Як спостерігати за останнім запуском супутника Starlink від SpaceX

[ОНОВЛЕННЯ: SpaceX очистив запуск у четвер через "проблему відновлення". Ще одна можливість для п’ятниці, 18 вересня, також була очищена через негоду в районі, де був встановлений прискорювач першого ступеня. Ми будемо оновлюватися, коли SpaceX призначить нову дату запуску, яка має бути найближчими кількома днями.]

Відмова від завтрашнього запуску Starlink через сувору погоду в районі відновлення, яка, ймовірно, збережеться протягом декількох днів. Оголосить нову цільову дату запуску після підтвердження

- SpaceX (@SpaceX) 18 вересня 2020 р

SpaceX готується до чергової місії Starlink.

Завдяки великій кількості камер у прямому ефірі, які показують все, від запуску до посадки, а також розгортання супутника та, можливо, захоплення двох частин конуса носа ракети, місії завжди є гарною розвагою, в той же час підкреслюючи, наскільки далеко зайшов SpaceX його 18-річна історія.

Місія побачить, як робоча коня SpaceX Falcon 9 SpaceX розгорне ще одну партію з 60 супутників Starlink в рамках плану компанії щодо надання надійних широкосмугових Інтернет-послуг з космосу, в тому числі для громад у віддалених районах, які в даний час не мають доступу до таких об'єктів.

Після розгортання SpaceX матиме на орбіті близько 800 супутників Starlink, достатньо для того, щоб посилити тестування запропонованої Інтернет-послуги. На початку цього місяця SpaceX заявив, що нещодавні випробування показали, що система в даний час здатна завантажувати швидкість "більше 100 мегабайт в секунду - досить швидко, щоб одночасно передавати кілька фільмів у форматі HD і все ще мати пропускну здатність".

Каліфорнійська компанія SpaceX вивела свою першу партію супутників Starlink на низькоземну орбіту в травні 2019 року, проте астрономи швидко висловили занепокоєння тим, що тенденція супутників відображати сонце перешкоджає здатності спільноти, що спостерігає за зірками, виконувати свою роботу. В результаті нещодавніх запусків спостерігали супутники, оснащені козирками, призначеними для зменшення яскравості відображення.

Як спостерігати за запуском SpaceX Starlink наживо

Ракета Falcon 9 SpaceX відправиться з мису Канаверал, коли дозволять умови. Два заплановані пуски на четвер та п’ятницю вже були очищені через погану погоду.

Відео у верхній частині цієї сторінки має з’явитися незадовго до запуску. Крім того, той самий прямий ефір можна переглянути на каналі SpaceX на YouTube.

Насолоджуєтеся вражаючим видовищем запуску ракет? Тоді обов’язково ознайомтесь із усіма дивовижними місіями, які відбувались у цілому світі протягом літа.

Останні повідомлення