Як використовувати відновлення системи в Windows 7

як використовувати відновлення системи Windows у 7 заголовку копії -Якщо ваш комп’ютер працює на фріці, поводиться дивно або поводиться мляво, можливо, ви зможете повернутися до часу в історії вашого ПК, коли він не міг проявів симптомів, використовуючи функцію відновлення системи в Windows.

Відновлення системи по суті діє як кнопка скасування для вашого ПК, натискаючи на автоматично збережені точки відновлення.

Ось наш розподіл відновлення системи та способи його використання. Крім того, сміливо переглядайте наші посібники з відновлення видалених файлів та створення облікового запису адміністратора в Windows 8, а також наше глибоке порівняння кращих служб хмарного зберігання.

Що робить відновлення системи?

Система відновлення автоматично створює маркери на вашому комп’ютері, які називаються точками відновлення, які регулярно створюються без вашого введення, хоча ви також можете створювати точки відновлення вручну. Коли ви все-таки вирішите скористатися функцією відновлення системи, вона надасть вам список пунктів, до яких потрібно повернути ваш ПК. Ви завжди можете спробувати кілька точок відновлення, якщо у вас все ще виникають проблеми при поверненні до певного стану. Майте на увазі, що функція відновлення системи завжди створює ще одну точку відновлення до повернення, тому ви завжди можете скасувати зміни, якщо це необхідно.

Як користуватися функцією відновлення системи в Windows 7

Крок 1: відчинено Відновлення системи -Натисніть кнопку Пуск (або натисніть клавішу Windows на клавіатурі) і введіть “Відновлення системи” в рядку пошуку внизу. Це має бути перший результат, який з’явиться. Клацніть на нього.

Крок 1 фінальний

Крок 2: Повернення до попереднього стану - Натисніть «Далі» та виберіть потрібну точку відновлення зі списку параметрів. Кожна точка відновлення повідомляє вам, який це тип відновлення, і має позначку часу, яка повідомляє, коли точка була створена. Якщо ви хочете побачити всі доступні точки відновлення, клацніть поле внизу з написом «Показати більше точок відновлення». Вибравши точку для відновлення, натисніть «Далі», а потім натисніть кнопку «Готово», щоб розпочати процес. Закінчивши, ви повернетесь за робочий стіл.

Виберіть Відновити стан

Крок 3: Створіть точку відновлення вручну (необов’язково) - Щоб створити точку відновлення вручну, натисніть клавішу Windows (або натисніть кнопку «Пуск»), введіть «Створити точку відновлення» та натисніть однойменну опцію. Клацніть на «Створити» внизу вкладки «Захист системи» у новому спливаючому вікні «Властивості системи» та введіть опис точки відновлення. Потім натисніть «Створити», щоб розпочати.

Створити стан відновлення

[Зображення надано Serg64 / Shutterstock]

Останні повідомлення