Як позбутися від клопів

Як видалити клопів 24137273 клопа jareynolds / 123RF клопи. Вони грубі, надокучливі і можуть викликати неабиякий свербіж. Якщо ви виявили, що ваш матрац став місцем розмноження крихітних жучків, ви, мабуть, задаєтеся питанням: "Як мені позбутися цих сволот?" Видалити клопів самостійно непросто, але це можливо. Однак, якщо ви вважаєте, що зараження занадто важким або переважним, щоб вирішити це самостійно, зверніться за допомогою до фахівця. І все ж, якщо самостійно вирішити проблему так, як ви хочете піти, цей посібник тут допоможе.

Визначте джерело

клоп

Перше, що вам слід зробити, перш ніж поспішати робити масовий інсектицид, - визначити винуватця. Якщо ви шукаєте методи позбавлення від клопів, це, мабуть, не просто так. Є кілька моторошних сканувань, які можуть викликати клопоподібні симптоми, однак, включаючи бліх, коросту і навіть павуків. Щоб бути впевненим, ось як визначити, чи є клопи насправді проблемою.

  • Клопи - це маленькі, темно-коричневі або фіолетові тварини з плоскими карапами, які зазвичай з’являються в простирадлах, матрацах та меблях. Постільна білизна, що має ознаки активності клопів, часто забруднюється крихітними плямами крові, а область навколо їх гнізд затемнюється коричневими або чорними плямами калу. Для порівняння, блохи, як правило, крихітні, коричневі жучки з довгими тілами. Блохи менше, ніж клопи, і, як правило, тримаються на домашніх тваринах та інших тваринах. Однак, як відомо, вони з’являються на килимах та інших оббивках.
  • Укуси клопів - це сверблячі червоні горбки, які часто з’являються в рядку, часто групами по три. Залежно від тяжкості вашої реакції, укуси можуть бути крихітними та сверблячими; гірші випадки можуть принести біль і набряк. Укуси бліх, як правило, з’являються епізодично по всьому постраждалому (або домашній тварині). Реакція на останні укуси може різнитися за ступенем тяжкості, хоча укуси бліх можна відразу відчути як незначну, швидку точку болю. Блохи також кусають у будь-який час, тоді як клопи кусають лише тоді, коли хтось знаходиться біля свого гнізда (зазвичай вночі під час сну).

Якщо ви виявили клопів і притулили їх у гніздовій зоні, наступним кроком є ​​карантин.

Карантин району

2715873958_8bfe15f561_b Джейсон Скрагц / Flickr Джейсон Скрагц / Flickr

Відділення ураженої ділянки та предметів надзвичайно важливо, оскільки це допоможе зупинити подальше зараження по всій іншій частині вашої кімнати, будинку чи будівлі. Пилососити та подвійні речі, такі як постільна білизна, опудала тварин, іграшки, одяг, постільна білизна та навіть електроніка, обов’язково. Спробуйте кинути в мішки кілька смужок інсектицидів Нуван; не хвилюйтеся, смужки Nuvan не зіпсують ваші речі та не залишать залишків хімічних речовин. Потім залиште їх закритими на кілька днів.

Нехімічні обробки

21278078 - накопичення льоду на внутрішній стороні стінок морозильної камери. Серхіо Бертіно / 123RF Серхіо Бертіно / 123RF

Якщо у вас немає хімікатів, ви також можете вбити клопів, заморозивши їх до смерті. Помістіть свої предмети, що перебувають на карантині, у морозильну камеру з температурою 0 градусів за Фаренгейтом на чотири-п’ять днів. Це повинно знищити пристойну кількість клопів, і чим довше ви залишатимете їх у морозилці, тим ефективнішим буде лікування.

Якщо холод - це не ваша річ, ви можете використовувати тепло, щоб атакувати орду крихітних загарбників. Спробуйте покласти свій одяг та постільну білизну у пластикові мішки для сміття, а потім покладіть їх у сушарку на висоту принаймні на 30 хвилин. Як і вищезгаданий спосіб заморозки, чим довший, тим краще. Однак обов’язково перейміть внутрішню сумку та виперіть одяг, щоб вона не була зіпсована.

Що стосується вашого ліжка, пилососьте матрац, пружину коробки та всі частини рами. Повна обробка узголів’я та каркасів ліжок вимагатиме професійної допомоги. Якщо ваш випадок не особливо поганий, вам, ймовірно, не доведеться викидати чи знищувати будь-яку з постраждалих меблів, особливо якщо ви в кінцевому підсумку звернетесь за професійною допомогою. Це також важливо не переходити на інше ліжко або спальну зону.Незважаючи на спокусу, це робить більш можливим поширення клопів на вашу нову спальну зону.

Якщо ви хочете придбати нову постільну білизну, майте на увазі, що дослідники виявили, що клопи мають улюблені кольори: вони люблять темно-червоний і чорний, при цьому тримаючись подалі від яскравих білих. Після того, як ви все почистите і пилососите, вам захочеться не тримати одяг і метушню від підлоги, оскільки вони пропонують місця для клопів, щоб сховатися.

Пестициди

55284702_l Korawig / 123RF Korawig / 123RF

Миття, чищення, пилососування та сушіння приведуть вас досі. Чи це пов’язано з великою кількістю важкодоступних гнізд або розповсюдженням клопів у багатьох частинах вашого будинку, вам, мабуть, доведеться в якийсь момент використовувати хімікати.

Однак існує багато видів пестицидів, які слід враховувати. Деякі приймають форму аерозольних спреїв, тоді як інші можуть діяти більш схоже на пастки. Найголовніше - знайти сертифіковані EPA пестициди, в яких клопи перераховані серед цільових шкідників та комах. Вищезгадані смужки Нуван - лише один із варіантів. Пам’ятайте, що пестициди можуть завдати шкоди людині та домашнім тваринам і можуть вимагати від вас довгого звільнення дому, щоб працювати та стати інертними.

Також варто зазначити, що в багатьох випадках вони виявились неефективними. Це не означає, що вони не допоможуть, і в поєднанні з нехімічними методами лікування ви потенційно можете вирішити проблему з клопами. І все-таки це варто зазначити.

Професійне видалення

43306771 - працівник з ліхтариком, лежачи на підлозі та обприскуючи інсектицидом Андрій Попов / 123RF Андрій Попов / 123RF

Якщо ви вичерпали всі інші можливі стратегії, найкращим способом буде зателефонувати до професійної служби знищення. Звичайно, це може коштувати дорого, але вам, швидше за все, доведеться підв’язати професіонала, якщо ви хочете повністю викорінити проблему клопів. Клопи зазвичай люблять ховатися там, де непрофесіонал не зможе лікувати, а їх яйця надзвичайно стійкі. Після того, як ви докладете зусиль для самостійної роботи, не забудьте ретельно оглянути заражену ділянку на наявність клопів, що повертаються. Напевно, у вас все буде добре, якщо через кілька тижнів ви не побачите жодного, але якщо вони знову з’являться, не соромтеся телефонувати.

Останні повідомлення