Як швидко, легко та просто запакувати свої гаджети для подорожей

Корпус

Канікули приносять задоволення, але пакування для них - ні. Немає нічого гіршого, ніж підкреслити, що взяти перед тим, як сісти в літак, поїзд, автомобіль чи корабель. І якщо ви такий фанат, як ми, ми любимо брати з собою свої пристосування. Або ми повинні?

Скільки б ми не хотіли взяти з собою наші фотоапарати, планшети, комп’ютери, ігрові приставки, портативні акумулятори, а що ні, ви повинні обмежити кількість речей у своїй сумці відповідно до типу вашої відпустки та вашого способу транспортування. Якщо ви не плануєте працювати, вам справді потрібно взяти з собою ноутбук? Якщо ви плануєте брати участь в екстремальних заходах, чи є сенс брати DSLR? Витратьте трохи часу на планування, і ваша відпустка або робоча поїздка можуть бути без напруги перед тим, як приїхати до пункту призначення. Наш путівник допоможе вам вирішити, що вам слід упакувати, щоб уникнути несуттєвих речей.

Визначте свій вид транспорту

Кожен вид громадського транспорту має інструкції щодо того, що можна, а що не можна взяти на борт. Це включає літаки, поїзди, круїзні судна, автобуси тощо, а інформацію можна знайти на відповідних веб-сайтах. Є очевидні заборони: боєприпаси, вогнепальна зброя, вибухівка та інші небезпечні предмети. Але є й такі нешкідливі речі, як пляшка води або портативний зарядний пристрій USB. Перевірте на домашній сторінці постачальника послуг правила та правила - навіть досвідчені мандрівники можуть бути здивовані одним чи двома. Адміністрація транспортної безпеки має на своєму веб-сайті докладні правила.

Виберіть найбільш необхідні передачі

Майте на увазі золоте правило упаковки: упаковуйте світло. Тривалість подорожі визначатиме, що вам потрібно, але незалежно від того, чи це довгий або короткий відпочинок, найкраще потренуватися в мінімалізмі. Вам справді потрібно 10 зарядних кабелів, коли вистачило б двох? Цей фен або паровий праска необхідні, коли ви плануєте зупинитися в готелі, де вони зазвичай є стандартними? І ви настільки захоплені грою, що вам потрібно взяти з собою ігрову приставку (якщо так, ви можете скасувати поїздку і залишитися вдома, щоб пограти).

Основні гаджети - це саме те, що означають ці слова: достатньо зарядних пристроїв та кабелів, щоб розрядити ваші пристрої, портативний акумулятор, навушники, телефон та все, що пропонує переваги під час поїздки або необхідне (скажімо, ваш робочий ноутбук для ділової зустрічі або адаптер для міжнародних подорожей). До всього іншого уявіть, як би виглядала ваша поїздка без предмета, а потім вирішіть, чи потрібен він вам. Зрештою, те, що ви принесете, залежить від вас - тільки ви будете знати, що важливо - але менше, швидше за все, більше.

Використовуйте невелику ручну сумку

Чим більше сумка, тим більша ймовірність наповнити її непотрібними речами. Якщо ви не кмітливий пакувальник, подумайте про використання меншої сумки - наприклад, рюкзака чи спеціальної сумки - для обмеження кількості спорядження, яке ви приймаєте. Ще одна перевага полягає в тому, що його легше переносити, і він може поміститися під сидінням перед собою, що полегшує доступ. Подумайте про використання сумки з окремими кишенями та відділеннями або чогось на зразок Osprey Farpoint 55, який має знімний рюкзак для ваших пристосувань та аксесуарів (або як сумку для прогулянок містом), відсік для ноутбука та багато місця для одягу.

Osprey Farpoint 55 Osprey Farpoint 55

Перевірте інформацію про міжнародну напругу та вилку

У різних частинах світу використовуються різні напруги та типи штекерів, тому, якщо ви подорожуєте за кордон, вам доведеться взяти з собою адаптер або два. Виріб, сертифікований для використання в США, може мати вищу або нижчу вимогу щодо напруги, ніж підтримувана, що може призвести до втрати того, що ви підключаєте.

