Як вести прямий ефір коледжного футболу в Інтернеті

як дивитись коледж футболу в прямому ефірі Jonathan Street / Shutterstock Streaming стала відкриттям для телевізійних фанатів усіх видів, дозволяючи їм дивитися шоу, коли вони захочуть, у тому темпі, в якому хочуть. Декілька спортивних ліг взяли до відома, пропонуючи потокові послуги для вболівальників, які хочуть дивитися ігри на своєму комп’ютері, приставці, ігровій консолі чи мобільному пристрої.

На жаль, коледжний футбол трохи відстає від часу, і йому не вистачає всебічного Game Pass, як у НФЛ. Тим не менше, існує кілька законних способів трансляції ігор NCAA (і безліч менш законних способів для більш недобросовісних серед нас).

Параметри потокового передавання та інша інформація

WatchESPN

(Веб | iOS | Android | Xbox | Roku | FireTV)

watchespn_square_logoОнлайн-сервіс потокового передавання ESPN охоплює всі види спорту, які показує мережа, включаючи футбол у коледжах. Послуга вимагає, щоб користувачі мали ESPN як частину своєї кабельної підписки, але це комплексна послуга, яка дозволяє дивитись ігри на майже будь-якому пристрої через програми або веб-сайт. Окрім ігор, WatchESPN також включає такі програми, як SportsCenter.

ESPN також має подібний додаток, доступний на Xbox One. На додаток до потокових ігор та кліпів, програма ESPN на XBOX також включає функціонал фантастичного футболу, що дозволяє користувачам відстежувати свої матчі та результати на екрані.

CBS College Sports Live

(Веб | iOS | Android | Roku)

College Sports Live, яка є частиною передового медіа-колективу CBS, робить саме те, що випливає з назви, забезпечуючи пряму трансляцію різних ігор коледжу. College Sports Live надає доступ до всіх обкладинк ігор CBS, а також до додаткового контенту, такого як прес-конференції та новини. CSL доступний на комп’ютерах, а також на пристроях iOS та Android. Для цього потрібна підписка, починаючи з 10 доларів на місяць, але на відміну від WatchESPN вам не потрібна кабельна або супутникова підписка. Для тих, хто не може дозволити собі платне телебачення, College Sports Live є набагато дешевшою альтернативою послузі ESPN.

Reddit

reddit-інопланетянинФоруми хобі Reddit (субредіти, за жаргоном сайту), як правило, є чудовим місцем для збору та обміну інформацією для шанувальників будь-якої тематики, і коледжний футбольний субреддит (r / CFB) не є винятком. Любителі спорту можуть тут знайти все, що їм потрібно: статті, дискусії, основні моменти. Цей підредагування також є гарним місцем для пошуку графіків ігор та посилань на потоки (юридичні чи інші).

Піратські потоки

Послуги, що надаються ESPN та CBS, вимагають певної підписки, і вони не обов'язково матимуть кожну гру. Для тих, хто вважає навіть ці послуги занадто незручними або дорогими, неважко знайти неліцензійні потоки в Інтернеті. Такі потоки є юридично (і етично) сумнівними. Такі мовники, як ESPN, платять багато грошей за права на показ футболу, і ні їх, ні NCAA не радують піратські потоки. Проте вони є там, якщо хтось хоче їх. Багато з цих веб-сайтів розміщуються в інших країнах, що додатково мутить води щодо того, як застосовуються закони про інтелектуальну власність. Інтернет-футбольні форуми, такі як вищезазначений субреддит, як правило, є гарним місцем для їх пошуку.

Будьте застережені: життя цифрового бандитизму загрожує небезпекою. Багато з цих потокових сайтів засипають вас спливаючими оголошеннями, а деякі навіть намагаються змусити вас встановити шкідливе програмне забезпечення (можливо, серед злодіїв може бути честь, але точно не в Інтернеті). Завжди остерігайтеся сайтів, які вимагають встановлення програм. Загалом, якщо ваш комп’ютер може відтворювати відео YouTube, він, ймовірно, може завантажувати потік без додаткового програмного забезпечення.

Останні повідомлення