Як визначити пріоритетом того, кого ви "бачите першим" у своїй стрічці Facebook

Погодьмося, навіть найсучасніші програми у світі не можуть врятувати вашу стрічку новин Facebook. Мета функції - відобразити найважливіші для вас історії, і хоча соціальна мережа продовжує допрацьовувати формули, що забезпечують механізм її рекомендацій, вона не завжди найкраща в рейтингу публікацій на основі ваших інтересів та взаємодії. На щастя, Facebook нарешті дає вам певний контроль над тим, що відображається у вашій стрічці, по суті, дозволяючи вам швидко визначити пріоритети публікацій від зазначених друзів та Сторінок, щоб ви ніколи не пропустили жодного удару під час перегляду.

Нещодавно викарбувана функція - відома як “Побачити спочатку” - закріплює важливі для вас історії у верхній частині стрічки новин. Він все одно дозволить вам переглянути решту стрічки новин, як зазвичай, як тільки ви перейдете за основне місце у верхній частині. Наразі це ексклюзивно для пристроїв iOS, і його швидке та безболісне налаштування. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб отримати всі подробиці, щоб ви могли стежити за людьми та сторінками, які вам насправді важливі.

Крок 1:Запустіть програму Facebook на пристрої iOS і торкніться Більшев правому нижньому куті. Потім прокрутіть униз результату меню та виберітьНалаштування стрічки новинвнизу списку.

Налаштування стрічки новин у Facebook Mobile

Крок 2:Торкніться Розставте пріоритети, кого побачити першим у верхній частині отриманої сторінки та виберіть, чиї публікації ви не хочете пропустити, будь то сторінки, що говорять, друзі чи цифри. Торкніться Готовоу верхньому лівому куті, коли закінчите, щоб внести зміни.

Розмістіть пріоритет у стрічці Facebook у мобільному додатку

Якби тільки алгоритм стрічки новин Facebook не був таким жахливий. Якби лише Facebook мав автоматичну функцію зняття друзів, за якою ви б не розмовляли з кимось роками, вони просто зникли б із вашого списку контактів. Якби тільки Facebookсправді міг сказати, від кого ви найбільше хотіли новин. Але якщо ви недостатньо сміливі, щоб натиснути на спусковий гачок і не хочете витрачати занадто багато часу на організацію вашої стрічки, ми маємо ще одну рекомендацію для вас: Списки Facebook. Можливо, ви не думаєте, що вони вам потрібні, але вам це абсолютно потрібно. Прочитайте наш путівник, щоб отримати вказівки щодо збільшення списків Facebook.

Останні повідомлення