Як придбати найкращий HDTV для ПК

ПК_HDTV

Багато користувачів комп’ютерів колись замислюються, чи HDTV може бути гарною альтернативою дисплею ПК. Їх величезні екрани та тонкі рамки дуже схожі на монітор, і більшість сучасних ПК тепер можуть виводити відео через HDMI, роблячи підключення важким. Знімання в ряд величезних дисплеїв, які роблять мізерний 22-дюймовий монітор виглядає незначним, швидше за все, надихне на запитання: "Чому ні?"

Кілька років тому на це питання було багато заперечень, але вдосконалені драйвери відеокарт та нижчі ціни на HDTV відвернули багатьох з них убік. Якщо ви хочете використовувати телевізор як додатковий дисплей або поруч із ПК для домашнього кінотеатру, перейдіть за цим - прочитавши наш посібник із придбання.

Що потрібно знати

Існує величезний перелік рис, на які слід звернути увагу, дивлячись на HDTV. Деякі покупці можуть віддати перевагу глибокому чорному плазми, тоді як іншим може сподобатися яскравість РК-дисплея, а треті можуть вважати функції Smart TV важливими.

Хоча про ці функції не слід забувати, вони в основному не мають значення для вибору телевізора високої чіткості для використання з комп’ютером. Телевізор, який чудово виглядає під час відтворення Blu-ray, зазвичай також буде добре виглядати під час відтворення фільмів із ПК. Є лише чотири конкретні проблеми, про які слід турбуватися, і вони турбують лише людей, які хочуть використовувати HDTV як монітор.

Затримка вводу

Затримка введення - це затримка між вашим введенням (наприклад, переміщенням миші) та тим, як його ефект відбувається на дисплеї. Багато функцій, призначених для покращення якості, таких як зменшення розмитості та активне підсвічування, також можуть збільшити відставання між входом та його ефектом на екрані. Це не проблема при перегляді фільму, але будь-яке інтерактивне використання, будь то ігрове чи Excel, може виявити проблему.

Телевізор із значним запізненням може змусити ваш ПК почуватися мляво і може зменшити точність при маніпулюванні дрібними елементами інтерфейсу. Деякі люди помічають проблему більше, ніж інші, але пересічному користувачеві слід прагнути максимум до 100 мілісекунд затримки - а геймери повинні прагнути якомога менше.

Є кілька ресурсів, які можуть допомогти вам перевірити відставання вводу перед покупкою. DisplayLag.com, веб-сайт, на якому перераховані результати затримки введення для 170 дисплеїв, є гарним місцем для початку. HDTVtest також має базу даних про затримку введення, а потік форуму AVS про затримку введення - чудовий ресурс для отримання останньої інформації від інших споживачів.

ПК-hdtv-inputlag

Щільність пікселів

Щільність пікселів дисплея - це кількість пікселів, упакованих у певну частину дисплея (зазвичай на дюйм або, в деяких випадках, на сантиметр). Більше пікселів на дюйм перетворюється на більш чітке зображення, яке може краще відтворювати дрібні деталі. Це важливо для ПК, які часто покладаються на маленькі шрифти та маленькі кнопки, які важко зробити плавно.

Оскільки щільність пікселів базується на пікселях на дюйм, а не на загальній роздільній здатності, великі телевізори мають погану оцінку в цій області. Наприклад, 42-дюймовий 1080p-дисплей матиме щільність 52ppi, в той час як 60-дюймовий 1080p-дисплей має набагато меншу щільність 36ppi. Це означає, що 60-дюймовий дисплей відображатиме дрібні деталі та шрифти погано щодо меншого телевізора.

Теоретично низька щільність пікселів у 60-дюймовому наборі не буде помітною, якщо користувач сидить на "ідеальній" відстані огляду, але реальність часто не настільки прощаюча. Це пов’язано з тим, що шрифти для ПК іноді настільки малі, що їх неможливо прочитати на рекомендованій відстані перегляду для великого телевізора високої чіткості (який може варіюватися від 6 до 10 футів, залежно від розміру). Загалом, краще сидіти біля (порівняно) невеликого дисплея з високою щільністю, ніж сидіти далеко від великого телевізора з низькою щільністю.

sony-kdl-47w802a-огляд-верхній екран-кут-3-800x600

4: 4: 4 відображення кольоровості

Підвибірка кольоровості - це техніка кодування, яка використовується для стиснення кількості споживаного космічного відеовмісту, жертвуючи кольоровою інформацією. Це може здатися, що це може призвести до жахливої ​​якості зображення, але, якщо все зробити правильно, втрата кольору помітна і важко помітна. Все, від Blu-ray до JPEG, використовує цю техніку, щоб заощадити місце.

