Гей, Сірі, замкни мої двері! Як «серпень» забезпечив мою розумну квартиру

як серпень забезпечив мого розумного героя замка на квартируПристрої розумного дому іноді вимагають складної установки, яка просто не має сенсу для орендарів. Плюс, квартири мають інші потреби, ніж односімейні будинки. Ось чому ми вирішили обладнати цілий житловий будинок розумними пристроями, які не потребують повторного підключення або постійної установки. Кожного тижня ми розглядатимемо іншу категорію та розглядатимемо різні товари, а потім пояснюватимемо, як ми робили вибір. Наприкінці серії ми розглянемо розумну квартиру як екосистему та те, як всі ці пристрої - чи ні - працюють разом.

Третій внесок у нашій серії Digital Trends Smart Apartment ми розглядаємо замки. Вони суперечливі. Багато людей хочуть зробити свої будинки розумнішими з міркувань безпеки, а додавання розумного замка, який можна зламати, змушує багатьох людей нервувати. Але вони також, безперечно, зручні, тому що деякі автоматично розблоковуються для вас та ваших друзів, які ви перебуваєте в місті, все без витягування та передачі ключів.

Але чи може розумний замок спрацювати для мешканців квартир? Це здається великою зміною, яка не порадує орендодавців. Щоб не хвилюватися. Безумовно, є варіант.

Анонімний

Кілька місяців тому у мене було кілька членів сім’ї, які мешкали зі мною у своїй квартирі, де я мав замок із клавіатурою. Я кидав кістки, щоб мій орендодавець не стукав і не бачив дверей, і побачив демонстративно великий замок, який точно не підходив до її ключа від моєї квартири. Але дуже зручно було давати моїй родині чотиризначний код, щоб вони могли приходити і їхати, як їм заманеться, поки я був на роботі.

Для мешканців квартир насправді є лише один вибір розумного замка: серпень.

Поки що серпень - це єдине справжнє рішення розумного замка, яке я знайшов для мешканців квартир. Це тому, що він не замінює весь ваш замок, просто великий палець повертається зсередини. Це означає, що ваш орендодавець все одно зможе потрапити до вас у квартиру і, сподіваємось, не хвилює, що у вас на внутрішній стороні дверей висить величезний циліндр - просто не втрачайте оригінал, який постачався з вашою квартирою, і ви повинні добре

Оскільки моя асоціація квартир хоче, щоб усі вхідні двері виглядали однаково, я не міг отримати розумний замок клавіатури, навіть якби хотів. І хоча серпневий замок непомітний на зовнішній стороні ваших дверей, він має досить великий слід на внутрішній стороні. Насправді мені довелося зняти пластину, яка кріпиться до моєї ручки, щоб встановити її на двері. У мене не було цієї проблеми в останній квартирі, але ви повинні пам’ятати, що серпень не зовсім універсальний.

Wink’s Hub 2 сумісний із серпнем, а також працює як із Siri, завдяки HomeKit, так і Alexa.

Легко це робить

У серпні також є кілька інших речей. Це найпростіший замок для встановлення, оскільки вам не потрібно знімати затвор і зовнішній циліндр. Це має зайняти у вас 10 хвилин, вершини. Він має функцію автоматичного блокування, яка блокує ваші двері, якщо вони були відчинені від 30 секунд до п’яти хвилин, залежно від вашого налаштування. Використовуючи функцію автоматичного блокування, я ледь не замкнувся, спустившись по сходах, щоб доставити пошту в завалу без телефону чи ключів, тож це було б кошмаром. Після цього я його негайно вимкнув.

Завдяки геозону, функція автоматичного розблокування розблокує ваші двері після повернення додому. Це моя улюблена функція, і вона чудово працює в квартирі. Я чув, що деякі користувачі з великими будинками мають проблеми з цим, тому що вони вийдуть, наприклад, на задній двір, і замок вважає, що вони насправді пішли з дому.

Якщо ви просто хочете за допомогою телефону заблокувати та розблокувати двері, серпень робить це справді інтуїтивно зрозумілим. Ви відкриваєте програму, і яскраво-червоне коло вітає вас, повідомляючи про те, що ваші двері зачинені. Торкніться кола, воно стає зеленим, а замок стає. Ви також отримуєте журнал активності кожного разу, коли він блокується та розблоковується, і ви можете надати людям доступ до вашого будинку.

