'Super Smash Bros.' і ще купу виявлених під час Nintendo Direct

У четвер, 8 березня, Nintendo вклала цілу купу захоплюючих оголошень у свій потік Nintendo Direct, включаючи детальний огляд Маріо Тенісні тузи і тизер для Super Smash Bros. увімкнути перемикач. Ось основні моменти з 30-хвилинного потоку, який зосереджувався на Nintendo Switch, але довів, що Nintendo 3DS все ще рухається.

"Super Smash Bros."

Nintendo щойно завершив сегмент Splatoon 2 так розумний тизер для Super Smash Bros. on Switch був спочатку трохи заплутаним. Два чорнила переслідують одне одного по білосніжному пейзажу, що бризкає на підлогу оранжево-синьою фарбою. Потім екран стає чорним, а над головою з’являється логотип Smash. Фактичних кадрів не було показано, але ми очікуємо, що Інлінги будуть персонажами, які можна відтворити, коли Super Smash Bros. запускається пізніше цього року на Nintendo Switch.

«Splatoon 2: Octo»

В одному з найдивніших трейлерів Nintendo, які ми бачили (серйозно, дивіться), Nintendo показав перший платний Splatoon 2 розширення. Splatoon 2: Octo це нова одиночна кампанія з Агентом 8 в головній ролі, стильним на вигляд Октолінгом, який прокидається без її спогадів. У трейлері представлені декілька досить крутих наборів, так що це, безумовно, варто переглянути. Розширення за 20 доларів стартує цього літа і доступне для попереднього замовлення в Інтернет-магазині вже зараз.

Splatoon 2 версія 3.0 також з’являється у квітні, приносячи три нові безкоштовні карти та понад 100 нових одиниць спорядження.

«Мандрівник-восьминіг»

Красива ретро японська рольова гра від Square Enix відмовилася від назви "Проект" і тепер просто Мандрівник-восьминіг. Коротка демонстрація геймплея показала двох нових персонажів, зокрема Merchant Tressa, та докладно про те, як члени партії можуть влаштувати другорядні роботи. Ексклюзив від Nintendo Switch запускається 13 липня. Колекційне видання запускається того ж дня і постачається з абсолютно чудовою спливаючою книгою, картою та пам’ятною монетою.

«Маріо-тенісні тузи»

Основна вага потоку зосереджена на Маріо Тенісні тузи, який ми зараз офіційно знаємо, буде запущений 22 червня на Nintendo Switch. Гра включатиме онлайн-сватання та турніри. Демонстрація геймплею показала різні типи нових типів пострілів. Крім верхньої шпильки, зрізів та пелюсток, постріли зон дозволяють націлити постріл у точну точку, а швидкість зони дозволяє уповільнити гру. Ці знімки можна заблокувати та виконати, лише заповнивши датчик енергії. Є також спеціальні кадри, які використовують значну кількість енергії. Зонові постріли та спеціальні постріли можуть вибити вашого супротивника, зламавши його ракетку. Альтернативна схема управління рухом перетворює єдиний Joy-Con у вашу ракетку.

Раніше Nintendo розміщуватиме бета-версію Маріо Тенісні тузи запускається 22 червня.

«Капітан Жаба: Шукач скарбів»

Капітан Жаба: Шукач скарбів буде перенесено на Nintendo Switch 13 липня, приносячи з собою нові етапи головоломки, натхненні Супер Маріо Одісея. Версія Switch також може похвалитися спільною грою, причому один гравець контролює Жабу, а інший допомагає в таких речах, як забезпечення прикриття вогнем.

Порт Nintendo 3DS з Шукач скарбів також запускається 13 липня і буде використовувати сенсорні елементи керування та стереоскопічні зображення.

„Трилогія Crash Bandicoot N. Sane“

Колекція PlayStation 4, яка хвилювала минулого року, надходить на Nintendo Switch. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy запускається 10 липня. Компіляція включає Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex завдає удару у відповідь, і Crash Bandicoot: Викривлений.

«Південний парк: перелом, але цілий»

Так, корисний сімейний Nintendo Switch отримає одну з найжорстокіших ігор за останній час, Південний парк: перелом, але цілий. Це справді ідеально підходить для обладнання. Південний парк: перелом, але цілий запускається 24 квітня.

3DS все ще ногами… якось

Золото WarioWare

Останній Nintendo Direct довів, що Nintendo не хоче, щоб 3DS ще померла. Золото WarioWare, 3 серпня з’явиться новий запис у серії «мікроігри» з 300 новими іграми. Nintendo принесе оригінал Особняк Луїджі повернутися з мертвих, перенісши класичний GameCube на 3DS пізніше цього року. Мабуть, найбільш дивно, Nintendo перенесе титул DS Маріо та Луїджі Боузер «Внутрішня історія» (який вже можна відтворювати на 3DS) до 3DS як Mario & Luigi Bowser's Inside Story + Bowser Jr.'s Story.

Завершуючи подію, ми також дізналися Okami HD приходить до Switch із сенсорним управлінням цього літа, Hyrule Warriors: остаточне видання землі 18 травня, та інді-сенсація Undertale зробить свій шлях до комутатора десь по лінії.

Останні повідомлення