Як подати свою податкову декларацію в Інтернеті

Хоча типово відкладати подання податків якомога довше, подання їх у строк все одно є тим, що вам слід робити, якщо ви не хочете ризикувати сплатою несвоєчасних штрафних санкцій або пишними відсотковими витратами на додачу до того, що ви можете винен. Ви навіть можете втратити повернення коштів через три роки, якщо відмовитесь подати заявку своєчасно.

Однак ви цього не робите мати вирішити отримати персонального бухгалтера, якщо у вас є пряма повернення. Подання в Інтернеті швидке, точне і повертає кошти безпосередньо на ваш банківський рахунок протягом 21 дня, на відміну від типових шести тижнів, пов’язаних із подачею паперу. До того ж, якщо справа до кінця, подавати податкові податки набагато зручніше.

Нижче наведені наші улюблені способи подання податків електронною поштою, щоб ви могли повернути своє повернення, не залишаючи зручностей свого ліжка. Щоб поглянути на більш спеціальне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, перегляньте наші улюблені.

Важливе оновлення на 2020 рік: Термін подання та сплати федеральних податків на прибуток продовжено до 15 липня 2020 року. Податкова служба закликає платників податків з низьким рівнем доходу та інших осіб, які зазвичай не подають податкові декларації, чекати, щоб легше було встановити "оплата економічного впливу" для них. Веб-сайт IRS Free File (перелічений нижче) - це гарне місце для отримання постійних оновлень про цю ситуацію.

Кращий

Податок на кредитну карму

Після додавання податкових служб до своєї платформи кілька років тому Credit Karma продовжувала вносити оновлення до своєї податкової декларації в Інтернеті, що робить її більш спрощеною та простішою для нових покупців. Сюди входить можливість імпортувати файли від усіх основних конкурентів, безкоштовні перевірки аудиту та розумні пропозиції щодо подання заявок, а також гарантія відшкодування до 100 доларів США, якщо ви не отримаєте назад грошей, яких очікує програмне забезпечення.

Також у вас є чудова підтримка у формі цілодобового чату, якщо у вас є якісь хитріші запитання. На щастя, постійні вдосконалення зробили інтерфейс дедалі простішим для розуміння та використання, навіть із більшої кількості мобільних пристроїв, тому навряд чи ви заплутаєтесь.

Загалом, той факт, що Credit Karma є абсолютно безкоштовною - послуга навіть не вимагає зменшення вашої декларації - і проста у використанні робить її найзручнішим ресурсом для людей, які хочуть подати свої податкові декларації в Інтернеті.

Інтернет

Решта

Безкоштовний файл IRS

Варіант "Безкоштовний файл" IRS неймовірно прямий і швидкий, і він поступово вдосконалюється протягом багатьох років, щоб полегшити користування пересічним платником податків. В даний час сайт пропонує два розділи безкоштовних форм, один для тих, хто має дохід 69 000 доларів США і нижче, інший - для тих, хто перевищує цей поріг. Варіант нижче 69 000 доларів є особливо хорошим, оскільки IRS може допомогти вам вибрати найкращі варіанти подання та зв’язати вас з правильною послугою. Безкоштовний файл доступний майже за допомогою усіх основних служб подання податкових декларацій (у тому числі тих, що входять до цього списку), тому ви можете скористатися улюбленою послугою, подаючи заявку безкоштовно. Для вищезгаданої натовпу в 69 000 доларів IRS дозволить вам залишитися на більш обмеженому порталі безкоштовних файлів, який надає вам доступ до всіх необхідних форм, а також кілька порад щодо того, що робити.

Інтернет

TurboTax

Турботакс

TurboTax є основним веб-сайтом для подання податків в Інтернеті. Це чудовий варіант як для особистого, так і для малого бізнесу, і ви навіть можете подати свої федеральні податки безкоштовно, використовуючи його систему електронних файлів IRS (штат коштуватиме вам). Безкоштовне видання містить безліч основних форм, починаючи від W-2 і закінчуючи 1040EZ, з достатньою кількістю вказівок і вказівок, якщо ви відчуваєте себе повністю пригніченими. Більш просунуті пакети постачаються в комплекті з покроковими інструкціями та обробляють більш складні відрахування, такі як іпотека на житло та різні ділові витрати, але можуть коштувати вам більше 100 доларів залежно від того, що ви плануєте з ними робити. Незалежно від того, який пакет ви вибрали, TurboTax має один з найбільш елегантних інтерфейсів та надійну підтримку імпорту форм W-2 та 1099. Податкові експерти також надають консультації експертів, коли це необхідно, як і спільнота активних користувачів

