На відео пілота показано, як посадити літак в аварійній ситуації

"Чи є на борту хтось, хто знає, як літати на літаку?" це рядок, який є єдиним смішним у класичній комедії 1980 року, Літак. Почути ці слова в реальному житті на висоті 30000 футів, швидше за все, призведе до негайної черги до ванної кімнати, але реальність така: якщо обидва пілоти захворіли або були непрацездатними лазерними променями чи іншим, хтось на борту повинен був би спробувати принести літак безпечно повертається до Terra Firma.

Уявляючи такий сценарій, пілот-любитель Тім Морган люб’язно зібрав інтригуюче 10-хвилинне відео, яке показує, що саме потрібно зробити, щоб висадити той великий металевий корпус у малоймовірному сценарії, коли обидва пілоти кусають пил, і вас викликають на щоб зробити справу.

Морган зняв це відео у відповідь на запитання, яке він прочитав на Quora, в якому було запитано: "Що робити, якщо пілот втрачає свідомість, а мені (без льотної підготовки) доводиться приземлятися на літак?"

Поряд зі своїм відео пілот-любитель відповів: “Хороша новина полягає в тому, що у літака, ймовірно, буде витончений автопілот, який зможе за вас піклуватися про більшість польотів. Погана новина полягає в тому, що вам, мабуть, все одно доведеться приземлитися, і кожна кабіна літака буде іншою, тому це не те, що ви точно знаєте, де шукати, щоб знайти те, що вам потрібно ».

У випадку з відео Моргана вам доведеться сподіватися, що літаком, на якому ви знаходитесь, є Boeing 737. Послідовність, яка використовує це симуляційне програмне забезпечення для Flight Simulator X від Microsoft, розміщує вас прямо там, на капітанському кріслі, в оточенні численних ручки, циферблати, важелі та дисплеї. Пілот-любитель розповідає вам про різні кроки, які вам потрібно буде зробити, пояснюючи кожен із них, а також включає ті повідомлення, які ви, напевно, почуєте від управління повітряним рухом.

Окрім сценарію кошмару, обговорення Моргана настільки детальне, наскільки захоплююче, і варто подивитися, якщо ви коли-небудь задавались питанням, що відбувається спереду в останні хвилини, поки колеса вашого літака не торкнуться злітно-посадкової смуги.

[Виправлення: В оригінальній статті зазначалося, що Тім Морган - пілот Delta. Однак пан Морган хотів би зазначити, що це не так. Він пілот-любитель з комерційним сертифікатом пілота з багатомоторними та приладовими рейтингами. Стаття оновлена ​​з урахуванням цієї інформації.]

Останні повідомлення