Інформацію про напругу можна знайти у відбитку або етикетці під більшістю акумуляторних батарей або блоку живлення. Американська техніка працює на напрузі 110 вольт, тоді як Європа та Азія постачають електроенергію від 220 до 240 вольт. Якщо на вашому приладі є позначка «110-240 В», вважайте, що вам зручно; новіші побутові прилади виготовляються з подвійною напругою, тому вам знадобиться не перетворювач напруги, а лише звичайний перехідник. Якщо це не так, придбайте собі перетворювач напруги, призначений для подорожей, наприклад, перетворювач Bestek для подорожей з 4 USB. Деякі з них також мають захист від перенапруги.

Конвертер для подорожей Bestek з 4 USB Конвертер для подорожей Bestek з 4 USB

Подорожній адаптер дозволяє підключити пристрій до різних типів розеток. (Пам’ятайте: як уже згадувалося, не всі туристичні адаптери підтримують перетворення напруги, тому переконайтеся, що він має таку функцію, якщо вам це потрібно). Електроніка, виготовлена ​​для використання в США, працює або на двох плоских зубцях (тип А), або на трьох зубцях (тип В: два плоских, одному круговому), але якщо ви не відвідаєте країну, яка використовує той самий стандарт, як Канада чи Мексика, ні підходить для торгових точок в інших країнах (хоча в Японії використовується той самий тип штепсельної розетки, що і в США, напруга інша). Перегляньте наш список найкращих адаптерів для подорожей, щоб знайти правильний.

Якщо ви подорожуєте великою групою з великою кількістю пристосувань, котрі всім потрібно щоночі сокувати, розгляньте можливість взяти з собою портативну торгову точку.

Упакуйте акуратно та ефективно

Термінали аеропортів і круїзних лайнерів - це місця, де ваші сумки перевірятимуть та перевірятимуть вас до того, як вам дозволять сісти на борт (хоча можуть бути випадкові перевірки на вокзалах, автовокзалах та інших місцях). Якщо ваша сумка буде виділена для більш детального огляду, переконайтеся, що внутрішня частина акуратно організована. Замість того, щоб кидати все в мішок, акуратно розкладіть предмети, щоб співробітники служби безпеки чітко бачили, якими повинні бути всі предмети, не витягуючи все.

Щоб дроти залишалися акуратними, просто акуратно їх накрутіть і зав'яжіть гумкою або закруткою. Ви також можете використовувати прозорі поліетиленові пакети, як із своїми туалетно-косметичними засобами. Крім того, ви можете використовувати органайзер з окремими відділеннями, наприклад Pull Apart from Porte Play або універсальний футляр для подорожей AmazonBasics.

Porte Play Відірвати Porte Play Відірвати

Можливо, ноутбуки та інша велика електроніка потребують окремого екранування. Або використовуйте сумку зі спеціальним відділенням для ноутбука для зручного доступу (або рукав для ноутбука), або, якщо ви використовуєте лише одну сумку для всієї поїздки, упакуйте одяг внизу, а спорядження вгорі (просто пам’ятайте, що не щоб завантажити що-небудь поверх вашої сумки). Ви також не хочете, щоб гаджети містилися в сумці, тому обов’язково упакуйте щільно або організуйте їх у невелику сумку, яку ви легко витягнете.

У ряду ручної поклажі є передній відсік, куди можна покласти додаткові предмети, такі як сорочки, светри, шкарпетки та інші м’які предмети, щоб додати додаткову подушку на шестерні, які сидять прямо під передньою поверхнею сумки. Крім того, скористайтеся перевагою обгортання бульбашками. Закінчивши пакування, зважте сумку або валізу, щоб переконатися, що вони не перевищують обмеження ваги.

Якщо ви сумніваєтесь, просто переконайтеся, що речі, які ви розміщуєте внизу, є предметами, які найменш схильні до перевірки. Не ховайте електроніку дивної форми, до якої агент безпеки повинен перекопати інші ваші речі, щоб зіпсувати ваші речі.

Останні повідомлення