Назад у майбутнє Частина II: Як порівняти кухні 2015 року

21 жовтня 2015 року Марті Макфлай (Майкл Дж. Фокс) і Док (Крістофер Ллойд) прибудуть у Гілл-Веллі з 1985 року, принаймні Повернення в майбутнє Частина II. Сценарист Боб Гейл і режисер Роберт Земекіс мали зовсім інше бачення того, як виглядатиме світ через чверть століття, коли фільм вийшов у прокат в 1989 році. По-перше, факсимільні апарати все ще були в кожному домі, а літаючі машини та ховерборди були домінуючі форми транспорту. Незважаючи на ці розбіжності між уявним майбутнім і сьогоднішньою реальністю, у фільмі було кілька речей, особливо коли справа стосується розумного будинку.

У більшості будинків немає холодильників з текстовими повідомленнями або навіть термостатів, підключених до Wi-Fi. Але протягом наступних п’яти років та пізніше, як очікується, ринок розумних будинків буде стабільно зростати. Багато великих іменних брендів приєднуються до цієї тенденції, і завдяки Kickstarter є ще більше футуристичних пристроїв, доступних зараз або в найближчі місяці.

McFlys стосувався всього свого гідрататора Black & Decker, пристрою, який міг перетворити міні-піцу в повнорозмірний, запарний пиріг смачності. Хоча зневоднена їжа, безумовно, доступна для кемпінгів та наборів для надзвичайних ситуацій, футуристи кажуть, що гідратор більше схожий на всюдисущу мікрохвильову піч: подібне зображення майбутнього допомагає нам розрізняти те, що ми думаємо, що станеться, а потім [вирішити] "Я хочу це" або "Я цього не хочу", - говорить Росс Доусон Newsweek. Однак зараз можна придбати щось на зразок домашньої сушарки для заморожування, яка є якоюсь протилежністю гідрататора.

Одним із продуктів, який має відбутися цього року, є духовка / мікрохвильова піч з голосовою активністю, що називається Maid. Мати Марті (Леа Томпсон) керувала Гідратором, просто розмовляючи з ним, і покоївка виходить за рамки цього. Він має розпізнавання голосу, але ви також можете використовувати управління жестами, або прилад може встановити власний час приготування на основі вибраного вами рецепту. У цьому випадку реальність набагато розвиненіша, ніж вигадка.

Ще однією цікавою особливістю на кухні McFlys був випадаючий сад, що розсипався виноградом та іншими фруктами. Хоча вони можуть не активуватися голосом, оселі вдома, безумовно, доступні зараз. Розумний сад Plantui навіть регулює світло та воду відповідно до графіків вирощування рослин, тому важко зіпсувати помідори, чилі та огірки, які пристрій здатний вирощувати. Тепер, якби ми могли просто змусити їх вилізти зі стелі.

Мабуть, найбільш реалістичною частиною всієї кухонної сцени є недосконале управління голосом. Син Марті повинен кричати на голосовий сад, перш ніж він підніметься і опуститься. Той, хто мав досвід роботи з Siri або Google Now, знає, що ці функції точно не є ідеальною посудомийною машиною фіолетових мавп.

Останні повідомлення