Привіт Гіпмунк хоче планувати свої канікули за допомогою бота для штучного інтелекту

привіт гіпмунку Ай знай, що ти продовжуєш lightpoet / 123RF Ви заслуговуєте на відпустку, і жоден стрес, який виникає поряд із плануванням. Зрештою, який сенс витрачати трохи часу, якщо процес такий болючий? Тож, щоб допомогти зробити відпустку справжньою відпусткою, Hipmunk, пошукова система планування подорожей, представила найновіше у своїй власній технології AI - чат-бот для Facebook Messenger та Slack.

Screen_Shot_2016-06-23_at_12.01.44_PM

Цей новий інструмент, відомий як Hello Hipmunk, служить "безкоштовним персоналізованим віртуальним помічником для планування подорожей", і до нього можна безпосередньо отримати доступ через дві найпопулярніші програми обміну повідомленнями на мобільному та Інтернеті. Компанія розпочала бета-тестування Hello Hipmunk наприкінці минулого року, але замість підходу Messenger та Slack, що базується на розмовах, це було засновано на електронній пошті. На Slack просто поставте перед будь-яким питанням, пов’язаним з подорожами, “/ hipmunk”, а потім надішліть запити на зразок: “Покажи мені найкращі рейси з La Guardia до Х'юстона” або “Мені потрібні пляжні канікули цієї зими”. Потім, зазначає компанія, Hello Hipmunk проаналізує свою базу даних маршрутів, інвентаризації приміщень та ціноутворення та надасть користувачам майже миттєві поради.

«Середній мандрівник виконує 20 пошукових запитів, плануючи поїздку. Привіт Гіпмунк скорочує цей процес до однієї простої розмови. Він може обробляти тонни інформації від цінових польотів до доступності номерів і миттєво її синтезувати », - сказав Адам Гольдштейн, генеральний директор та співзасновник Hipmunk. Але лише це не шлях у майбутнє, вважає компанія.

“Запуск декількох пошуків, щоб отримати поради та варіанти досліджень, є неефективним і, зрештою, залишиться в минулому. Тепер Hello Hipmunk дозволяє мандрівникам задавати запитання з того місця, де вони вже говорять, і доставляти відповіді там же », - додала Ненсі Ханг, віце-президент компанії Hipmunk. "Ми хочемо, щоб людям було легко набрати щось на зразок" я б хотів взяти пляжну відпустку з Міннеаполіса в березні "і негайно переглянути варіанти".

Починаючи з порад та досліджень, закінчуючи встановленням уподобань (лише прямі рейси) та сповіщень (коли надходять найдешевші рейси), Hello Hipmunk хоче стати особистим турагентом, якого у вас ніколи не було. І оскільки це досить інтелектуальна система штучного інтелекту, Hello Hipmunk розуміє природну мову, тому, коли ви скажете боту, що хочете вилетіти наступних вихідних, Hello Hipmunk знає, які це дати, і автоматично підніме готельні номери, щоб ви їх також врахували. .

«Поширення туристичних сайтів ускладнило, а не полегшило споживачів впевненість у бронюванні. Ось чому ШІ такий потужний у подорожах. Ми беремо нюанси потреб клієнтів - за їхніми словами, і виконуємо всю важку роботу у фоновому режимі, миттєво здійснюючи пошук на всіх цих сайтах », - сказав Гольдштейн. "І як і з іншими нововведеннями, піонери в подорожах збираються встановити шаблон, як правильно це робити в інших категоріях".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found