Кажуть, що зображення, що не жертвує жодною кольоровою інформацією, використовує кольорову картинку 4: 4: 4, але оскільки вихідний вміст так рідко залишає цілим 4: 4: 4, деякі телевізори не підтримують відображення кольору 4: 4: 4. Це не проблема - якщо телевізор не використовується з ПК, єдиним загальним джерелом, яке не використовує підсистему кольоровості.

Підключення ПК до дисплея, який не підтримує формат 4: 4: 4, може спричинити різні проблеми, але найпоширеніші - це плями, неточні кольори та нерівномірне надання дрібних деталей. Хоча ці проблеми не роблять телевізор непридатним для використання, вони все ж знижують якість зображення.

На жаль, виробники майже ніколи не згадують про можливості 4: 4: 4 у технічних характеристиках дисплея. Найкращий спосіб дізнатись, чи може дисплей це впоратись, - це перевірити довідкову тему форуму AVS на цю тему або поговорити з іншими власниками дисплея, який ви переглядаєте. Як правило, РК-дисплеї, швидше за все, підтримують формат 4: 4: 4, ніж плазмовий, хоча, можливо, вам доведеться використовувати режим гри або ПК, щоб увімкнути його.

хромодискретизація

Збереження зображення

Плазма заробила поганий реп для збереження зображень (більш тривожно відомого як "вигорання") на початку свого життя. Статичні фотографії, залишені надто довго, стануть постійними, їх контури будуть помітні назавжди. Це не вразило власників, які витратили тисячі на передовий телевізор.

Виробники швидко вирішили цю проблему і за останні роки майже довели її до зникнення. Але це не означає, що збереження зображення повністю знищено; просто набагато менше шансів стати постійним. Ви все ще можете бачити статичні зображення, які зберігаються протягом декількох секунд або навіть хвилин, якщо вони залишаються на екрані досить довго.

Це може бути проблемою для користувачів, які підключаються до ПК. Хоча утримання може бути не постійним, воно все одно може відволікати увагу, і кожен, хто схильний до занепокоєння, може опинитися на межі щоразу, коли з’являється ретенція.

всмоктування плазми

Широкий погляд

Тепер, коли ми прокрутили чотири технічні проблеми, які роблять телевізор чудовим (або жахливим) комп’ютерним дисплеєм, давайте поговоримо про те, що це все означає для вашого рішення про придбання.

Плазмові телевізори страждають як від збереження зображення, так і від неможливості створити відображення кольоровості 4: 4: 4 (на більшість моделі). Ці проблеми можуть зробити їх таким вибором для використання на ПК, незважаючи на високу якість зображення, хоча індивідуальне використання також є важливим. Покупці, які в основному хочуть отримати доступ до великої бібліотеки відеовмісту або переглядати потокове відео зі свого ПК, навряд чи зіткнуться з цими проблемами і знайдуть плазму чудовим вибором.

sony-kdl-47w802a-огляд-фронт-800x600

РК-телевізори частіше управляють форматом 4: 4: 4, не зберігають зображення і доступні з більшою щільністю пікселів (плазмові телевізори розміром менше 50 дюймів рідко пропонують 1080p). Ці переваги роблять їх хорошим вибором, але деякі РК-дисплеї страждають від жахливого відставання вводу, яке часом перевищує 100 мілісекунд - ризику, якого повинні остерігатися покупці.

KDL-47W802A від Sony - хороший приклад дисплея, який добре працює з комп’ютером. Цей набір пропонує надзвичайно низьку затримку вводу, підтримку 4: 4: 4 і пристойну щільність пікселів. За 1200 доларів це також відносно доступно, але можуть підійти навіть менш дорогі дисплеї. Наприклад, серії UN40EH5000 та 5300 від Samsung відповідають усім вимогам і їх можна придбати у розмірі 40 дюймів менше ніж за 500 доларів.

Звичайно, якість самого телевізора все ще має значення, тому ви також повинні врахувати це у своїй покупці. Ознайомтеся з нашим загальним посібником з купівлі HDTV, щоб дізнатися більше.

Останні повідомлення