Як „BFGD“ від Nvidia може замінити ваш телевізор монітором комп’ютера

Nvidia BFGD Метт Сміт / Цифрові тенденції Що робити, якщо ТВ-тюнер було видалено з телевізора? Технічно це вже не телевізор. Але ти помітив би? Навіть якби ви помітили, вам би було все одно?

Можливо, ні. Мільйони людей перервали кабель від своєї кабельної служби, натомість для розваги покладаються на Netflix, Hulu та Amazon Prime Video. Ігрові приставки також увійшли в порожнечу, яку залишило старомодне, заплановане програмування. Геймерів більше, ніж будь-коли, що грають довше, ніж будь-коли.

Коротше кажучи, спосіб використання телевізорів змінився. Можливо, настав час і для телевізора теж змінитися. Дисплеї великого формату G-Sync (BFGD) від Nvidia, які дебютували на виставковому майданчику на виставці CES 2018, показують одне можливе майбутнє телевізора - майбутнє, яке зосереджується на іграх, потоковому відео та плавній передачі будь-якого вмісту.

Тільки не називайте це монітором

Було б спокусливо відхилити BFGD як 65-дюймові монітори. Вони призначені для підключення через DisplayPort 1.4, замість HDMI (хоча HDMI присутній для аудіо), і ранній маркетинг позиціонує їх як найкращий аксесуар для ігрового притону для ПК.

Це продає BFGD коротко. Так, вони націлені на ПК, але в них також вбудований Nvidia Shield. Якщо ви не знайомі, Shield є щось середнє між Roku та голою ігровою консоллю Android. Він може обробляти всі потокові програми в Інтернеті, яких ви очікуєте від розважальної скриньки, а також грати в ігри - як назви Android, так і ігри, доступні через послугу потокового підписки GeForce Now від Nvidia.

Подумайте про це як про розумний телевізор без ТВ-тюнера. A дуже смарт-телевізор. Це не втягнуто в жодну дурну конкуренцію між корпоративними владарями потокових служб. Він може грати в популярні ігри без додаткового обладнання. І він отримає ті самі оновлення, що і консоль Shield, що має означати постійний потік нових функцій протягом багатьох років.

Інший підхід до якості зображення

Розумні функції, що входять до комплекту постачання кожного BFGD, набагато сучасніші, ніж інтерфейси, що містять солярі, що постачаються з багатьма телевізорами, але це менше половини того, що робить їх чудовими. Справжній секретний соус можна знайти в кардинально іншому підході BFGD до якості зображення.

Подумайте про це як про розумний телевізор без ТВ-тюнера. A дуже смарт-телевізор.

Типовий телевізор вищого рівня від LG, Samsung або Vizio створений для максимального візуального удару. Він прагне максимізувати контраст, забезпечити широку кольорову гаму та мінімізувати артефакти. Результати, безперечно, вражаючі, але є і мінус. Сучасні телевізори мають високу затримку та незрозумілі налаштування якості зображення, і вони можуть страждати від незвичних темпів стимуляції кадрів, якщо їм не подають ідеальний вміст.

BFGDs різні. Вони мають HDR, роздільну здатність 4K і, за словами Nvidia, побудовані на панелі, яка використовує техніку, подібну до квантових точок Samsung. Проте вони також швидкі та плавні. Кожен BFGD запропонує щонайменше частоту оновлення 120 Гц. Показники затримок поки не цитуються, але Nvidia повідомила нам, що навіть 16 мілісекунд вважатимуться "дійсно досить високими". Найкращі дисплеї LG та Samsung не можуть опускатися нижче 20 мілісекунд, навіть коли вони переведені в ігровий режим.

Попередня Наступна 1 з 2 як nvidias bfgd міг замінити ваш телевізор на моніторі комп'ютера, ігри великого формату, ігрові дисплеї, порівняння затримки входуяк nvidias bfgd міг замінити телевізор на монітор комп’ютера ігрові дисплеї великого формату мають наднизьку затримку 16 9

Потім є не надто секретна зброя Nvidia: G-Sync. Він синхронізує частоту оновлення BFGD із вхідною частотою кадрів будь-якого пристрою, що підтримує G-Sync, до якого він підключений, включаючи вбудований Shield. Ця синхронізація може відбуватися з будь-який вміст, включаючи відео. Немає значення, чи було знято відео зі швидкістю 24, 60, 120 або 29,997 кадрів на секунду - воно завжди відображатиметься плавно, без додаткових заїкань чи затримок, спричинених дисплеєм.

BFGD можуть бути BFD

Acer, Asus і HP вибудувані в чергу для створення перших BFGD, всі вони мають 65 дюймів на одній панелі. Я сумніваюся, що вони продаватимуть десь поблизу обсягів сучасних телевізорів. Принаймні, спочатку не. Але якщо Nvidia та її партнери зможуть виконати обіцянку BFGD, це не просто геймери ПК, які звернуть увагу.

Ви можете очікувати побачити перші BFGD у другій половині 2018 року. Ціни не оголошувались.

Останні повідомлення