Найгірший Pinterest не завжди

найгірший pinterest не вдається SilaTiptanatoranin / 123RF Деякі люди, як правило, мають хист до проектів декоративно-прикладного мистецтва. Однак, з тієї ж причини, багато хто з нас цього не робить - ми просто думаємо, що робимо. Pinterest - чудовий сайт для вивчення проектів, що виготовляються своїми руками, щоб спробувати вдома, але часто ці заходи легко можуть повернутися до гіршого. Від поганих кулінарних снафусів до жалюгідних модних висловлювань, в Інтернеті є безліч Pinterest-невдач. Інтернет ніколи не забуває, і багато хто з цих помилок потрапили в мем-хау. Ось 10 наших улюблених випусків Pinterest.

Коровай о ’Біб

найгірший pinterest зазнає невдачі bнайгірший pinterest не працює просто в b 2

Як і всі речі, що забивають артерії, американці мають досить фанатичні стосунки з беконом. Від найоптимальніших зрізів обгорнутого філе-міньйону до красивого бекону від магнумового опусу Ван Гога,Зоряна ніч, цей роман, здавалося б, безмежний. Тим не менше, це було лише питанням часу, коли хтось вирішить надати байкописному текстописецеві Джастіну Біберу обробку м’яса.

Цей декадентський м'ясний рулет гідно переосмислює володаря "Греммі" Джастіна Дрю Бібера як тліючу купку неживого м'яса. Розігрійте духовку до офіційної температури лихоманки Бібера в 400 градусів за Фаренгейтом, і ви в найкоротший час засклить у кетчупі найменш улюбленого канадця. О, крихітко.

Новорічні різдвяні листівки не вдаються

найгірший pinterest не вдається дитинанайгірший pinterest не вдається дитина 2

Різдвяні листівки - це чудовий спосіб поширити святковий настрій і продемонструвати новинки своєї родини. Професійне фотографічне обладнання та програмне забезпечення для редагування зображень можуть творити чудеса з тими новонародженими гламурними знімками. Однак, якщо ви вирішите використовувати основний телефон із камерою та освітлення, яке не є оптимальним, вам слід заздалегідь загартувати свої очікування. Хоча запаморочлива дитяча фотографія, безсумнівно, подарунок поза часом, це зображення, зроблене буквально за кілька хвилин до того, як ви, здавалося б, принесли в жертву свого новонародженого Молоху, - це батьківство на наступному рівні.

Морозний сніговий труп

найгірший pinterest провалює снігову кулюнайгірший pinterest провалює снігову кулю 2

Навіть після доблесних зусиль, деякі саморобні хаки все одно надходять у DOA, і це почесне зусилля є прекрасним прикладом. Снігові кулі можуть зачаровувати цікаві місця вдома - пара трясок дає нам змогу зазирнути в ефемерну зимову країну чудес. На жаль, цей проект Pinterest зазнав невдачі на декількох рівнях. Чому просто бути свідком Фрості у його природному, засніженому снігом раю, коли ти можеш струсити його неживе тіло в темній скляній гробниці?

Орігамі Назгул

найгірший pinterest не вдається nazgulнайгірший pinterest не вдається nazgul 2

Орігамі, засноване на кореневому слові «орі», що означає «складати», - це давнє японське мистецтво складати папір у хитромудрі форми та конструкції. Але навіщо проходити процес скрупульозного складання паперу, коли ви так само легко не можете?

Поки оригінальні Темні вершники зловісно пропливали по легендарному музею Толкіна, це диво орігамі легко впирається, але непохитно тримається на столі або мереживній серветці. Тим не менш, ми не впевнені, чи сидіння на створенні орігамі є передостаннім кроком до завершення. Це просто виявляється невмілість, чи ця абстракція може мати глибший сенс?

Не вдається печиво

найгірший pinterest не вдається печиво 1найгірший pinterest не вдається великий птах

Будемо відвертими, хто хоче нудного печива, коли ти так само легко маєш поцілувану в духовці булочку, прикрашену рівно двома насінням і парою зневоднених ядер кукурудзи? Ніхто. Незважаючи на те, що цей проект Pinterest спочатку мав досить обмежені амбіції, він все ще суттєво не досяг своєї мети.

Якщо ви хочете приправити вечерю цією кулінарною новинкою для початківців, пам’ятайте, що інтервал є ключовим. Якщо ви не будете обережні, замість рогу достатку окремого печива у вас залишиться єдине запечене тіло, яке може або не зазнає мейозу.

Трафарет для волосся Jumpman

Цей ощадливий і працьовитий батько вирішив вирізати посередника - в даному випадку ліцензованого перукаря - і займатись кваліфікованими справами самостійно. Людський череп, прикрашений Його повітряністю, - це одне. Ще одним хизуванням є логотип LucasArts. Мріяти про це. Будь то.

Леопардові тіні не вдаються

найгірший pinterest не дає тіні для очейнайгірший pinterest не дає тіні для очей 2

Отож, нарешті, вихідні, і ви готові накинути найкращих ниток і зав’язати одиночку в клубі зі своїми колегами-леді. На щастя, цей злом тіней дозволить вам хизуватися своєю дикою стороною. Ми, звичайно, не говоримо, що цей крапчастий вигляд підходить не всім, але якщо ви не естетик або після декількох стоянь на танцполі, ви можете виглядати менш Поганий і Буджі і ще божевільніший і плавніший.

Замок принцеси Діснея?

найгірший pinterest не вдається замок Діснеянайгірший pinterest не вдається замок не вдається

Протягом десятиліть замок Попелюшки прищеплював почуття дива та химерності в наші дорогоцінні юнацькі роки. Але навіщо поширювати цю нереалістичну казку, коли ви так само легко зможете завалити свою дитину цим занедбаним, зруйнованим структурою дуплексом? Очевидно, вони не роблять замків, як раніше.

Кровоточать кекси

найгірший pinterest підводить гумових качокнайгірший pinterest не піддається гумовим качкам 2

Покійний принц якось чудово узгодив емоційну паузу, спричинену плачем голубів. І хоча ми ніколи не зможемо співчувати саме цим емоціям, якщо це щось наближене до того, як це змушує нас почуватися, ми пройдемо.

Сварливий кіт баріста мистецтва

найгірший pinterest не вдається кави кішканайгірший pinterest не вдається кава кішка 2

Люди готові заплатити долар за ранкову чашку Java. І, часто, безглузде мистецтво пінопласту приносить людям справжню минущу радість. Це, звичайно, може бути не так, однак, якщо ви очікуєте побачити приємного пінного котячого і у вас закінчиться версія бідного чоловіка "Сварливий кіт".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found