Twitter каже, що зараз буде приховувати спам-твіти Copypasta

Тепер Twitter буде приховувати твіти з текстом, який було скопійовано та вставлено без жодних змін із джерела. Соціальна мережа оновила свою політику цензури, включивши "copypasta", що є Інтернет-сленгом, що використовується для фрагменту тексту, який був продубльований з оригінального допису та широко поширений на форумах та веб-сайтах.

У своєму твіті, керівник комунікацій Twitter сказав, що компанія "може обмежити видимість" твітів, які, на її думку, підпадають під цю категорію. "Ми спостерігали збільшення кількості" copypasta ", намагання багатьох облікових записів скопіювати, вставити та надіслати ту саму фразу. Коли ми бачимо таку поведінку, ми можемо обмежити видимість твітів », - додає він.

Twitter пропонує зручний ярлик на своїх мобільних програмах, який дозволяє копіювати текст, просто натискаючи на твіт. Він не прокоментував, як це обмежить видимість таких твітів. Як правило, соціальна мережа, як правило, накладає твіти, що порушують, попередженням, і лише коли користувачі вручну вирішують їх прочитати, вони стають видимими.

Хоча «copypasta» починався як термін вірусних онлайн-повідомлень, останнім часом цією технікою зловживають для широкомасштабних спроб спаму. Шкідливі кампанії в Інтернеті, як правило, набирають сотні тисяч акаунтів (або автоматизованих ботів), щоб просунути, наприклад, велику кількість політичної пропаганди.

З іншого боку, «copypasta» болить головою для творців, чиї оригінальні твіти та інтелектуальні властивості плагіатуються, позбавляються лайків та трафіку. У минулому Twitter спорадично вживав заходів щодо таких зловживань, але ніколи не повідомляв про остаточні оновлення політики.

Раніше цього року в інтерв’ю Wired, генеральний директор Джек Дорсі також натякнув, що Twitter може почати відстежувати, скільки разів було скопійовано посилання в твіті.

Однак незрозуміло, наскільки ефективною є нова політика Twitter щодо «копіпасти» та коли вона набуває чинності. Кілька відповідей і цитат-ретвітів на твіт Twitter Communications є копіями, і вони все ще відображаються без попередження. Twitter ще не додав версію на своєму веб-сайті, тож можливо, компанія все ще працює над новою функцією.

Ми звернулись до Twitter для отримання додаткової інформації, і ми оновимо історію, коли почуємо відповідь.

Останні повідомлення