4 поради щодо вуличної фотографії для додавання драматизму до ваших зображень

Будь-хто може взяти в руки камеру та сфотографувати на вулиці, але чудові вуличні фотографії вимагають більше, ніж вказівки та клацання. Вулична фотографія може стосуватися документування повсякденного життя, але є багато способів створити більш привабливі образи, додавши в кадр трохи драматизму.

Створення драми - це не просто зробити образ візуально цікавішим, а викликати емоції. Це допоможе вашому глядачеві зв’язатися з вашою роботою на більш глибокому рівні, гарантуючи, що ваші зображення довше залишатимуться в їх свідомості. У той час, коли люди споживають більше фотографій, ніж будь-коли, вам доводиться працювати, щоб сильно вплинути на свою аудиторію.

Але додати драматизму до вуличної фотографії набагато легше сказати, ніж зробити. Наявність правильної камери для роботи допомагає, але в цьому є набагато більше. Іноді драма природно існуватиме у сцені, а іноді її доводиться створювати самому. Виходячи за рамки загальних порад та прийомів вуличної фотографії, давайте розглянемо чотири конкретні способи, за допомогою яких ви можете створити драматизм на своїх фотографіях.

Наблизьтесь до своєї теми

Ден Гін / Цифрові тенденції

Наблизитись до об’єкта зйомки та дозволити їм заповнити кадр - це фантастичний спосіб додати драматизму вашій фотографії. По-перше, це дозволяє по-справжньому зрозуміти їх міміку та їхній настрій, не дозволяючи оточенню надавати подальший контекст реальності. Це спонукає глядача вашої фотографії почати будувати власний розповідь. Це допомагає їм задавати питання про те, що відбувається і хто є вашим предметом.

По-друге, наближення надсилає глядачеві повідомлення про те, що між вами та вашим суб’єктом відчувається напруга. Стоячи на відстані декількох футів від незнайомця та сфотографувавшись, кишки та ризики конфронтації, і люди це усвідомлюють. Цей тип фотографії має близькість, і напруга, що склалася між вами та вашим об’єктом, перенесеться на вашу аудиторію.

Ден Гін / Цифрові тенденції

Тепер ви можете "обдурити", використовуючи телеоб'єктив, але таке налаштування ніколи не рекомендується робити для вуличної фотографії, особливо якщо ви хочете залишитися якомога непоміченішим (великі об'єктиви привертають більше уваги).

Більше того, глядачі, як правило, знайомі з різним зовнішнім виглядом різних об'єктивів і розуміють, що ширококутний знімок крупним планом відрізняється від далекого телефото, навіть якщо обидва зображення заповнюють кадр предметом. Вони можуть не зрозумітичому, але люди, як правило, можуть розпізнати, коли фотограф насправді був близький до об'єкта зйомки на основі вигляду фотографії.

Знімайте вуличну фотографію при яскравому сонячному світлі

Ден Гін / Цифрові тенденції

Майже у всіх жанрах фотографії яскраве, чітке, суворе сонячне світло є вашим найлютішим ворогом - але не у вуличній фотографії. Звичайно, на широко відкритому просторі це, мабуть, не спрацює, але як тільки ви потрапите всередину вулиць, особливо з високими будівлями, що обшивають їх, прямі сонячні промені роблять магію.

Пряме сонячне світло - це не просто світло, а тіні, які воно відкидає. З’являться глибокі, темні, драматичні тіні, якими ви можете допомогти створити фотографії в кадрі. Кишені та смуги світла, що розділяють тіні, ідеально підходять для розміщення ваших відвертих предметів. Так, це часто означає, що вам доведеться запастися терпінням, щоб зловити когось у ідеальному положенні, але результати того варті.

Ден Гін / Цифрові тенденції

Таке освітлення нагадує вікові теми світла проти темного, добра проти зла чи відомого проти невідомого. Ви можете збалансувати сонце і тінь, щоб проілюструвати конфлікт, красу, потворність або таємницю, перетворивши інакшу буденну сцену на щось інтригуюче.

Будуйте історії

Ден Гін / Цифрові тенденції

Причина настільки складної вуличної фотографії полягає в тому, що більшість людей просто бездумно гуляють вулицями, не пропонуючи нічого переконливого. Ось чому ви повинні бути терплячими і послідовними. Вам потрібно постійно шукати історії, які можуть розгортатися перед вами. Здебільшого просто фотографувати пішоходів у ранковій поїздці нудно, і ніхто не захоче витрачати більше кількох секунд на перегляд вашої роботи.

Ден Гін / Цифрові тенденції

Найкращий спосіб знайти історію - це стояти на місці. Замість того, щоб зосередитись на мисливській стороні вуличної фотографії, нехай улов приходить до вас. Розташовуйтеся біля жвавого перехрестя чи вітрини магазину та не зводить очей. Не поспішаючи шукати історію, ви стаєте більш спостережливими до історій, які з’являються навколо вас. Слідкуйте за конфліктами, фізичними виразами та будь-якими незвичними моментами.

Уникайте вуличних фотокліше

Є деякі кліше, які ми часто бачимо, дивлячись на вуличну фотографію. Ці помилки легко зробити, особливо коли ви тільки починаєте, але є вагомі причини, щоб уникнути їх.

Фотографування бездомних людей

Одне з перших справ, які роблять вуличні фотографи-новачки, - це фотографування бездомних людей. На їх думку, вони займають позицію і демонструють людям кривди нашого світу. Хоча їхні серця можуть бути в потрібному місці, їхні дії, як правило, набагато менш значущі, ніж вони уявляють.

Реальність така, що просто фотографування бездомних нічого не додає до розмови. Всім відомо, що існують бездомні люди, і всі бачили їх незліченну кількість фотографій. Насправді все, що робить фотограф, використовує нещастя людини, щоб спробувати покращити свою роботу. У цій ситуації ніхто не виграє, і краще уникати цього.

Якщо ви хочете насправді допомогти людям, подумайте про те, щоб добровільно надавати послуги з фотографування для організації, яка займається підняттям людей, які цього потребують.

Перетворення фотографій чорно-білими

Чорно-білі фотографії пропонують вічний, класичний вигляд. Але те, чого не робить чорно-біла естетика, - це зробити нудний образ цікавим. Так, є багато ситуацій, коли знежирення зображення є прекрасним творчим вибором, але не використовуйте його як милицю. Якщо це погана кольорова фотографія, це все ще погана чорно-біла фотографія, проста та проста.

Це не означає, що фотографія не може виглядати краще чорно-білою. Однак він все одно повинен показувати цікавий предмет, момент та / або освітлення. Якщо фотографія чудово виглядає кольоровою, але ще краще чорно-білою, тоді йдіть на це. Але якщо для початку це поганий образ, його ніщо не врятує.

Заключні думки

Використовуйте наведені вище поради, щоб почати робити свою вуличну фотографію цікавішою. Як і в усьому, для виконання кожної техніки на високому рівні потрібна практика. Але з часом та послідовністю ви почнете бачити більше цінності у своїх фотографіях, більше драматизму та, що важливіше, більшої якості.

Останні повідомлення