Знайдіть місцеві речі на продаж швидше за допомогою оновлення ринку Facebook

facebook оновлює ринок з простішою навігацією за категоріями 25811206 знак продажу гаража Місцевою комерційною платформою Alexy Stiop / 123RF Facebook, Marketplace, стало трохи простіше орієнтуватися. Останнє оновлення Facebook надає Marketplace покращення обличчя, що полегшує пошук саме того, що ви шукаєте поблизу.

Попередні чотири піктограми Marketplace тепер містять опції доступу до декількох категорій одним натисканням, сортуючи результати, включаючи, наприклад, лише місцеві продажі гаражів або речі для ваших дітей. Нові категорії мають кольорове кодування у верхній частині, поряд із попередніми ярликами для доступу до власних предметів для продажу.

Ці ярлики також частково пов’язані з вашою історією пошуку - кожна категорія не включена у верхню навігацію, але якщо ви нещодавно шукали рибний бак, товари для домашніх тварин входитимуть до категорій ярликів. Доступ до всіх категорій доступний одним натисканням на піктограму категорій, причому кожна область має кольорове кодування та розділена на підрозділи - предмети для дому, від інструментів до меблів, наприклад, синього кольору, а діти та домашні тварини потрапляють під один і той же оранжевий категорія сім'ї. Продаж гаражів та місцева нерухомість об’єднані в червону категорію оголошень.

Нові комбінації клавіш спрощують пошук конкретного елемента в довгому списку публікацій, а пошук на основі тексту все ще доступний з тим самим рядком пошуку вгорі. Після пошуку за ключовим словом користувачі можуть сортувати результати, вибираючи категорію або звужуючи ціну.

facebook оновлює ринок з простішою навігацією за категоріями img 2371 копіяfacebook оновлює ринок з простішою навігацією за категоріями img 2372 копія

За даними TechCrunch, оновлення також відображаються для користувачів настільних комп'ютерів, хоча і в іншому компонуванні, тоді як мобільне оновлення тепер розгорнуто для кожного користувача з Marketplace.

Конкурент Craigslist, а також кількість нових програм для місцевих продажів, таких як OfferUp та LetGo, Facebook Marketplace, запущений у жовтні минулого року. Хоча призначена точка Marketplace розроблена для спрощення продажу у Facebook, користувачі звернулися до платформи для продажу до цього, просто поділившись з друзями або приєднавшись до місцевих груп продажу гаражів, 450 мільйонів користувачів продають на сайті ще до запуску Marketplace .

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found