Це смішне відео GE показує, наскільки жорстким може бути кріплення розумних лампочок

Відео, що вказує клієнтам, як пройти 11-кроковий процес відновлення заводських налаштувань розумної лампочки General Electric, показує, наскільки смішним може бути виправлення деяких підключених приладів.

Користувач Twitter Джош Джордан звернув увагу на відео, написавши в Twitter, “Це (справжнє) відео від GE про те, як скинути свої лампочки“ C ”, - це найнеймовірніше відео, яке ви коли-небудь побачите. Вони хочуть побачити, наскільки вони можуть підштовхнути своїх клієнтів до того, як вони вдаряться ».

Трихвилинне відео від GE Lighting проходить широкий процес заводського скидання однієї зі своїх розумних лампочок, щоб відключити лампу від підключених пристроїв. Це просто, як увімкнути лампочку на вісім секунд і вимкнути на дві секунди. Потім знову протягом восьми секунд. Потім знову вимкніть на дві секунди. Це стає надмірним після того, як п’ятий раз вам доводиться вмикати лампочку.

Якщо ви зможете пройти три хвилини тривалості відео, це насправді комедійне золото. Якщо не брати до уваги жарти, це виявляє (задумане каламбур), як важко може бути усунення несправностей розумних приладів, які не мають екранів або реальних входів.

Ми живемо в епоху розумних телевізорів, розумних холодильників, розумних термостатів, розумних дверних дзвіночків та цілого ряду розумних приладів, які зараз складають наші будинки. Однак те, що їх позначають як «розумних», ще не означає, що у них ніколи не виникне проблем.

Це (справжнє) відео від GE про те, як скинути лампочки "С", - це найнеймовірніше відео, яке ви коли-небудь побачите.

Вони хочуть побачити, як далеко вони можуть підштовхнути своїх клієнтів до того, як вони клацнуть. //t.co/gbXOc543fy

- Джош Джордан (@NumbersMuncher) 20 червня 2019 р

Насправді кожен десятий власник розумних домашніх пристроїв стикається з невирішеними технічними проблемами. На відміну від виклику сантехніка для виправлення раковини або електрика для ремонту несправного вимикача світла, усунення несправностей для розумних домашніх пристроїв часто вимагає від самих користувачів роботи з технологією, щоб спробувати з’ясувати, що пішло не так.

Подумайте про це таким чином: якщо традиційний термостат зламається, ви можете зателефонувати до HVAC-техніки і, швидше за все, швидко його виправити. Коли у вересні сервери Honeywell не працювали, клієнти не мали можливості керувати своїми розумними термостатами у своїх будинках, залишаючи їх на морозі, поки сервер не було створено резервну копію.

Звичайно, увімкнення та вимкнення лампочки 10 разів може здатися надмірним та надокучливим, але принаймні це простий пристрій, який лише вмикається та вимикається і не вимагає складного інтерфейсу, який підключається до віддаленого сервера.

Останні повідомлення