Веб iOS Android

Блок H&R

hr-block-100576921-orig

H&R Block - ще одна вагома альтернатива електронному поданню податків в Інтернеті, але він не пропонує такої поглибленої допомоги, як деякі його конкуренти в Інтернеті. Як і TurboTax, безкоштовне видання також пропонує широкий спектр форм і розкладів. Програмне забезпечення стає все більш вичерпним та ефективним, чим вище ви подорожчаєте, надаючи покрокові інструкції та розширюючи лінійку розкладів, але сайт часом може виявитися громіздким через погані інструменти навігації.

На щастя, подання подарунків є абсолютно безкоштовним, якщо вам не потрібна допомога, а якщо вам не до вподоби, H&R особливо легко дозволяє перейти до реального податкового експерта. Кожен рівень все ще підтримує вказівки щодо імпорту та вирахування даних, але платні рівні найкраще підходять для платників податків з більш складними портфелями, власників малого бізнесу тощо, з кращими можливостями налаштування, ніж більшість послуг. H&R також є на передньому плані цікавих нових технологій, таких як можливість зробити знімок ваших податкових документів для автоматичного завантаження інформації у потрібні форми.

Веб-мобільний додаток

TaxACT

dlxol-інтерв'ю-м

Ціновий рівень TaxACT націлений на більш унікальні потреби, ніж багато конкурентів. Один рівень призначений для інвестицій та оренди нерухомості з акцентом на додатковій підтримці питань. Інший рівень призначений для самозайнятих людей, які можуть мати податкові питання протягом року. Ви також можете вибрати, які теги стосуються вашої ситуації, щоб TaxACT рекомендував найкращий рівень для вас. Найпростіший рівень безкоштовний (штати коштують додатково), але власники будинків повинні заплатити принаймні 55 доларів за свій рівень.

Невиразний інтерфейс та навігація служби покращилися з роками, беручи, зокрема, багато приміток UX від Turbo Tax, тому більшість користувачів не повинні відчувати проблем. Існує також велика бібліотека відео- та текстової допомоги, яка охоплює низку поширених податкових питань стосовно штрафних санкцій та закону. TaxACT також дозволяє подавати податкову декларацію не послідовно, що досить приємно, якщо ви хочете пропустити певний розділ і повернутися до нього пізніше.

Веб-мобільні програми

TaxSlayer

TaxSlayer1

TaxSlayer - особливо доступний варіант, хоча його інтерфейс та навігація дещо відстають від альтернативних варіантів. Однак низькі ціни полегшують всім рівням користувачів почати роботу за низькою ціною, хоча, можливо, вам доведеться витратити більше часу на розуміння меню та навігацію, ніж на інше програмне забезпечення - загалом у вас менше рук.

Послуга також надає підтримку електронною поштою та телефоном, незалежно від того, який пакет ви вибрали, однак ви не зможете отримати дані за минулий рік або поговорити з податковим працівником, якщо не оберете одну з вищих пропозицій. Вбудованих вказівок буде достатньо для користувачів, які подають просту декларацію, навіть якщо меню довідки часто надає невідповідну інформацію та посилається на безліч інших веб-сайтів, надаючи новим або повертаючим користувачам основний спосіб подання податків без консультування в інших місцях.

Веб-мобільні програми

eSmart Tax

eSmart Tax - це податкове програмне забезпечення Liberty Tax, і воно дуже масштабоване, а також полегшує подачу заявок. Служба може імпортувати податкові дані від великих роботодавців або конкуруючого податкового програмного забезпечення, такого як TurboTax, тому ви можете легко отримати всю необхідну інформацію в електронному вигляді. Якщо у вас є якісь ускладнення, ви можете поєднати чат, електронну пошту, спільноту та службу підтримки. Три основні рівні, починаючи з 45 доларів, пропонують різні послуги, додаючи додаткові інструменти для інвестицій та домашніх офісів під час масштабування. Також існує «розумний комплект», який можуть придбати професіонали, який пропонує допомогу в аудиті, п’ятирічне зберігання документів та інші додаткові послуги.

Інтернет

Останні повідомлення