Як стати відомими в Інтернеті за допомогою соціальних мереж

соціальна мережаCenturylink: Краще жити завдяки технологіям

Лише протягом останніх півтора десятиліть бренди почали широко використовувати Facebook, Twitter, Tumblr та Instagram як метод самореклами. І справді, єдина причина, чому вони роблять це краще, ніж ти думаєш, що це можливо - це кількість грошей, що вливаються в рекламу. У меншому масштабі ви теж можете просувати себе та свій бренд у соціальних мережах. Маючи багато часу та терпіння, ось наші поради щодо того, як стати відомими в Інтернеті.

Підтримуйте узгодженість торгової марки

жонглювання в соціальних мережахВи коли-небудь стикалися з людьми, які кажуть, що ніколи не будуть у Facebook, але Twitter в їх книзі добре? Такі шанувальники змушують вас бути доступними у всіх формах соціальних медіа, щоб натовп міг вибрати спосіб (методи) дотримання. Важливо пам’ятати, що, хоча кожна соціальна мережа може похвалитися різним способом спільного використання та взаємодії, ви повинні підтримувати узгодженість бренду. Переконайтеся, що зовнішній вигляд та ім’я залишаються незмінними в усіх мережах, щоб їх можна було впізнати, і розміщуйте схожі посилання в кожній мережі. Ви не хочете відчувати, ніби скупилися на фанатів Facebook, але взаємодієте з більшою кількістю своїх послідовників в Instagram. Любіть усіх однаково.

Завжди займайтеся

Однією з основних причин, чому Facebook і Twitter стали настільки популярними як форма охоплення фанів, є можливість безпосередньої взаємодії з брендами. Приємно знати, що ви можете твітувати JetBlue, і хтось, швидше за все, повернеться та відповість на ваші запитання та заклопотаності довжиною до 140 символів.

Незважаючи на те, що ви не можете залучити купу запитань, іноді ваша робота - задавати самі питання. Навіть щось таке просте, як запитання, що їдять ваші послідовники на обід, і ретвіт найкращих відповідей змусить шанувальників відчувати, що вони заручені та цінуються за їхні відповіді. Якщо ви користуєтеся Tumblr, увімкніть функцію Запитувати, щоб шанувальники могли надсилати прямі запити, щоб ви могли відповісти на інші запитувальні думки.

Пам’ятайте: просто не запускайте щасливий ретвіт кожного отриманого відповіді, інакше ваші фоловери будуть думати, що вони отримують спам. Ви завжди можете просто відповісти "Улюблене" або "Подобається". Не забудьте подякувати шанувальнику, коли він звернеться до вас, будь то критика чи похвала.

Будьте симпатичними

Найгірше в рекламі та акціях - це коли ви знаєте, що трюк стосується лише реклами та просування. У перервах між публікаціями про останній опублікований вами блог або продукт, який ви пропонуєте, обговоріть зі своїми фоловерами актуальні для вас події. Це не тільки буде корисним людям, які цікавляться тим, що ви маєте сказати, це допоможе вам стати джерелом інформації для нових людей, які поділяють ваші інтереси.

Прочитайте свої публікації та переконайтеся, що вони виглядають професійно та посилаються на потрібні сторінки. Ви не хочете виходити як любитель, неправильно написавши слово, і потрібно ретвітити допис, або прив’язувати своїх шанувальників до зображення LOLcat, коли ви мали намір надіслати їх до цікавої історії, яку ви знайшли на Reddit. Кумедна помилка може спричинити якийсь кайф, але не той, який ви хочете.

Використовуйте хештеги на свою користь

Хештеги - це форма соціального відкриття для користувачів мережі, тому ви хочете зробити себе якомога видимішим, використовуючи відповідні хештеги, особливо під час поточної події. Ви також можете використовувати хештег як спосіб зробити бренд, наприклад, ресторан у Нью-Йорку, який має Comodo, попросивши покровителів опублікувати фотографії їжі в Instagram з хештегом #ComodoMenu. Або використовуйте хештег як спосіб дістатись новинами та трендами та отримати визнання, або створити його та змусити людей говорити на певні теми. Ви можете вести обговорення в прямому ефірі з певним хештегом, скажімо, #DTDebates для нас, і робити це щотижня, щоб шанувальники завжди знали, що вони повернуться. І це останнє, що ...

Тримайте їх на гачку

Жоден із цих розбійників у соціальних мережах не означатиме нічого, якщо ви не зможете утримати отриманих фанів. Якщо за вами стежать люди, бо ви комедіант, найкраще виставляйте крапку при кожному нагоди. Якщо ви - блогер краси, ваші відео, рубрики з порадами, фотографії та підручники повинні бути новими та новими - і, як правило, відповідати тим, що вимагає ваша аудиторія. Що б ви не хотіли, щоб ваші шанувальники вас знали, нехай вони повертаються, публікуючи якісний вміст, щоб порадувати, що знайшли вас в Інтернеті. Після цього питання усного спілкування та вірусності в Інтернеті перед тим, як стати знаменитістю - принаймні в Інтернеті.

Останні повідомлення