Як ми тестуємо планшети

Amazon Fire HD 10 Джессіка Лі Зірка / Цифрові тенденції

Купити планшет швидко стає настільки ж складно, як і ПК. Ринок все ще невеликий, але вже є десятки варіантів вибору. Це вимагає невеликих досліджень, і якщо ви зайдете в магазин, не маючи чіткого уявлення про те, що ви хочете, у вас може вийти пристрій, який не порадує вас. Ось чому ми тут, щоб допомогти.

У Digital Trends ми пишемо відгуки про товари, щоб надати вам уявлення як про технічні характеристики товару, так і про його зручність використання. З цією метою ми виходимо за рамки специфікацій та вимірювань, акцентуючи увагу на досвіді користувача. Планшети не є настільки особистими, як телефони, але вони все ще є набагато інтимнішим та портативнішим пристроєм, ніж будь-який настільний чи портативний ПК. Так само, як і з телефонами, це означає, що ми повинні уважно розглянути всі дрібниці, які, разом узяті, роблять різницю між планшетом, з яким можна жити, і планшетом, який вам сподобається. Ось як ми тестуємо планшетні ПК, які потрапляємо на огляд.

Розпакування

Перше, на що ми зазвичай дивимося, але рідко повідомляємо про це, це упаковка планшета. Ми перевіряємо, наскільки добре планшет упакований в упаковку, і які кабелі та наконечники виробників включив у коробку. Зазвичай це просто зарядний шнур, але іноді виробники стають щедрими. Розпакування не має великого значення для процесу перегляду, якщо життєво важливий компонент відсутній або неадекватний.

Дизайн та відчуття

Діставши планшет з коробки, ми відзначаємо, як він добре виглядає і як добре здається побудованим. Ми намагаємось розшифрувати, з яких матеріалів виготовлений корпус та інші компоненти, наскільки міцний (і відбивний або стійкий до відбитків пальців) екран, наскільки важкий весь планшет, як легко отримати доступ до акумулятора (якщо це можливо взагалі) ), а також загальне розміщення кнопок, портів та інших фізичних атрибутів. Наприклад, якщо динаміки розміщені погано, може бути важко почути звук із планшета. Ми також розглядаємо такі загальні проблеми, як неправильно розміщені кнопки живлення та гучності або фізичний кадр, який важко утримувати, незручний або відображає будь-яку кількість інших проблем. Ми намагаємось розглянути всі ці фактори, щоб визначити, чи виглядають і почуваються ваші інвестиції у кілька сотень доларів настільки добре, як слід, і, сподіваємось, триватимуть.

Апаратні характеристики

Ми зазначаємо внутрішні специфікації обладнання якнайкраще, спираючись на інформацію виробника, інших джерел та самого пристрою. Хоча перерахування специфікацій корисно не для всіх, вони корисні для деяких з вас. Однак, що важливіше, ми намагаємося з усіх сил вивчити, як ці характеристики впливають на досвід використання планшета. Планшети варіюються від маленьких 7-дюймових мобільних пристроїв до 13-дюймових бегемотів, іноді з підключеними клавіатурами чи іншими речами. Як такий, діапазон того, що вони можуть робити та як їх можна використовувати, продовжує розширюватися. Ми намагаємося пролити світло на те, що ви можете очікувати від кожного планшета, і як внутрішнє обладнання допоможе або перешкодить цим цілям. Загальнодоступні базові тести, такі як Quadrant, також використовуються, щоб надати трохи контексту тим, хто любить цифри.

Операційна система

Мати планшет, який виглядає добре або надзвичайно тонкий, - це чудово, але якщо на ньому працює погана або застаріла операційна система, то це може цілком скласти 500 доларів США. Ми добре знайомі зі зростаючою кількістю операційних систем для планшетів, від Android до iOS до webOS, і навіть до BlackBerry та майбутньої Windows 8. Ми їх усіх знаємо, і ми можемо простежити їхнє походження до смартфонів, MP3-плеєрів та старших версій. комп'ютерні операційні системи.

