. Ми хотіли мати той самий тип функціональності поза екраном, що і на екрані ".

Лівим людям буде приємно дізнатись, що апаратне забезпечення чудово працює обома руками. "Ви можете підключити кабель, якщо я лівша чи правша, і є деяке розпізнавання долоні, що поєднується з цим, але меню насправді змінюється на вибір зліва чи справа залежно від того, де ви його тримаєте."

Пристрій, можливо, зайняв роки, і на це внесли десятки дизайнерів та інженерів, але готовий виріб елегантний своєю простотою. І саме це, мабуть, найбільше сподобається творчим професіоналам.

“Ми помітили, що це не повинно бути надто складним, щоб бути корисним. Іноді найпростіші речі в кінцевому підсумку становлять ті речі, за які ви прив’язуєтесь ».

Останні повідомлення