Ось як виготовляється скло всередині лінз Nikon

Скло всередині об'єктива камери визначає все - від фокусування зображення до спалахів - нещодавно відділ об'єктивів Nikkor від Nikon поділився внутрішнім поглядом на те, як виготовляються лінзи, а точніше, як виготовляється скло всередині цих лінз.

Скло бере свій початок від компанії Kikari Glass Company в Акіті, Японія, яка розташована на північному кінці головного японського острова Хонсю. Цей район відомий своїм чистим повітрям та водою - і гостинністю людей.

Згідно з відео, склозавод Кікарі - одне з небагатьох об'єктів, що виробляють оптичне скло, і ще одне з тих, що завершують весь процес виготовлення кожного оптичного елемента самостійно. Завод Nikkor проектує не просто скло для лінз - компанія також розробляє та збирає обладнання, яке використовується для виготовлення скла.

Інженери та майстри заводу дотримуються суворих специфікацій, щоб зберегти якість від одного об'єктива Nikkor до іншого. Навіть на першому етапі створення скла будь-які недоліки стануть очевидними помилками в кінцевому продукті, тому завод використовує суворі правила та багаторазові перевірки якості на багатьох етапах процесу.

Показник заломлення або форма лінзи, яка визначає, як саме проходить світло, відіграє значну роль у функції кінцевого продукту. На заводі в Кікарі показник заломлення гарантується до шести знаків після коми, щоб досягти такої точності на кількох лінзах.

"Ми завжди працюємо над підтримкою якості за допомогою точного вимірювання та ретельного огляду, щоб усі користувачі лінз Nikkor змогли вловити ідеальний момент", - сказав Акіко Кімура, член виробничого підрозділу Kikari Glass.

Умови виробництва на кожному етапі процесу також можуть зіграти свою роль у кінцевому продукті, що змушує команду співпрацювати на кожному етапі процесу, наприклад, майстри зі скла, тісно співпрацюючи з інженерами-конструкторами.

Відео є шостою частиною серії "Філософія Ніккору", яка досліджує підрозділ об'єктивів компанії.

Останні повідомлення