Дивіться в прямому ефірі: прес-конференція Ubisoft E3 2017 о 16:00 за тихоокеанським східним часом / 13:00 за Тихоокеанським

За останні п’ять років або близько того Ubisoft став господарем прес-конференції E3. Завжди харизматична Айша Тайлер, яка представляє майбутню лінійку ігор блокбастерів, минулі шоу дають нам перший погляд на такі ігри, якGhost Recon: WildlandsСторожові собакиВідділ, іВеселка Шість облог, все це стало несподіванкою і поклало лук в кінці шоу. Ми очікуємо, що Ubisoft також має підготувати кілька сюрпризів для цьогорічного шоу, тож ви не хочете його пропустити. Ось як ви можете транслювати прес-конференцію Ubisoft E3 2017.

На що слідкувати

2016 рік Ubisoft був порівняно легким, з Сторожові собаки 2 заповнюючи порожнечу, залишену відсутністю Assassin’s Creed і Крутий прибуття перед самим кінцем року. Цей рік вже був величезним для видавця з запуском обох На честь і Ghost Recon: Wildlands, і ми очікуємо почути більше інформації про підтримку цих ігор після запуску під час шоу.На честьшвидше за все, отримає додаткові карти, персонажів та потенційні сюжетні лінії для одного гравця Ghost Recon: Wildlands швидше за все отримає більше спільного змісту сюжету та більш суттєвий конкурентний багатокористувацький компонент.

Assassin’s Creed: Origins це точно для шоу (воно вже з’явилося на конференції Xbox). Far Cry 5, який, за чутками, буде запущений у вересні, також можна було побачити.

Те саме стосується Південний парк: перелом, але цілий, який відсутній і дія після тривалої затримки - гру спочатку планували до кінця 2016 року.

Наш «великий сюрприз» для прес-конференції Ubisoft - повернення Splinter Cell. Одна з флагманських франшиз Ubisoft, вона не отримувала нового внеску з 2013 року Чорний список клітин Splinter, а розробник Ubisoft Toronto з тих пір здебільшого виступав у ролі другого плану. За чутками, актор Майкл Айронсайд, який озвучив головного героя Сема Фішера протягом перших п'яти ігор, також повертається до ролі.

Останні повідомлення