Як увімкнути темний режим Instagram для нескінченних північних сувоїв

Instagram стає темним, щоб полегшити ці опівнічні сувої на очах. Оновлення надає сумісність із темним режимом iOS 13 та Android 10 соціальній платформі, орієнтованій на фотографії, а також нову функцію для запобігання фішингу. Бос Instagram Адам Моссері поділився новою функцією темного режиму за допомогою пізнього нічного твіту (тому що темний режим) 7 жовтня.

Новий темний режим Instagram працює з темним режимом для всього пристрою - коли функцію активовано в iOS 13 або Android 10, усі сумісні програми автоматично перемикаються в темний режим. Хоча деякі програми дозволяють замінити цю функцію та переключити лише програму на темну сторону, темний режим Instagram поки що працює лише з операційною системою пристрою.

З сьогоднішнього дня ви можете використовувати Instagram у темному режимі на iOS 13 або Android 10. Увімкніть темний режим на телефоні, щоб спробувати. ????

- Адам Моссері (@mosseri) 8 жовтня 2019 р

На iOS 13 інстаграмери можуть увімкнути темний режим у налаштуваннях, вибравши «Дисплей і яскравість» та натиснувши на параметр Темний режим, або натиснувши на параметр Автоматично, який перемикає пристрій зі світлого на темний залежно від часу доби. .

На Android темний режим для всього пристрою знаходиться всередині налаштувань та опції відображення. У розділі Додаткові параметри темний режим знаходиться в налаштуваннях теми.

Для темного режиму потрібна Android 10 або iOS 13 або новіша версія - користувачам, можливо, доведеться оновити свою ОС, щоб отримати доступ до цієї функції.

Instagram - лише одна з додатків, що додає нову опцію темного режиму. Завдяки сумісності в iOS 13 та Android 10 функцію вбудовують кілька програм, включаючи Pinterest. Навіть Twitter, який раніше застосовував темний режим, переробив темний режим для більшої контрастності та кращого часу автономної роботи.

Темний режим - це не єдине оновлення, яке розповсюджується в Instagram - новий інструмент дозволяє користувачам бачити, чи надіслано електронне повідомлення від Instagram, чи повідомлення у їхній папці "Вхідні" є шахрайством. Під час оновлення, яке розповсюджується зараз, користувачі можуть перейти до налаштувань безпеки в Instagram, а потім натиснути на «Електронні листи з Instagram». Потім на екрані буде перелічено всі електронні листи, надіслані з платформи за останні два тижні - тож, якщо цього електронного листа немає, це шахрайство.

Увага: сьогодні ми запускаємо нову функцію, яка допомагає людям ідентифікувати фішинг-листи, які стверджують, що вони з Instagram. Ця функція захисту облікового запису (доступ до якої можна отримати через Налаштування) дозволяє будь-кому перевірити, чи справді електронна пошта, що стверджує, що вона від Instagram. pic.twitter.com/3UE5kSypM6

- Instagram (@instagram) 7 жовтня 2019 р

Оновлення постачаються разом із оновленою вкладкою "Діяльність" Instagram, яка видаляє вкладку "Наступне", яка показує, з чим друзі взаємодіють у мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found