Програма також знадобиться гостям, але ви можете або зробити їх власниками (якщо ви їх знаєте і любите), що дозволяє їм використовувати такі функції, як автоматичне розблокування, або обмежити доступ до кожного робочого дня між 15:00. та 16:00 (у випадку з вашим вигулювачем собак) або трохи більше вихідних (для гостей Airbnb).

Використовуючи функцію Auto-Lock, я ледь не заблокував себе, побігши вниз по сходах, щоб доставити пошту в затор.

У налаштуваннях замку ви можете назвати його, увімкнути звуки та додати такі аксесуари, як Control, окремий пристрій, який підключається до розетки та дозволяє дистанційно заблокувати та розблокувати двері. Також необхідно використовувати замок з Alexa. Якщо ви не хочете, щоб замок трохи дзвонив, коли він відкривається та закривається, ви можете вимкнути його. Коли він відкривається і закривається, він робить це досить тихо, що є важливою якістю, коли двері сусідів знаходяться на відстані декількох футів.

Серпень не ідеальний; наприклад, він не має сигналізації про втручання. Це означає, що це не буде верещати, якщо хтось намагатиметься викрутити ваш замок. Це було у мого блокування клавіатури; він вибухнув одного разу, коли хлопець з FedEx постукав у мої двері, так що це змусило мене почуватися досить безпечно.

Зафіксуйте це

Оскільки у моїй версії серпня ввімкнено HomeKit, я можу за допомогою телефону сказати: “Сірі, зачини двері”. Це працює досить добре, але Siri також може розблокувати мої двері - і саме тут входить пароль. Якщо у мене телефон розблокований, я можу попросити Siri розблокувати мої двері, і вона це зробить. Якщо цього не зробити, вона спочатку введе мій пароль. Якби на моєму телефоні не було пароля, я б запитував про неприємності, як це показує те, що сталося з чоловіком із Міссурі, який мав iPad, не захищений паролем, який контролював його серпневий замок. Тим не менш, мені здається, що функція автоматичного розблокування набагато простіша, ніж витягування телефону.

підморгувати серпень інтеграція web asl робочий стіл nm 042як серпень забезпечив мою розумну квартиру збоку 072 fb r6 1 f21149118 автозбереження v1 серпня функція smart lock homelit editionяк серпень забезпечив мою розумну квартиру 1726 16 tr explodedview r4 1 f dp

Я також увімкнув серпневу навичку в Alexa, яка дозволяє мені заблокувати двері та перевірити, чи не заблоковано це. Це не дозволяє мені його розблокувати, мабуть, тому, що хтось міг просто кричати крізь мої двері, щоб це сталося. Формулювання, щоб змусити Алексу зачинити двері, незручне, і коли я попросив її попросити серпня перевірити вхідні двері, мій Amazon Echo Dot відповів: «Серпень перевірив вхідні двері, і вони були заблоковані. Що ви хотіли б робити далі? Що ви хотіли б робити далі? Що ти хотів би робити далі? " поки я не попросив її зупинитися.

Пустіть правого

Серпень (компанія) заявляє, що дуже серйозно ставиться до безпеки, як і Apple, тому в сертифікованих продуктах HomeKit включені чіпи та прошивка компанії. Тим не менше, замок, очевидно, надає доступ до вашого будинку, тому зрозуміло, якщо ви насторожено ставитесь до його встановлення.

Серпень працює з If This then That That (IFTTT), і деякі люди насправді використовують його, щоб обійти “Alexa не дозволяє мені розблокувати двері своїм голосом”. Незнайомець, який бажає увірватися, мав би здогадатися, що у вас серпень, оскільки він непомітний із зовнішньої сторони дверей, і ви могли б трохи змінити формулювання, але для мене це було не варто ризикувати.

Вітер у мої двері, коли я навантажений мішками з продуктами, є однією з моїх улюблених частин розумної квартири, але я не був би здивований, якщо фактор викручування зробить це забороною для інших. Крім того, я досі ніколи, ніколи не виходжу з дому без ключів ... про всяк випадок.

Останні повідомлення