Дивіться Westworld Online за допомогою цих опцій потокового передавання

На даний момент, напевно, можна припустити, що якщо ви ще не дивитесь Західний світ, Ви відчуваєте себе таким же осторонь ширшої картини, як андроїди, що кочують у його стінах. Науково-фантастичний західний гібрид залучив більше глядачів під час дебюту в жовтні, ніж будь-яка прем'єра HBO, яку не називалиСправжній детектив, і рейтинги залишаються високими, незважаючи на жорстку конкуренцію з сьомого сезону AMCХодячі мерці. З кожним епізодомЗахідний світ, сюжет потовщується, ставлячи однойменний тематичний парк на цікаве і потенційно катастрофічне майбутнє.

На щастя, є кілька різних способів отримати свійЗахідний світ виправтеся в Інтернеті, якщо у вас немає доступу до секретних камер, які викладають пилові вулиці парку та непомітні салони. HBO пропонує дві послуги потокового передавання: HBO Go, яка вимагає кабельної або супутникової підписки, та HBO Now, яка цього не вимагає. Якщо жоден із варіантів не плаває на вашому човні, є інші способи легально спуститися до парку через пару потокових онлайн-сервісів у Sling TV та Playstation Vue. Наступна зупинка:Західний світ.

Дивіться через HBO Go

hbo-go-westworld-screen

Якщо ви підписалися на HBO через свого кабельного провайдера, HBO Go - найкращий спосіб переглядати величезну кількість вмісту мережі на вимогу. За допомогою браузера або офіційного додатка HBO Go, який доступний на багатьох пристроях, ви можете транслювати будь-яке шоу HBO у високій чіткості, зокремаЗахідний світ. Ви також матимете доступ до кадрових кадрів, крадіжки заглядає в майбутні епізоди та до вибору фільмів, що включають як блокбастери, так і незалежні фільми.

Доступ до HBO Go в Інтернеті або через доданий додаток вимагає доступу до преміум-пакету HBO. Якщо у вас вже є кабель, ви можете очікувати, що передплата на HBO коштуватиме вам 15 доларів США і більше, а точні тарифи коливатимуться залежно від вашого регіону та поточних акцій. Однак HBO Go пропонується для поїздки, і доступ до нього можна отримати за допомогою веб-сайту HBO Go або безлічі різних платформ. Нижче ми включили список підтримуваних пристроїв, але майте на увазі, що доступність HBO Go залежить від вашого постачальника послуг і може бути недоступною для певних платформ у певній області. Нові серіїЗахідний світбуде доступна одночасно з трансляцією.

iOS (на 8 0р вище)Xbox 360
Apple TVXbox One
PlayStation 4Телефони Android
PlayStation 3Планшети Android
Amazon Fire TVРозпалити вогонь
Sony Smart TVРоку
ChromecastWindows
MacOSTiVo

Дивіться через HBO Now

На щастя, люди з HBO зрозуміли, що революція по перерізу шнурів розпочалася, і що примушувати клієнтів підписатися на кабельний пакет є застарілою та неефективною тактикою. Торік мережа представила HBO Now, автономну послугу потокового передавання для шанувальників без кабелю. Після 30-денного пробного періоду клієнти платять 15 доларів на місяць за необмежений доступ до повного каталогу HBO, включаючи (звичайно)Західний світ.

Важливо також зазначити, що, хоча HBO Now колись був ексклюзивним для пристроїв Apple, ця послуга тепер доступна на широкому спектрі пристроїв та через веб-браузери. Якщо вас не цікавить кабель або кабельні альтернативи, такі як Sling TV, це буде ваш найкращий варіант. Повний список сумісних пристроїв дивіться нижче.

iOS (на 8 0р вище)Apple TV
Amazon Fire TVChromecast
Amazon Fire TV StickAndroid TV
РокуТелефони Android
Планшети AndroidПожежні таблетки
Xbox OneXbox 360
WindowsMacOS
PlayStation 3PlayStation 4

