Як відстежувати статистику в PUBG

Якщо вас цікавить статистика гравців, тоді PlayerUnknown’s Battlegrounds має тону їх для вас для вивчення. Проблема полягає в тому, що цю статистику не завжди легко знайти в грі, особливо якщо ви дійсно хочете заглибитися в історію поєдинків, активність на картах, детальний коефіцієнт K / D тощо. Отже, ми значно полегшуємо справи PUBG шанувальники з нашим путівником про те, як переглянути всі дані, які ви хочете побачити, як для традиційної, так і для мобільної версії гри.

Подальше читання

  • Найкращі гармати в PUBG
  • Найкращі ігри, такі як PUBG
  • PUBG Mobile розгортає шахрайство з новим оновленням

Перегляд статистики за допомогою програми відстеження PUBG

Багато сайтів стверджують, що вони можуть відстежувати PUBG статистика гравців на платформах Xbox, PlayStation 4 та ПК. Проблема в тому, що не всі з них працюють, або веб-сайти не оновлювались пару років і відстежували лише дуже старі дані. Не дуже корисно! Ось що слід спробувати замість цього.

Крок 1: Завантажте Tracker Stats для PUBG

Наш улюблений додаток для відстеження - який насправді працює - це Trats Stats Tracker PUBG, які ми рекомендуємо завантажити тут. Якщо ви більше любите Android, то Chicken Tracker для PUBG - це дуже подібний інструмент, доступний у магазині Google. Почніть із завантаження програми та її запуску.

Крок 2: Шукайте програвача

По-перше, переконайтесь, що ви знаходитесь на правильній платформі для того, як ви граєте PUBG (Ви також можете вибрати інші платформи, якщо знаєте, на чому грає конкретний гравець). Потім оберіть свій регіон, який за замовчуванням відповідає Північній Америці, але його можна регулювати. Потім введіть ім’я гравця, яке ви шукаєте: Це має бути конкретно ім’я користувача на полі бою; жодне інше ім’я не буде працювати.

Наприклад, припустимо, ви одного разу грали з кимось, кого називали «SANHOK», і хотіли перевірити його. Просто введіть їх ім’я та натисніть Введіть або виберіть Пошук.

Якщо імені не існує, програма повідомить вас, що програвач не знайдений. Крім того, важливо переконатися, що ім’я гравця чутливе до регістру.

Крок 3: Знайдіть потрібну статистику

Тепер у вас є можливість переглядати статистику гравців, на головному екрані відображаються вікна, зіграні ігри, вбивства та інша основна інформація. Зверніть увагу, що це завжди починатиметься з останнього сезону (зараз сезон 8), але ви можете повернутися в минуле, щоб переглянути минулі сезони, якщо хочете.

Внизу екрана (повз дещо надокучливу рекламну рамку) ви матимете можливість перевірити їхні режими, майстерність, матчі та друзів. Це все може бути корисною інформацією, і є багато конкретних даних, котрі потрібно переглядати. Ви можете заглибитися ще більше у покупки в додатках, які розблоковують більше інформації, але це не зовсім потрібно, якщо ви не професійний гравець, який аналізує власні моделі.

Зверніть увагу, що додаток призначений для демонстрації одного гравця, імовірно, вас самих. Якщо ви хочете переключитися на вигляд іншого програвача, виберіть Передач у верхньому лівому куті, а потім виберіть Змінити програвач за замовчуванням щоб повернутися до екрана пошуку.

Перегляд статистики на PUBG Mobile

Якщо ви PUBG Mobile вентилятор (поширений вибір в наші дні), то вам насправді не потрібен сторонній додаток, щоб перевірити власну важливу статистику. Існує вбудований метод із великою кількістю корисної інформації. Ось як отримати до нього доступ.

Крок 1: Відкрийте свою сторінку статистики

Перейдіть до свого профілю та натисніть на зображення свого профілю, щоб розпочати. Відкриється меню з різноманітними даними, але найцікавіші дані будуть збережені Статистика, то спочатку виберіть цей розділ.

Тут ви можете переглянути свій рейтинг та статистику для Solo, Duo або Squad. Інформація про ваші раунди, перемоги та вбивства відображатиметься зверху. Survive і Combat мають корисну інформацію про співвідношення, навігацію по карті та подібні цікаві місця.

Крок 2: Перевірте також результати кар’єри

Ми також рекомендуємо вам переглянути результати своєї кар'єри. Це як пошук історії ваших минулих ігор із рейтингом, оцінками, отриманими нагородами та додатковою інформацією, яка може допомогти вам проаналізувати хід гри або перевірити конкретну гру. Також цікаво порівнювати свої вбивства з вашим рахунком і шукати відхилення або причини, за якими ви особливо добре забиваєте (для багатьох гравців довготривале виживання на карті, як правило, дає більші бали, ніж багато вбивств).

Тепер, коли ви знаєте, як отримати доступ до цієї статистики, ви можете їх підказати в будь-який час, щоб продовжувати планувати свій прогрес і дізнаватися більше!

Останні повідомлення