Як безпечно замовити доставку їжі

Зі зростанням захворювань, ресторани по всій земній кулі не мали іншого вибору, окрім як тимчасово заборонити гостям вечеряти. На щастя, замовлення через мобільні пристрої полегшило тим з нас, хто перебуває вдома, зручно замовляти винос за допомогою таких популярних програм доставки, як GrubHub та DoorDash . Зараз багато ресторанів пропонують навіть власні варіанти доставки.

Хоча це чудово підтримувати місцевий бізнес та водіїв кур’єрських служб, все ж важливо врахувати деякі ризики для здоров’я, пов’язані із замовленням на мобільних пристроях. Нижче ми розглянемо, які заходи безпеки вживають ресторани та служби доставки, щоб захистити своїх співробітників та клієнтів, а також які заходи тиможе взяти, щоб залишатися захищеним під час замовлення.

Хто повинен доставити?

Вибираючи, де замовити, ми рекомендуємо вибрати ресторани, які пропонують внутрішню доставку. Це видаляє одну потенційно заразну сторону зі складального ланцюга, який приносить вам їжу. Простіше кажучи, чим менше людей торкається вашої їжі, тим краще.

людина перевіряє телефон з маскою Мілорад Кравіч / Getty Images

Якщо ваш вибраний ресторан не пропонує внутрішню доставку, такі компанії, як Grubhub, DoorDash та Uber Eats, - це завжди чудові кур’єрські служби, які надійно доставлять вашу їжу з ресторану до вашого дому. Що ще краще у мобільному замовленні - це всі конкретні варіанти доставки, які ви можете зробити в кур’єрських програмах.

Варіанти висадки

Ми переглянули програми деяких найпопулярніших компаній, що займаються замовленням мобільних телефонів. Знімки нижче - зі сторінок DoorDash, Grubhub та Uber Eats. Зрозуміло, що всі знають про мікроби.

як безпечно замовити доставку їжі doordash covid19 1як безпечно замовити доставку їжі mobileorder 2

Перш ніж ми могли навіть замовити, застереження на домашній сторінці DoorDash запевняє, що DoorDash та наші місцеві ресторани працюють разом, пропонуючи безконтактні варіанти висадки. Друге зображення - екран оформлення замовлення DoorDash, де ви можете зробити конкретний вибір доставки і навіть залишити інструкції для Dasher, який виконує ваш біг. Grubhub та Uber Eats прямо на одній сторінці.

як безпечно замовити доставку їжі mobileorder 3як безпечно замовити доставку їжі mobileorder 4

Угорі ліворуч знаходиться адресна сторінка Grubhub, де ви можете додати конкретні вказівки щодо доставки, які зберігаються у вашому профілі. Зображення праворуч є частиною каси Uber Eats, де ви можете залишити їжу біля вхідних дверей - ніякої взаємодії з людьми не потрібно. Uber також відмовляється від усіх зборів за доставку.

Зателефонувавши в пряму доставку з ресторану, використовуйте цей телефонний дзвінок, щоб повідомити господаря, де ви хочете, щоб водій залишив вашу їжу, незалежно від того, чи є вона в бордюрі, вхідні двері чи інше призначене місце.

Від кухні до машини

Швидше за все, багато хто з ваших обідніх закладів чітко дотримується вказівок CDC, щоб зберегти свої кухні та їжу без мікробів - але наскільки безпечна їжа, коли вона потрапляє у хетчбек вашого Dasher? Відповідь досить надійна.

Компанії, що займаються замовленням мобільних пристроїв, перевершують і надалі, щоб забезпечити своїх водіїв та клієнтів безпечними, санітарними та поінформованими. Поштові листи затяглися безконтактною доставкою на початку цього місяця, за кілька тижнів до того, як інші кур'єри зайшли на борт. Крім того, цілий розділ сторінки підтримки їх веб-сайту присвячений питанням про мікроби та безпеку, інформацію для кур’єрів та клієнтів. Grubhub також поділився керівництвом CDC з усіма їхніми водіями та надає фінансову підтримку працівникам у відпустці.

тепер Amazon хоче привезти ресторанну їжу з вашої двері на виносяк безпечно замовити доставку їжі

Що стосується власне автомобіля вашого водія: Раніше цього місяця Uber Eats оголосив, що постачає більшу частину свого автопарку санітарно-гігієнічними засобами, щоб забезпечити їх дезінфекцію. DoorDash також поділився новиною про те, що вони розсилали дезінфікуючий засіб та рукавички всім своїм водіям. Зрозуміло, що більшість ресторанів та кур’єрських служб роблять все можливе, щоб усім було безпечно та без мікроорганізмів - то що ми можемо робити на наш кінець?

Хороша порада та хороший огляд

Зараз водії доставки та ресторани стоять на передовій і пропонують вкрай необхідні товари та послуги у вирішальний момент часу. Коли прийде час давати чайові водієві, будьте щедрими. Спробуйте дати чайові принаймні 20%. Якщо ви використовуєте додаток для доставки, перегляньте сам додаток. Грошові кошти - відомий майданчик для всіляких мікробів. Потім знайдіть хвилинку, щоб залишити короткий огляд для свого водія.

Текстове повідомлення Маскот / Getty Images

Ви можете зробити це в додатку DoorDash, натиснувшиПоставки, вибравши замовлення, для якого потрібно залишити відгук, і торкнувшисьОцініть. Ви також можете залишити відгук, відвідавши сторінки підтримки більшості програм і сайтів доставки.

Дезінфекція

Toa Heftiba / Unsplash

Хоча бруд у цих мішках може бути не заразним, цього не можна сказати про самі контейнери для їжі. Багато мікробів можуть затримуватися на таких поверхнях, як пластик та картон, до тижня, тому найбезпечнішим вибором є перекидання цих контейнерів прямо на переробку. Зберігайте залишки в якому-небудь Tupperware або поліетиленовій плівці.

Коли кур’єра немає з-під уваги, доцільно швидко продезінфікувати ділянки у вашому домі, з якими контактує упаковка продуктів. Обов’язково мийтеся спочатку водою з милом, а потім дезінфікуйте відповідним відбілюючим засобом, і не забувайте мити руки теплою водою з милом принаймні 20 секунд.

Час обідати

Це період пристосування, до якого як ресторани, так і їхні клієнти все ще звикають. Як і всі речі, пов’язані зі здоров’ям та здоров’ям, завжди варто стежити за останніми новинами щодо правил та обмежень у сфері обслуговування продуктів харчування. Ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб інформувати вас про актуальні новини про вірус та його вплив на всі технічні аспекти.

Останні повідомлення