Як опублікувати GIF в Instagram

GIF-файли залишаються популярним джерелом розваг на багатьох різних платформах соціальних медіа. Можна подумати, що Instagram наздожене, тим більше, що завантажити GIF у Facebook так просто.

Подальше читання

  • Як зберегти відео в Instagram
  • Як завантажити Instagram Stories
  • Як отримати послідовників в Instagram

Оскільки Instagram не пропонує рідну підтримку GIF, опублікувати її не так просто, як хотілося б. Однак є вирішення проблеми, якщо ви готові перетворити вказаний GIF у відеофайл або створити спочатку історію. Після цього ви зможете опублікувати його в Instagram, як і будь-який інший фрагмент відеовмісту. Нижче ми розповімо, як це зробити.

Як додати GIF-файли до публікації за допомогою Giphy

Giphy - це популярна пошукова машина для GIF-файлів, яку ви вже використовували для пошуку своїх повідомлень про реакцію. Приємним у Giphy, крім надійної бібліотеки, є те, що мобільний додаток дозволяє швидко розміщувати повідомлення в різних соціальних мережах та автоматизує процес перетворення відео для Instagram.

як розміщувати GIF-файли на Instagram Black Book 1як розміщувати GIF-файли на Instagram Black Book 2як розміщувати GIF-файли на Instagram Black Book 3

Коли ви знайдете ідеальний GIF в додатку, торкніться зображення, а потім - Поділитися значок, що нагадує паперовий літачок. Потім натисніть на фіолетовий піктограму Instagram на сторінці, що відкриється, щоб відкрити програму Instagram на своєму мобільному пристрої. Звідси ви отримаєте можливість додати GIF до своєї історії чи стрічки. Виберіть Годуватита за бажанням додайте підпис. Це воно!

Існує безліч інших додатків та веб-сайтів, пов’язаних з GIF, за допомогою яких можна розміщувати GIF-файли в Instagram - наприклад, Tenor та ImgPlay - дві варті уваги альтернативи Giphy - але ми виявили, що Giphy має найширшу бібліотеку та найпростіший підхід для завантаження GIF-файлів в Instagram.

Як додати GIF-файли у свою історію Instagram… а потім у свою стрічку

Instagram підтримує наклейки GIF у частині Story програми для обміну фотографіями. Для цього торкніться піктограми смайлика під час використання камери та виберіть GIF, яка створить базу даних GIF-наклейок для пошуку в додатку.

як розміщувати GIF-файли в Instagram gif story 1як розміщувати GIF-файли в Instagram gif story 2як розміщувати GIF-файли в Instagram gif story 3

Тут ви можете переглядати популярні наклейки або шукати конкретні за допомогою ключових слів. Знайшовши такий, який ви хочете додати, торкніться його. Ви можете стиснути двома пальцями, щоб зробити їх більшими або меншими, або використовувати один палець, щоб переміщати їх по малюнку. Додайте скільки завгодно, потім натисніть абоВаша історія - або Ваші історії, якщо у вас кілька облікових записів - опублікувати його.

Якщо ви збережете своє зображення у форматі GIF, які ви опублікували у своїй історії, ви також можете опублікувати його у своєму каналі. Однак це трохи складно. GIF-файли повинні грати більше 3 секунд, перш ніж цикл. Якщо цього не станеться, ви отримаєте сповіщення, що не можете опублікувати зображення у своїй стрічці, оскільки „відео“ недостатньо довге.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found