Як працюють сонячні батареї? Чи варто їх купувати?

Є велика ймовірність, що ви натрапите на кілька будинків у своєму районі з сонячними батареями на дахах. Будучи нішевою інвестицією, сонячні панелі буквально насолоджуються своїм днем ​​на сонці (та місяці). Все більше і більше компаній пропонують сонячні варіанти, і, маючи привабливі знижки та багато інших розрекламованих пільг, ви можете запитати себе, чи не пропустили ви човен щодо сонячних переваг.

За належних умов вони можуть заощадити вам велику частину змін на рахунку за електроенергію, часто додаючи вам «додаткову енергію», яку ви можете продати своєму постачальнику електроенергії. Але коли має сенс додавати сонячні батареї у свою власність? Ми створили цей корисний посібник, який допоможе вам ознайомитись із основними принципами роботи сонячних панелей з точки зору того, як вони насправді працюють, та типів речей, які слід враховувати, якщо ви плануєте додавати їх у свій будинок.

Як працюють сонячні панелі?

Коли ви насправді розбиваєте їх, сонячна панель - це не що інше, як великий аркуш скла над металевим каркасом із ділянкою проводки, яка проходить до основної електричної панелі вашого будинку. Але насправді важливо те, що виходить за рамки зору, що бачить. Кожна панель складається з шарів кремнієвих елементів. Ті з нас, хто слухав під час уроків хімії, пам’ятають, що кремній є провідним хімічним елементом. Коли сонячне світло потрапляє на панель, встановлену на вашому даху, кремнієві клітини реагують, генеруючи потік електронів.

Цей потік енергії фіксується шляхом проведення проводів від панелі до вашого будинку, де завдяки потужності інверторів енергія перетворюється з постійного (постійного струму) в змінний (змінний струм). Кожен вимикач світла, яким ви натискаєте, і розетка, яку ви використовуєте, працює під струмом змінного струму. Весь цей процес перетворення енергії, від панелі до торгових точок вашого будинку, відомий як фотоелектричний ефект.

Панелі сонячних батарей, крім того, що підключені до електрики вашого будинку, також прив’язані до вашого лічильника комунальних послуг. Останнє є ключовим для того, щоб ви могли відстежувати виробництво енергії сонячних панелей вашого будинку (про це пізніше). Простіше кажучи, чим більше енергії виробляють сонячні батареї, тим більше сонячної енергії буде використовувати ваш дім, на відміну від енергії від вашої міської мережі.

Різні типи панелей

Існує кілька різних типів конструкцій сонячних панелей. Деякі сонячні бренди спеціалізуються на одному дизайні над іншим, де інші можуть запропонувати всі три варіанти. Як і багато інших покупок, дизайн панелі може бути складною грою, коли ти отримаєш, за що платиш. Фактори, що стосуються вашого майна, такі як дизайн даху та кліматологія, також вплинуть на те, який дизайн найкращий для вашого проживання.

Монокристалічні та полікристалічні

Монокристалічні панелі складаються з безлічі рядків і колон з кремнієвих пластин, які розміщені всередині скляного корпусу однієї сонячної панелі. Розробляючи моноінженерну панель, компанії вирізали сам кремній з єдиного кристалу кремнію. Монопанелі, як правило, є найпотужнішим, а також найефективнішим енергоефективним рішенням для дому, і це тому, що сам кремній, по суті, "не обрізаний". Монопанелі найчастіше здаються чорними. Це пов’язано з тим, як Сонце взаємодіє з кремнієвими клітинами.

Потім є полікристалічні панелі. Основна різниця між моно- та полікристалічними панелями полягає в тому, що для економії на виробничих витратах (і на витратах для споживачів) поліелементи виготовляються шляхом розплавлення декількох фрагментів кристалів кремнію в одну єдину форму. Потім з цієї зібраної форми вирізають ряди та колони кремнію та розміщують їх у скляній обшивці.

Полі-панелі найчастіше виглядають блакитними і часто служать твердим проміжним фактором з точки зору вартості та ефективності.

Тонка плівка

Нарешті, у нас є тонкоплівкові панелі. Це найдешевші панелі для установки, а також найдешевші у виробництві. Естетично це найчастіше також найтонші конструкції панелей. Це пояснюється тим, що фактичні кремнієві пластини набагато менші, ніж пластини, що використовуються в моно- та полі-панельних конструкціях. Хоча тонкоплівкові панелі можуть бути найбільш привабливими у фінансовому плані та найбільш естетично універсальними, ці дешевші панелі з певної причини дешевші, оскільки їх потужність та виробництво часто набагато нижчі за моно- та полі-панельні варіанти.

Тонкоплівкові панелі можуть виглядати чорними або синіми, залежно від того, з яких матеріалів були виготовлені панелі. Важливо також зазначити, що залежно від типу обшивки, яку використовує виробник панелей, тонкі плівкові панелі насправді можуть мати той самий розмір, що і моно- або полі-панель.

Що слід врахувати перед покупкою

Ось кілька важливих міркувань, які повинен зважити кожен власник будинку, перш ніж закінчитися і зареєструватися на житлову сонячну енергію.

Ваш рахунок за електроенергію

Здебільшого ті, хто витрачає більше на електроенергію в домашніх умовах, зазвичай отримують найбільші вигоди, коли мова йде про сонячні технології. Багато різних факторів можуть призвести до високого рахунку за електроенергію, але високий попит на енергію є головним серед них. Якщо ви та ваша сім’я постійно працюєте з технікою та не вмикаєте світло, ви, мабуть, бачили це у вашому рахунку. Якщо ви переконаєтесь, що ваше домогосподарство важке для використання енергії, вам може бути дуже доцільно інвестувати в сонячні батареї.

