Виноградна лоза 2 відкладена на "невизначений час"

Якщо ви чекаєте другої ітерації Vine, короткоформатної програми для відео, не затамуйте подих. Відповідно до нещодавнього повідомлення співзасновника програми соціальних мереж Дома Хофмана, Vine 2 (він же V2) був утриманий на "невизначений час". Як виявляється, коли ви є новою соціальною мережею, вам важко давати гравцям, котрі працюють у космосі, бігати за їхні гроші, особливо коли у вас дуже мало власних.

Як писав Гофман про своє "дуже важке рішення", відкладенню сприяло кілька факторів. Однак найбільш значущі, схоже, пов'язані з "фінансовими та правовими перешкодами". Як далі Хофманн пояснив на форумі спільноти, який він створив спеціально для Vine 2, "юридичні збори були надзвичайними", а для відновлення продукту також знадобиться "значне зовнішнє фінансування, можливо, від інвесторів". На жаль для команди Vine, наразі це просто не те, що вони мають. Насправді, V2 - це повністю завантажене підприємство - те, що Хофманн вирішив зробити наприкінці минулого року після того, як Twitter витягнув вилку з Vine.

Ідея нової програми полягала в тому, щоб дозволити користувачам записувати або завантажувати від двох до шести секунд циклічних відео (майже як оригінальний додаток), але з набагато кращими характеристиками безпеки проти переслідування. Коли Гофманн вперше оголосив, що він намагатиметься запустити V2 у 2018 році, він сказав, що "недооцінив обсяг ентузіазму та уваги, які буде викликати оголошення". Як виявляється, насправді прагнення громадськості до Вайн виявилось проблематичним.

Оригінальна версія Vine була придбана Twitter ще до її запуску в 2012 році, і врешті-решт заявила колосальні 200 мільйонів користувачів. Однак популярність програми повільно припинилася, і до 2016 року Twitter оголосив, що більше не підтримуватиме програму. І тепер, схоже, нам доведеться ще трохи подорожувати без нової та вдосконаленої версії.

“Мені дуже, дуже шкода за розчарування. Якщо це якесь розраду, я думаю, це було б більш розчаровуючим, якби ця послуга була розроблена та випущена неправильно, саме туди ми й прямували. Я хотів би, щоб ми це правильно зрозуміли », - написав Хофманн. “Ми робимо крок назад. Кодекс та ідеї все ще існують, але поки все інше не поєднується, ми не можемо рухатися вперед. Знову ж таки, це невизначено, що означає, що це може зайняти багато часу. Але це потрібно ".

Останні повідомлення