Як налаштувати батьківський контроль на комутаторі Nintendo

Чи подобаються ваші діти насолоджуватися Nintendo Switch? Враховуючи щойно запущену консоль, можливо, ви дозволили їм проводити більшу частину часу в грі Подих дикої природи. Але минуло кілька днів, тому, можливо, настав час почати встановлювати деякі основні правила - саме тут входить батьківський контроль. Ви можете налаштувати їх на самій консолі або через Nintendo Switch Parental Controls, програму для iOS та Android, яка надає вам кілька додаткових функцій, таких як встановлення обмежень за часом та віддалений моніторинг використання комутатора. Ось як використовувати обидва методи батьківського контролю.

Батьківський контроль на комутаторі

Впровадження батьківського контролю на самій консолі дозволяє обмежувати ігри за рейтингом та віком ESRB, блокувати публікації в соціальних мережах та спілкування з іншими користувачами (коли вони доступні).

Батьківський контроль є п'ятим варіантом у системних налаштуваннях. Потрапивши всередину, ви захочете вибрати Використовуйте цю консоль.

Попередня Наступна 1 з 2 Як встановити батьківський контроль на налаштуваннях управління перемикачем Nintendo - -Як встановити батьківський контроль на комутаторі Nintendo обмежити функції - -

На сторінці конфігурації ви побачите Рівень обмеження вгорі та чотири категорії вмісту під ним: Обмежене програмне забезпечення, Публікація в соціальних мережах, Спілкування з іншими та Організація рейтингу програмного забезпечення. За замовчуванням система рейтингів пов’язана з вашим регіональним органом з оцінки вмісту, таким як ESRB у Північній Америці, але може бути змінена з урахуванням інших міжнародних рейтингових груп.

Натисніть на Рівень обмеження, і у вас буде чотири варіанти на вибір: Підліток, До підлітків, Дитина, і Спеціальні налаштування. Якщо ви виберете будь-який із трьох попередньо встановлених рівнів, чотири категорії вмісту автоматично налаштуються відповідно до рейтингової системи Nintendo. Вибір налаштувань дочірнього рівня заблокує функцію обміну зображеннями Switch у соціальних мережах, заблокує функції зв’язку та дозволить грати лише в ігри віком до 8 років. Параметри для підлітків пропонують ті самі обмеження, але підвищують вікові обмеження до 13. Налаштування для підлітків насправді є абсолютно марним, оскільки єдине обмеження для ігор, яке воно встановлює, стосується тих, хто оцінюється від 18 років і старше - сумнозвісний рейтинг для дорослих, який майже не використовується тому що багато роздрібних торговців його не нестимуть, і Nintendo все одно ніколи не мав AO-гри на одній зі своїх платформ.

Попередня Наступна 1 з 3 як встановити батьківський контроль на дочірні обмеження комутатора nintendo - - Дитина як встановити батьківський контроль на обмежувачі для підлітків нінтендо До підлітків як встановити батьківський контроль на обмеження для підлітків нінтендо Підліток

Є ймовірність того, що ви захочете вибрати власні налаштування, якщо вашій дитині віком від 8 до 13 років. Ряд опублікованих ігор від Nintendo, в т.ч. Легенда про Зельду: Подих дикої природи, отримуйте оцінки для всіх 10+. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина отримувала доступ до ігор, оцінених ESRB як Teen, але все ж бажаєте, щоб вони грали в останню пригоду Link, виберіть Спеціальні налаштування і відрегулюйте Обмежене програмне забезпечення категорії до Ігор, розрахованих на вік від 10 років. Не забудьте також відрегулювати Публікація в соціальних мережах і Спілкування з іншими параметр, який ви вважаєте за потрібний, оскільки введення користувацьких налаштувань автоматично повертає всі налаштування до необмежених.

Завершивши вибір бажаних налаштувань, натисніть «Далі», і вам буде запропоновано ввести та підтвердити чотиризначний PIN-код. Повернувшись на головний екран, у верхній частині екрана з’явиться спливаюча підказка для батьківського контролю. Ви можете вмикати та вимикати налаштування, клацнувши на ньому та ввівши PIN-код. Ви завжди можете повернутися назад і змінити налаштування з часом.

Стирання налаштувань на комутаторі

Якщо вам більше не потрібен батьківський контроль, поверніться до своїх налаштувань. Натисніть кнопку X праворуч від Joy-Con, і вам буде запропоновано підтвердити видалення. Ви завжди можете визначити, чи зберігається батьківський контроль у системі, перевіривши наявність бульбашки на головному екрані.

Батьківський контроль у додатку

Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Для більш досконалого контролю часу перемикання вашої дитини програма батьківського контролю Nintendo пропонує кілька додаткових функцій: встановлення обмежень за часом та систему сповіщень для моніторингу активності вашої дитини. Знову вирушайте доНалаштування меню на комутаторі та виберітьБатьківськийелементи керування. Тут ви можете вибрати комутатор або програму для налаштування елементів керування - тут ви додаєте реєстраційний номер, щоб поєднати свій комутатор зі смартфоном або планшетом. Після входу через ідентифікатор Nintendo вам потрібно буде з'єднати комутатор із програмою. Вам потрібно буде створити обліковий запис, якщо ви цього ще не зробили, але вам не потрібно використовувати той самий обліковий запис, який є на комутаторі, щоб керувати ним.

Після створення пари ви можете встановити щоденний час відтворення на комутаторі - лише від 15 хвилин (що здається жорстоким) до шести годин. Як і на самому комутаторі, ви також можете обмежити можливість розміщувати скріншоти з ігор у соціальних мережах, ділитися інформацією про профіль та спілкуватися з користувачами (як тільки ця функція стане доступною).

Для самих ігор ви можете встановити обмеження залежно від вікової групи, щоб ваші діти не грали в ігри, які ви можете визнати недоречними. Наведені вище вказівки застосовуються і тут, оскільки додаток пропонує ті самі вікові групи за замовчуванням та власні налаштування.

Попередня Наступна 1 з 2 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Після того, як ви успішно встановите бажаний батьківський контроль для комутатора, ви отримаєте доступ до подання програми за замовчуванням. Тут ви можете побачити, скільки часу ваша дитина грає на Switch і в яку гру, а також переглянути щомісячний підсумок. Це також чудовий спосіб перевірити активність комутатора, хоча ви можете вимкнути для себе всі обмеження. Дані реєструються не в режимі реального часу, а натомість у декілька пунктів протягом дня.

Посуньте доНалаштування консолі щоб змінити PIN-код додатка на щось, що ви пам’ятаєте, або просто використовувати випадково згенерований PIN-код, який надається.

Скасування реєстрації програми

Якщо ви хочете припинити використання батьківського контролю, просто відкрийтеНалаштування меню на комутаторі та перейдіть доБатьківський контроль іНалаштування батьківського контролю. Потім натиснітьСкасувати реєстрацію програми, запустіть програму і знайдіть свій шпильку всерединіНалаштування консолі. Після цього введіть його на своєму комутаторі. Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Все! Ваш пристрій і програма більше не поєднуються, а батьківський контроль вимкнено. Коли пізніше цього року онлайн-сервіс Nintendo почне працювати, ви зможете додати більше обмежень, що дозволить вам, серед інших дій, обмежити публікації дитини в соціальних мережах та спілкування з іншими гравцями.

Останні повідомлення