Як створити резервну копію (і відновити) острів для перетину тварин, якщо трапиться найгірше

Нарешті, занадто довго, резервні копії островів Animal Crossing - це річ. Включений у частину другу «Літнього оновлення», тепер можна відновити острів, який ви витрачали на вдосконалення тижнів чи місяців - але лише за певних умов. Ось як увімкнути найпопулярнішу функцію перетину тварин усіх часів та як відновити свій острів, щоб ваші улюблені чагарники та жителі села не втратили порожнечу.

Подальше читання

  • Як отримати п’ятизірковий острів у Animal Crossing: New Horizons
  • Як використовувати QR-коди в Animal Crossing: New Horizons для налаштування вашого острова
  • Переправа тварин: Посібник з тераформування New Horizons

Завантажте оновлення 1.4.0

Для резервного копіювання вашого Перетин тварин: Нові горизонти зберегти файл, спочатку потрібно переконатися, що ви користуєтесь останньою версією гри - це 1.4.0. Ви можете побачити, яка версія у вас, перевіривши правий верхній частині початкового екрана, перш ніж натиснути A щоб увійти в гру.

Якщо це не версія 1.4.0, і ваш Nintendo Switch не завантажує оновлення автоматично, ви можете примусово завантажити, повернувшись на головний екран консолі, натиснувшиЗнак плюс на Перетин тварин: Нові горизонти , перемістивши один пробіл до Оновлення програмного забезпечення та натискання Через Інтернет.

Якщо у вас немає доступу до Інтернету, ви можете скористатися наведеною нижче опцією, щоб завантажити оновлення з сусідньої консолі, на якій оновлення встановлено - як, скажімо, від друга, з яким можна безпечно зустрітися.

Як створити резервну копію свого острова

резервні копії островів, що перетинають тварин

Застосовуючи завантаження, резервне копіювання вашого острова стає досить простим. Просто сядьте на початковий екран гри настільки довго, щоб побачити підказки щодо кнопок у нижній частині екрана. Замість удару A щоб увійти в гру, ви захочете натиснути Знак мінус , щоб увійти в екран налаштувань.

Послухайте, як Том Нук розповідає, що він може зробити, і зрештою ви зможете вибрати функцію резервного копіювання острова зі свого списку.

У нього є трохи довгомовне пояснення всього цього, але на практиці це досить просто. Щойно ви ввімкнете резервне копіювання островів, ваші дані збереження автоматично створюватимуться автоматично, коли ви не граєте у гру. Резервні копії відбуваються періодично, що не дуже обнадіює, але Нук каже, що це може відбуватися навіть тоді, коли ваша машина перебуває в режимі сну, тому очікуйте, що це відбуватиметься, коли ви активно не граєте на своєму комутаторі.

Вам потрібна активна передплата на Nintendo Switch Online, щоб це працювало. Дані також будуть лише створені резервні копії та зареєстровані в профілі користувача Switch, який ініціює процес резервного копіювання. Отже, переконайтеся, що будь-який обліковий запис, який створює резервну копію острова, буде поруч, щоб відновити його за потреби.

Як відновити свій острів

відновлення острівного переходу тварин

Ось хитра річ: те, що тепер у вас є версія вашого острова для перетину тварин, підкріплена до хмари, це не означає, що ви можете використовувати її, щоб відновити будь-яку крихітну маленьку помилку або подію, яка могла б зіпсувати ваші великі амбіції.

Немає можливості відновити з резервної копії острова, якщо на вашому комутаторі Nintendo є збережена програма Animal Crossing. Так чи інакше здається. Nook пояснює, що процес резервного копіювання існує на випадок, якщо ваша консоль пошкоджена або втрачена - тож, коли вона відправляється на ремонт (у цьому випадку Nintendo зазвичай стирає всі дані), або якщо ви замінюєте її новою, чистою консоллю.

Якщо припустити, що Animal Crossing не зберігає дані на консолі під час запуску гри, а в обліковому записі користувача було ввімкнено резервне копіювання, ви побачите опцію відновлення з резервної копії через те саме меню налаштувань, до якого ви отримуєте доступ, натискаючи Знак мінус на початковому екрані. Ми припускаємо, щонайменше - ми не збираємось тестувати це.

Що слід врахувати

тварина, що перетинає острів, резервна статистика

Загалом, Перетин тварин: Нові горизонти тут є функція резервного копіювання, щоб забезпечити спокій на випадок, якщо ваша консоль загублена або потрібно її відремонтувати. Чим швидше ви ввімкнете резервні копії (і підтримаєте підключення до Інтернету), тим швидше у вас буде спокій, що ваш притулок Марина, Реймонд і Цукер не втратить порожнечу наступного разу, коли Nintendo вирішить стерти вашу систему з виправити простий випадок дрейфу Joy-Con.

Але це все - функція тут допоможе у випадку збереження файлу, який втрачено не з вашої вини. Ви не можете відновити за власним бажанням, тому ви не використовуєте його для виправлення крихітних помилок чи вандалізму на вашому острові. Подібним чином, враховуючи те, що ви не можете відновити за власним бажанням, збереження, втрачене випадковим пошкодженням файлу, все ще може бути останнім цвяхом у труні.

Існує ймовірність скинути свій комутатор або видалити гру, щоб повернути її до фабрично свіжого стану, і тоді гра може мати право на відновлення, але якщо система завантажує пошкоджений файл під час виходу з гри, ви можете не везіти.

Функція резервного копіювання на острові приносить душевний спокій, але це не всеохоплюючий засіб від вашого екзистенціального страху перед переходом тварин. Поки що ні.

Останні повідомлення