Твіт Тома Круза на тему PSA про інтерполяцію руху - це лише перший крок

Ми роками намагаємося застерегти громадськість щодо інтерполяції телевізійних рухів та результату "ефекту мильної опери", але врешті-решт одній з найбільших знаменитостей Голлівуду застрибнув у Twitter, щоб привернути увагу до цієї проблеми. У вівторок, 4 грудня, Том Круз опублікував таке оголошення про державну службу, яке стало вірусним:

Я роблю невеличку перерву у зйомках, щоб розповісти, як найкраще дивитись Mission: Impossible Fallout (або будь-який улюблений фільм) вдома. pic.twitter.com/oW2eTm1IUA

- Том Круз (@TomCruise) 4 грудня 2018 року

Місія неможливаestar успішно виконав одну з основних місій Digital Trends, розбиваючи складну технологічну тему так, щоб вона була значущою та зрозумілою. На момент публікації відео-твіт за 48 годин набрав трохи менше 5 мільйонів переглядів.

Інтерполяція руху - це технологія, яка призначена для згладжування швидкого руху та усунення розмитих зображень на телевізорах. Наприклад, спортивне програмування, як правило, є надзвичайно швидким вмістом, але оскільки телевізор передається з відносно повільною частотою кадрів, весь цей швидкий рух може перетворитися на розмитий безлад. Інтерполяція руху по суті заповнює прогалини між відеокадрами, використовуючи інтелектуальні цифрові здогадки про те, яке зображення має потрапляти між цими кадрами. Результат - набагато більш плавне зображення з меншим розмиттям. На жаль, хоча ця технологія чудово виглядає для спорту, вона абсолютно знищує фільми та більшість телевізійних шоу.

Фільми, зокрема, знімаються зі швидкістю 24 кадри в секунду - практика, яка бере свій початок ще з часів, коли фільми знімали та демонстрували за допомогою фільму. Таким чином ми звикли їх бачити - так було десятиліттями. Фільми мають певний ритм, і коли цей ритм змінюється, більшість глядачів негайно зауважують. Інтерполяція руху руйнує каденс, до якого ми звикли, і в результаті з’являється фільм, який більше схожий на той, що його знімали на відеокамеру, отже, термін „ефект мильної опери”.

Незважаючи на знання про те, що інтерполяція руху є перевагою для любителів кіно, більшість великих виробників телевізорів постачають свої телевізори з функцією, увімкненою за замовчуванням, принаймні в пресетах "Стандартний" та "Яскравий", які більшість людей використовують. Інтерполяція руху зазвичай перемагається в режимах зображення "Кіно" або "Кіно", але оскільки ці режими, як правило, затемненіші, ніж їхні аналоги, вони використовуються не так часто. Представник Vizio швидко повідомив Digital Trends, що всі телевізори постачаються з вимкненою інтерполяцією руху.всірежими зображення.

Якщо ви хочете дізнатись більше про ефект мильної опери та, що ще важливіше, як вимкнути його на своєму телевізорі, у нас є все необхідне щодо цієї теми в Digital Trends.

Останні повідомлення