Snapchat тепер дозволяє робити відео довше 10 секунд із функцією Multi Snap

Світ лінзи SnapchatФункції камери Snapchat збільшуються - включаючи новий спосіб розміщення відео довше, ніж десять секунд. У вівторок, 19 липня, Snapchat розпочав випуск Multi Snap, функції, яка дозволяє користувачам робити швидкі послідовні шість 10-секундних відеокліпів на iOS та оновленому Android. В обох операційних системах Snapchat також додає новий інструмент редагування - Пензель відтінку, який дозволяє користувачам змінювати колір об’єкта на нерухомих фотографіях.

Функція Multi Snap є різновидом традиційного режиму серійної зйомки камери, але замість того, щоб швидко робити кілька нерухомих фотографій, щоб точно визначити час, функція знімає послідовні 10-секундні відеокліпи. Ця функція розроблена, щоб допомогти користувачам переконатися, що вони правильно визначили час прив'язки, і дозволяє записати до шести кліпів поспіль.

Multi Snaps відтворюватимуться послідовно, не пропускаючи сегментів між ними. Користувачі також можуть застосувати спеціальні ефекти до одного із знімків, а ефекти продовжуватимуться до всіх інших 10-секундних відео. Хоча 10-секундні сегменти можна видалити, ця функція не дозволяє користувачам переставляти кліпи.

Новий інструмент для відео також дозволяє користувачам ділитися відео довше, ніж традиційне 10-секундне оснащення. Multi Snaps можна обмінюватися як окремо, так і колективно як послідовність, що означає, що платформа може підтримувати відеозаписи тривалістю до шістдесяти секунд за допомогою нової функції. Нова функція доступна, просто утримуючи кнопку запису у всій послідовності відео протягом шестидесяти секунд.

До нової опції зйомки також приєднається відтінок пензля, який дозволяє користувачам вибірково перефарбувати будь-який предмет на фотографії. Користувачі можуть знайти новий інструмент у Вертикальному наборі інструментів, натиснувши піктограму ножиць, а потім вибравши пензлик із доступних інструментів. Коли малює навколо об’єкта за допомогою сенсорного екрану, програма автоматично виявляє краї об’єкта і навіть заповнює решту фігури, тому немає необхідності фарбувати все - лише його контури.

На відміну від Multi Snap, Tint Brush вже розпочався для користувачів iOS і Android. Користувачі Android незабаром побачать і функцію Multi Snap, але наразі ця функція переходить на iOS спочатку.

Функції приєднуються до зростаючого списку частих оновлень Snapshot, додаючи нові опції до настільки імітованої соціальної платформи, включаючи необмежені знімки та можливість стирати об’єкти з фотографії.

Останні повідомлення