Що слід знати, купуючи ультракнигу: не лише технічні характеристики

Як придбати ультрабук за межами специфікацій

Ультрабуки сьогодні є скрізь. Створений Intel у 2011 році, термін Ultrabook позначає категорію ноутбуків, які є легкими, але потужними та відповідають базовим стандартам специфікацій, які постійно розвиваються.

Нещодавно Intel вимагала, щоб кожен новий Ultrabook мав можливості сенсорного екрану, апаратне забезпечення, готове до голосових команд, і час автономної роботи, щонайменше, шість годин відтворення відео HD, що свідчить про те, що виробництво напівпровідників спонукає ще більше інновацій.

Але якщо щось заважає ультрабукам стати основними, це ціна. Виробники ще не випустили пристойний бюджетний варіант Ultrabook. Еволюція вимог до технічних характеристик (найголовніше розміру та ваги) може призвести до мінімальної вартості пристрою, яка перевищує 1000 доларів. Ні, ультрабуки не призначені для геймерів чи марнотратців. Або якщо хтось потребує екрану більше 15 дюймів. Також викресліть його зі свого списку, якщо вам потрібні три порти USB. І розраховуйте знайти більшість пристроїв Ultrabook, розроблених для оптимізованої для планшетів ОС Windows 8.

Незважаючи на це, ультрабуки стають менш нішевими. Якщо ви вирішили здійснити покупку, ми рекомендуємо провести ретельний тестовий запуск будь-якого пристрою, оскільки існує чимало фізичних атрибутів, які вплинуть на роботу користувача Ultrabook і не відображатимуться на аркуші технічних характеристик. Більшість ультрабуків доступні для тестування в роздрібних магазинах, таких як Apple і Microsoft, що дозволяє базікати з трекпадом, клавіатурою, програмним інтерфейсом та іншими компонентами, які суттєво відрізняються від моделі до моделі.

Поки ви це робите, перегляньте наші улюблені ультрабуки та поширені помилки, які ми помітили серед покупців ноутбуків.

Ця стаття була спочатку опублікована 1 квітня 2012 року і була оновлена ​​з урахуванням змін на ринку. Метт Сміт сприяв цій статті.

Тонкіше не завжди краще

Розробка серйозно тонкого пристрою матиме компроміси. Деякі ультрабуки жертвують якісною композицією для легкого відчуття. Візьмемо, наприклад, Dell Inspiron 14 7000 Series. Ми дали ноутбуку позитивний відгук. Незважаючи на це, шасі було незграбно спроектоване; кадр мав гострі сторони, які заглиблювались у руки нашого рецензента. Часто у ваги пір’я занадто багато скрипів і стогонів або поверхонь, які відчувають себе незручно. Це така інформація, яка не відображатиметься на специфікаційному аркуші.

Dell Inspiron 14 7000

Випробування ультрабука у місцевого роздрібного продавця дасть вам здоровий сенс, якщо ваш бажаний пристрій буде відчувати себе неміцним. Це також дасть вам гарне уявлення про дизайн шасі. Приділіть пильну увагу будь-яким вібраціям або будь-яким поверхням, які, здається, перевирівнюються, коли ваші руки тиснуть на зовнішній вигляд. Також зверніть увагу на якість використовуваних матеріалів та їх відчуття.

Функція клавіатури та тачпада

Сенсорні екрани можуть знадобитися Intel, але сучасні ультрабуки все ще залежать від якісних клавіатури та тачпадів. Тестування клавіатури дасть вам гарне відчуття переміщення клавіш. Наберіть кілька речень і подивіться, як реагує клавіатура. Чи достатньо місця під клавіатурою для ваших долонь? Це може здатися незначними моментами, але з часом може викликати розчарування.

HP Envy TouchSmart Ultrabook 4

Ще одним фактором, який слід врахувати, є тачпад. Проведіть пальцями по поверхні, щоб побачити, чи подобається вам текстура. Також не забудьте натиснути вбудовані кнопки.

Напевно, не буде окремих лівої та правої кнопок - це тому, що більшість виробників інтегрували їх у поверхню тачпада. Замість того, щоб торкнутися кнопки, ви просто натискаєте нижню ліву або праву сторону тачпада. Деякі сенсорні панелі майже не вимагають зусиль для активації, тоді як інші вимагають зовсім небагато, і кожен має особисті уподобання.

Покажіть міркування

Пристрій з роздільною здатністю, що перевищує 1080p, безумовно, коштує більше, ніж побіжний погляд, але це не завжди правильний вибір, враховуючи, що багато ультрабуки ще не освоїли належним чином масштабувати щось більше 200 пікселів на дюйм. Ноутбуки з високою роздільною здатністю часто дають меншу картинку, оскільки операційні системи, такі як Windows, відображають розміри в розмірі пікселів. Більше пікселів на екрані зменшує розмір усього, включаючи шрифти, піктограми та інші ключові аспекти візуального дисплея.

Зверніть увагу: хоча ультрабуки не відомі своїм ігровим майстерністю, збільшення рідної роздільної здатності може привести до того, що справа рухатиметься повільніше. Ігри та фільми лише незначно виграють від підвищеної чіткості. Ігри можуть отримати значний удар, якщо основне обладнання недостатньо потужне. І, як правило, ультрабуки жертвують низькою швидкістю для мобільності та економії енергії в порівнянні зі своїми громіздкими побратимами.

Глянцевий екран

Легко пропустити важливість екрану. Багато ультрабуків мають глянсовий екран. Це чудово виглядає при деяких світильниках, але робота в кімнаті з великою кількістю природного денного світла може призвести до того, що блискучий екран стане майже марним.

Acer Aspire S7

Управління теплом та шумом

Управління теплом та шумом є широко розповсюдженою проблемою серед ультрабуків. Їх невеликі розміри можуть ускладнити охолоджувальні компоненти. Більше того, це одна риса, про яку не можна судити у великому магазині ящиків.

Ось хороша новина: ми в DT фіксуємо зовнішні температури в наших оглядах Ultrabook, а також зазначаємо рівень шуму. Хоча не існує жорсткого правила щодо того, що люди вважають допустимим, температура понад 100 градусів зазвичай викликає дискомфорт. Температура понад 90 градусів є справді хорошим шансом дати вам спітнілі долоні.

Нижня лінія:

Придбати ультрабук - це складно, але тестування ультрабуків у магазинах цегли та розчинів - це хороший початок. Окрім цього, огляди допоможуть оцінити ультрабуки поза фізичним відчуттям та специфікаціями. Ми ознайомимо вас із усіма особливостями ноутбука та його ефективністю під час нашого практичного тестування - від дисплея, довговічності та продуктивності. Ми детально розглядаємо та оцінюємо кожен отриманий ультрабук, включаючи все, починаючи від користувальницького інтерфейсу, від дисплея до продуктивності та загального дизайну.

Пам'ятайте, що у вас є варіанти. Вам не потрібно купувати надтонкий конвертований ультрабук, який важить менше, ніж ваш телефон. Трохи полюйте в Інтернеті, і ви майже впевнені, що знайдете подібний, який буде краще працювати для вас. Неправильний пристрій ніколи не є вигідною справою, якою б тонкою вона не була.

Останні повідомлення