Як оновити автомобіль - нові функції, технологія, вартість

як оновити свій автомобільАвтомобільні технології рухаються настільки швидко, що їх легко залишити позаду. Функції, які ми сьогодні сприймаємо як належне, такі як навігація та камера заднього виду, були у кращому випадку 10 років тому. Однак вам не обов’язково торгувати на своєму автомобілі, щоб скористатися останніми досягненнями технологій. Незалежно від того, турбуєтесь ви про безпеку чи звук, є безліч рішень для післяпродажного обслуговування, які дозволять модернізувати вашу поїздку. Ось як можна оновити свій автомобіль за допомогою деяких найсучасніших технологічних функцій та засобів керування автомобілем на ринку.

Додайте GPS

Огляд Garmin DriveAssist 50LMT Нолан Браунінг / Цифрові тенденції Деякі стверджують, що програми для смартфонів, такі як Google Maps, вбили GPS. Ринок, безперечно, опустився, але ми ще не писали б його некролог. Сучасні системи GPS функціонують, не підриваючи ваш план передачі даних, вони живуть на екранах з високою роздільною здатністю і сумісні з підключенням Bluetooth та голосовими командами. Крім того, використання GPS замість телефону спонукає вас стежити за дорогою.

Ми протестували численні системи GPS і вибрали Garmin DriveAssist 50LMT як одну з них, яку слід придбати. Він надає інформацію про дорожній рух у режимі реального часу, покрокові вказівки та навіть має вбудований приладовий кулачок. А ще краще - камера на задній панелі пристрою попереджає вас, якщо зіткнення з іншим автомобілем неминуче. Це напрочуд доступно для такого багатофункціонального пристрою.

Додайте інформаційно-розважальний

найкращі автомагнітоли

Все складніше знайти абсолютно новий автомобіль, не обладнаний інформаційно-розважальною системою на основі сенсорного екрану. Поставити сенсорний екран у стару модель складніше, ніж додати, скажімо, GPS, але це не неможливо. Якщо на вашій приладовій панелі є достатньо великий отвір, ви можете придбати головний пристрій для вторинного ринку, який миттєво надасть їзді всі функції, які зазвичай зустрічаються в нових автомобілях.

Ми рекомендуємо XAV-AX100 від Sony, який побудований на 6,4-дюймовому екрані з високою роздільною здатністю. Він фігурує у зростаючому списку головних пристроїв, що працюють на вторинному ринку, сумісних як з Android Auto, так і з Apple CarPlay. Він також сумісний з більшістю додаткових камер заднього виду, тому вам не знадобиться окремий екран, щоб побачити, що за вами. Підключення Bluetooth, голосові команди та 10-смуговий еквалайзер підсолоджують угоду.

Додайте камеру заднього виду

Починаючи з травня 2018 року, кожен новий автомобіль повинен мати стандартну комплектацію з камерою заднього виду. Одного разу розкіш у найдорожчих моделях світу, камера заднього огляду стала функцією безпеки, яка допомагає рятувати життя, показуючи автомобілістам, що за ними, перш ніж натиснути на педаль газу. Якщо ваша машина була побудована після 1996 року, і якщо у вас є бюджет, ми рекомендуємо придбати RearVision. Хоча це недешево, це найкраща на ринку вторинна камера заднього виду.

Якщо ваш автомобіль старший за 1996 рік, або якщо ви не хочете витрачати стільки грошей, ви можете вибрати базову одиницю, наприклад, Auto-Vox M1. Він відображає кадри на екрані, який ви можете або прикріпити до приладової панелі за допомогою клейкої стрічки, або закріпити на лобовому склі присоскою. RearVision бездротовий, але для M1 потрібно витратити кілька хвилин, щоб підключити все.

Додайте тире-камеру

Нолан Браунінг / Цифрові тенденції Встановлення відеореєстратора у вашому автомобілі може значно полегшити ваше життя у випадку аварії. Компактний пристрій реєструє все, що відбувається перед вами, тому ви отримали доказ того, що хтось інший пробив світло і вдарив вас, а не навпаки. Але, давайте не будемо драматичними. Ви також можете використовувати свою відеореєстраторку, щоб зафіксувати пейзаж у поїздці або отримати щось веселе на відео, щоб миттєво вдарити до золота Youtube.

Garmin’s Dash Cam 55 - найкращий пристрій на ринку. Він може похвалитися масою функцій, він добре побудований і має розумну ціну. Він знімає 30 кадрів в секунду з роздільною здатністю 1440p HD, щоб зображення були кристально чистими вдень. У нього навіть є вбудована вбудована функція сповільненої зйомки, яка дозволяє створювати відео та ділитися ними за допомогою спеціально розробленої програми.

Додайте головний дисплей

Головний дисплей (HUD) існує на стику функцій безпеки та технічних характеристик. Це пристрій, який має на меті зменшити відволікання від водіння, розмістивши ключову інформацію про автомобіль та його оточення прямо в зоні видимості водія. Вперше HUD був використаний на військових винищувачах, але він стає все більш поширеним у преміальних та розкішних автомобілях.

Garmin робить найкращий універсальний HUD, дотримуючись девізу «простіше - завжди краще». Він надає покрокові вказівки навігації, розміщений обмеження швидкості та навіть показує розташування камер для вимірювання швидкості. Її потрібно поєднати з власною програмою для смартфонів Garmin, тобто вона не сумісна з Google Maps. На жаль, шанувальники Android. Хороша новина полягає в тому, що він порівняно компактний, тому ви можете легко переносити його від машини до машини.

Останні повідомлення