Як отримати найкращий пістолет у Fallout 4 на початку

Любите нову гру Fallout, але ненавидите свій мізерний пістолет? Не шкодую: завдяки деякому цифровому переробленню і без того шаленогоFallout 4 базу гравців, тим, хто новачок у постапокаліптичному Бостоні, не доведеться довго чекати, перш ніж отримати, що може бути найкращою зброєю в грі. Цей дворучний пістолет, який називають «кріолятором», миттєво завмирає і вбиває майже будь-якого ворога, якого ви зустрінете одним пострілом. Іншими словами, ви хочете цей пістолет. Вам потрібен цей пістолет.

Незалежно від того, чи фактичний процес придбання зброї, що змінює гру, залишається однією з багатьох помилок та збоїв, що є результатом нещодавно випущеної назви, наразі це працює, і ми не рекомендуємо потрапляти на пустир без неї. Просто дотримуйтесь простих покрокових інструкцій нижче, і ви миттєво отримаєте перевагу майже у всьому, з чим стикаєтесьFallout 4. Ласкаво просимо.

Крок 1: Знайдіть собі трохи собачого м’яса

Незадовго до того, як вийти з домашнього сховища на початку гри, ваш гравець натрапить на заблокований контейнер в кабінеті Наглядача, що вимагає майстерної майстерності вибору замків - зазвичай, набутої на рівні 18. Вірте чи ні, однак насправді ви цього не робите потрібне позначення 18-го рівня, ані майстер вибору замка та жменька шпильок Боббі. Навпаки, для злому цього контейнера не потрібно нічого іншого, як наявність собачого м’яса поруч, простого та простого.

RedRocketTruckStop1 Зупинка вантажівки Red Rocket Fallout 4 Wiki Fallout 4 Wiki

Вийшовши зі сховища і виїхавши в похмуре Бостонське оточення, ваш персонаж незабаром наткнеться на безлюдну АЗС у країнах Співдружності, яку, влучно, називають зупинкою вантажівки Red Rocket. Окрім кількох бродячих моль-щурів, зупинка вантажівки надає вашому герою Fallout один із перших шансів отримати компаньйона, Dogmeat. Як тільки щеня стане частиною вашого оточення, оберніться і поверніться назад до сховища.

Крок 2: Поверніться до сховища та вимагайте свій приз

Маючи Dogmeat на буксирі та вхід в сховище, пройдіть до маленької кабінки біля входу в сховище та натисніть маленьку кнопку всередині, щоб подати сигнал на ліфт. Як тільки він прибуде, просто заходьте всередину і натисніть потрібну кнопку, щоб спуститися назад у сільську місцевість. Тепер, повернувшись до сховища, проїжджайте до офісу Наглядача - прямо через одну з перших передпокоїв, яку ви бачите - і йдіть до кімнати з відчиненими дверима в клітці.

Fallout4Gun1

Потім накажіть Dogmeat прийти сісти перед вами біля кімнати в клітці та вибрати дію "Talk", як тільки він прибуде. Далі виберіть «Вибрати» та «Елементи», коли з’являться необхідні комбінації кнопок, і Dogmeat повинен негайно гавкати, сигналізуючи про те, що він щось знайшов. Потім собака побіжить до кімнати, яка знаходиться в клітці, гавкає на закритий контейнер і вуаля! Пістолет чарівно випадає із закритого контейнера, який залишається заблокованим, і потрапляє в рот Догмеа. Як тільки воно впаде на підлогу, просто «Візьміть» зброю та додайте її до свого інвентаря.

Серед здобичіповинен мати приблизно 200 патронів (перевірте інвентар Dogmeat, якщо вам не вистачає), що є надзвичайно критичним, враховуючи, що продавці по пустирі, як правило, продають патрони Cryolator за високими цінами. Наша рекомендація? Займіться патронами Cryolator на початку гри і збережіть їх для деякихFallout 4 ′s грізніші вороги. Використання його виключно в системі VATS - це ще один спосіб гарантувати, що ви отримуєте максимум від кожного дорогоцінного раунду.

Останні повідомлення