Оплата рахунків 1 Teerawattanakul / EyeEm

У випадках, коли сонячні батареї виробляють достатньо електроенергії, щоб почати компенсувати споживання енергії, рахунок за електроенергію може раптово перетворитися на виписку з кредиту. Ми маємо на увазі щось, що називається "чисте вимірювання". Це досить нормальний стимул, вбудований у багато мережевих угод, що дозволяє власникам сонячних панелей продати назад їх невикористану сонячну енергію до міської мережі. Це величезна привілея в літні місяці, коли ми бачимо довші освітлені сонцем дні.

Володіння панелями прямо проти оренди або оренди

Швидка відповідь полягає в тому, що якщо ви можете дозволити собі платити готівкою за свої панелі, то платіть готівкою. Власники будинків, які заперечують будь-який сонячний лізинг, часто потрапляють у зелений стан вже через 4–5 років. Уявіть, що вам більше ніколи не доведеться платити за рахунок за електроенергію. Незважаючи на те, що це мрія кожного власника будинку, не кожен може собі дозволити здійснити таку м’ясну транзакцію, яка потрібна сонячним системам, навіть якщо базові пакети панелей часто коштують понад 15 000 доларів.

Для тих, хто не може або не хоче розлучитися з такою кількістю готівки, завжди є лізинг. Як і позика на житло чи машину, це дозволяє платити за панелі з часом. Скажімо, ваші панелі встановлені в середині літа. Важливим плюсом лізингу є те, що після того, як ваша система почне працювати, ви зможете одразу взяти участь у чистому обліку, оскільки ви не будете в тяжкому становищі, щоб окупити вагому покупку готівкою. Для багатьох сонячних брендів це також може зняти тягар з домовласників, коли справа стосується технічного обслуговування. Регулярні огляди та цілодобове обслуговування від обраної вами сонячної марки часто вбудовані в договори оренди.

Є також оренда, але цей варіант, безумовно, найменш вигідний для власників будинків. Хоча такі речі, як дзвінки з обслуговування та обслуговування, є типовими пільгами для оренди, насправді це ніколи не буде власнийпанелі - на відміну від оренди - тому єдине, на що ви можете покластися, - це економити гроші на рахунку за електроенергію з часом. І як ми дізналися, це залежить від багатьох інших умов, які задовольняються, таких як нахил даху, час року та місце проживання, оскільки сонячні споживачі Каліфорнії можуть очікувати більше від своїх сонячних панелей загалом, ніж клієнти, які живуть у меншій кількості сонячних променів. залиті частини країни.

У довгостроковій перспективі це також означає такі речі, як відсутність збільшення вартості майна, що є великим привілеєм володіння або лізингу.

Стимули та оцінки

У випадках, коли ви можете опинитися на паркані, коли мова заходить про те, як ви збираєтеся фінансувати свою сонячну систему, обов’язково перевірте знижки на рівні штатів та міст за виробництво сонячної енергії. Локалізовані стимули часто можуть компенсувати вартість всього вашого сонячного пакету більш ніж на 50%!

Якщо ви зацікавлені побачити, скільки сонячних панелей можуть заощадити в довгостроковій перспективі, цей корисний калькулятор від EnergySage покаже вам ваші довгострокові орієнтовні заощадження за допомогою панелей на основі таких критеріїв, як ваш середній рахунок за електроенергію та місцева кліматологія.

Ми рекомендуємо сонячні марки

Ось кілька власних рекомендацій щодо сонячних батарей. Будь ласка, майте на увазі, що ціни та доступність залежать від місцезнаходження, тому обов’язково відвідайте посилання нижче, щоб краще зрозуміти, які варіанти доступні для вашого конкретного поштового індексу.

Попередня Наступна 1 з 4 як працюють сонячні панелі lg 1 2 Технологія NeON від LG - це інновації на абсолютно новому рівні. як працюють сонячні панелі Панелі Solaria PowerXT забезпечують потужність та продуктивність протягом усього року. як працюють сонячні панелі солярії 2 Серія панелей HIT від Panasonic - це довготривала продуктивність та економія для вашого будинку. як працюють сонячні панелі vivint 1 Винесіть свій розумний будинок на дах за допомогою Vivint solar.

LG

Ми чекали від LG великих речей, і їхня сонячна технологія, розроблена NeON, безумовно, не розчарує. Перейдіть на їхній сайт, щоб побачити, на які додаткові заохочення ви можете претендувати!

Солярія

Що стосується Solaria, ви отримуєте скрупульозний дизайн панелей, особливо завдяки їхній лінійці PowerXT. Висока продуктивність, величезні пільги та 25-річна гарантія означають спокій для вас та вашої садиби.

Panasonic

Сонячна технологія Panasonic HIT створена на роки міцності та надійності. 25-річна гарантія та підтримка цілодобово та без вихідних також надаються вам як власнику панелі Panasonic або кваліфікованому орендарю.

Vivint

Маючи під поясом пантеон енергозберігаючих продуктів, Vivint - це легкий приклад для використання сонячних технологій. Зайдіть на їх веб-сайт, щоб переглянути панелі та варіанти ціноутворення, а також стимули та подальші умови.

Останні повідомлення