Дивіться через Sling TV

слінг-телевізор

Послуга Sling TV від Dish Network знаходиться десь у темному ефірі між традиційними кабельними та потоковими послугами. Sling пропонує клієнтам можливість недорого отримати доступ до телевізійного пакету в прямому ефірі в Інтернеті, а базовий пакет Sling Orange коштує лише 20 доларів на місяць. Поки ви підписалися на Sling Orange або Sling Blue - інший базовий пакет, вартість якого становить 25 доларів на місяць, - ви можете додавати до свого пакету додаткові преміум-канали. Так само, як підписка на HBO Now, вам доведеться витратити 15 доларів на місяць, щоб додати HBO на Sling TV, але якщо ви вже шукаєте живі спортивні та інші програми, без кабельного пакету, це може бути чудовим варіантом .

Якщо ви все-таки вирішите витратити необхідні 35 доларів на основну пропозицію та HBO, ви зможете отримати доступ до того ж багатства вмісту, який ви отримали б, якби ви вирішили вибрати HBO Go або HBO Now. Крім того, додаток Sling TV доступний на широкому діапазоні пристроїв (описано нижче). Це, безумовно, один із найдорожчих шляхів, але він гарантує вам негайний доступ до нового Західний світ епізоди, коли вони виходять в ефір, на додаток до безлічі бажаних каналів. І хоча дешевий варіант Sling, Sling Orange, дозволяє передавати лише на одному пристрої одночасно, HBO не дотримується цього обмеження. За допомогою будь-якого пакета Sling TV ви можете транслювати HBO одночасно до трьох пристроїв.

iOS (на 8 0р вище)Xbox One
ChromecastRoku (LT або вище)
Apple TV (4-е покоління)MacOS (10.7 або вище)
Android (4.0.3 або вище)Android TV
Xiaomi Майстер каналу
Amazon Fire TVПожежні планшети Amazon (4.4.2+)
Windows (7 або новіша версія)

Почніть свою безкоштовну пробну версію сьогодні

Дивіться через PlayStation Vue

playstation-vue-hbo-cinemax-featured

Можливо, послуга потокового передавання PlayStation Vue від Sony зароджується, але це ще один життєздатний варіант, якщо ви хочете транслюватиЗахідний світ на різних пристроях, і Ви хочете, щоб у прямому ефірі було кілька телевізійних передач. Базові пакети починаються з 30 доларів (хоча ціни варіюються залежно від місцезнаходження), пропонуючи широкий перелік каналів, включаючи спортивні, новини та популярні кабельні канали. Як і у Sling TV, ви можете додати HBO за 15 доларів на місяць. Це не настільки доступно або налаштовується, як остання послуга, але список каналів Vue 50+ перевершує Sling TV.

Клієнти можуть скористатися послугою на своїх консолях PlayStation 3 або PlayStation 4, але це не обмежується пристроями Sony. Існує програма Vue, доступна для пристроїв Roku, пристроїв Amazon Fire TV, а також підтримується Chromecast. Однак цікаво, що для завершення процесу реєстрації вам потрібні PlayStation 3, PlayStation 4, пристрій Roku або пристрій Amazon Fire TV. Користувачі також можуть передавати вміст PlayStation Vue на свій комп’ютер; сайт підтримує кілька браузерів, але вам потрібно призначити один комп’ютер як свій домашній сайт, щоб дивитись. Так само, як Sling TV, передплата дозволить вам отримати доступ до повного каталогу HBO від Західний світ доПровід. Vue також дозволяє користувачам одночасно передавати до п'яти пристроїв, хоча з певних причин консолі PlayStation виключені з цієї функції. Нижче перегляньте повний список Vue-сумісних пристроїв.

PlayStation 3PlayStation 4
iOS (7 або новіша версія, застосовуються обмеження)Chromecast
Amazon Fire TV StickAmazon Fire TV
Пожежні планшети Amazon (HD6 або вище) Roku (прошивка 7.1 або новіша)
Android TV (4.4 або вище)Android (4.4 або вище, застосовуються обмеження)

Останні повідомлення