Гра, схильна до помилок, показує, наскільки погано ви керуєте автомобілем

гра, схильна до помилок, показує вам, наскільки погано сприймаєш постріл з екрану 2015 08 06 7 54 07 pm Помилка схильна Шукаєте гру, яка не дуже підходить для вашої самооцінки, але незалежно від веселощів? Не дивіться далі на Error-Prone, нову веб-гру, яка показує, наскільки погані люди у керуванні автомобілями, і одночасно наскільки хороші машини виконують одне і те ж завдання. Згідно з веб-сайтом гри, Error-Prone був "створений за 12 годин для #TrafikJam" і являє собою "милу маленьку гру в хаос і різанину, створену для 26 людей, щоб грати навколо однієї клавіатури. Кінцевий результат чудово ілюструє, наскільки самохідні машини значно перевершують свої аналоги з точки зору блокування транспортної мережі, ефективності та уникнення дорожньо-транспортних пригод ". Це здається високим твердженням, але воно напрочуд точно.

Приміщення болюче просте - на початку гри існує “26 автономних автомобілів, які їздять по акуратному маленькому колу”. Люди можуть грати, натискаючи літеру на клавіатурі, що дає їм можливість контролювати машину. Творці гри майже миттєво зазначають: “Ви побачите наслідки вашого нестабільного керування людиною, що спричинить блокування сітки або навіть аварії. Чим більше людей грає (до 26, якщо ви вмієте і маєте достатньо хорошу клавіатуру), тим більше хаосу ».

Незважаючи на те, що налаштування найбільш подібні до того, як їздити по шосе, де відбувається відносно автономне водіння, справа все ще полягає в тому, що машини, ймовірно, кращі за людей, коли справа стосується практик безпечного водіння. За допомогою моделі, схильної до помилок, гравці отримують можливість побачити, наскільки ближче в безпосередній близькості можуть бути машини з механічним приводом, враховуючи кращий час реакції. Це не тільки підвищило б ефективність на дорозі, а й пропускну здатність.

Як повідомив Wired Пол Льюїс, директор з питань політики та фінансів Транспортного центру Eno, “сьогодні багато заторів на автостраді не обов’язково спричинені аварією, а просто занадто великою кількістю автомобілів на дорозі, і ви отримуєте багато згуртування. Хтось занадто сильно натискає на гальмо, і це створює хвилю руху, яка хвилює всю систему ». Однак з автономними автомобілями це, швидше за все, буде набагато рідше явищем.

Хоча єдиний спосіб виграти в Error-Prone, його творці кажуть, "це взагалі не грати", це не зовсім варіант для повсякденного водія, який прагне дістатися з пункту A в пункт B за відсутності самостійного водіння автомобілів. Отже, поки ті не вийдуть натовпом, нам просто доведеться поправитися і сподіватися, що наші навички в дорозі кращі, ніж наші навички роботи з клавіатурою, схильною до помилок.

Останні повідомлення