Microsoft Surface Pro 4 Білл Роберсон / Цифрові тенденції Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Ми відзначаємо зміни, внесені в операційну систему, і те, як ці зміни можуть вплинути на ваш досвід користування телефоном. Деякі операційні системи (Android) дозволяють кожному виробнику повозитися з тим, як виглядає та працює ОС, створюючи підкласи операційних систем з іменами, такими як Samsung TouchWiz та HTC Sense. Ми повідомляємо вам, коли певна модифікація може перешкодити вам чи не виконати своїх власних обіцянок. Виробники та оператори бездротового зв'язку також регулярно встановлюють ряд програм на планшети. Деякі з них корисні, але інші встановлюються просто для того, щоб швидко заробити. Ми зазначаємо, коли можна видалити цей "здуття програм" і що з нього може вам завадити.

Коли на операційну систему впливають зовнішні фактори, наприклад, сенсорний екран, який не реагує або надмірно відображає, ми також відзначаємо це.

Камера

Хоча планшетна камера, безумовно, не порівняється із дзеркальною дзеркальною камерою, iPad третього покоління зробив акцент на якості камери, і ми очікуємо, що інші виробники наслідуватимуть приклад Apple. Наразі це жарт витягнути планшет і записати відео або сфотографуватися з ним, але це може змінитися в майбутньому. Таким чином, ми підсилюємо тестування планшетних камер. У нас є стандартний набір знімків, які ми робимо з кожним пристроєм, включаючи макро, пейзаж, портрет, відкритий, внутрішній, нічний, слабке освітлення та знімки зі світлодіодним спалахом (за умови, що пристрій має такий). Ми також вивчаємо наші знімки на ПК, щоб знайти такі речі, як зменшення ефекту червоних очей, деталізація та насиченість кольорів. Ми відзначаємо витримку затвора, точність автофокусування, наскільки добре працює додаток камери, доступні спеціальні опції та записуємо кілька відео, щоб переконатися, що вони точно так само записують рухомі зображення. Фронтальна камера також протестована, оскільки насправді вона може використовуватися більше, ніж задня камера на планшеті для відеочатів.

Швидкість передачі даних

Хоча в даний час ми заохочуємо користувачів застосовувати лише планшети Wi-Fi через економію, але якщо на планшеті доступне з'єднання для передачі даних, ми тестуємо його за допомогою таких тестів, як Speedtest.net. Чи може він підключитися до 4G LTE, 3G, HSPA +? Чи працює з’єднання Wi-Fi? Чи є інші варіанти? Ми з’ясовуємо.

Час роботи акумулятора

В даний час ми не проводимо певних тестів на розрядження акумулятора, але натомість намагаємося перевірити, наскільки ефективно працює планшет у реальному житті. Переглядаючи планшет, ми використовуємо його як наш вторинний обчислювальний пристрій протягом декількох днів (або довше), щоб побачити, як довго він може заряджатись у режимі очікування, під час використання служб навігації (GPS), використання додатків з інтенсивною передачею даних на Wi-Fi -Fi, потоковий вміст через Bluetooth та багато інших завдань. Хоча це не науковий тест у лабораторії, наша мета - використовувати планшет помірно, щоб побачити, як довго тримається акумулятор.

Ціна

Ціна відіграє незначну роль у наших оглядах, особливо коли товар особливо дорогий або дешевий. Ми схильні оцінювати більш дорогі моделі у вищому масштабі. Якщо вони коштують більше грошей, вони повинні відповідати вищим стандартам. Сказавши це, дешевий планшет, який не забезпечує адекватних функцій або продуктивності, не кращий. Як би ми не хотіли, щоб нам не доводилось враховувати ціну в рівнянні, це відіграє певну роль.

Загалом

Оцінивши кожен розділ планшета, ми відзначаємо основні позитивні та негативні сторони в останньому розділі огляду та надаємо свою думку щодо того, чи вартий пристрій вашого часу та грошей. Ми намагаємось оцінити кожен пристрій за власним бажанням, але якщо є інші пристрої, які забезпечують кращу функціональність (можливо, за менші гроші), наша робота - повідомити вас про кращі варіанти.

Як завжди, ми цінуємо відгуки читачів і враховуємо коментарі, запити та запитання, оскільки ми постійно вдосконалюємо наші процеси тестування.

Останні повідомлення