Як спостерігати за подією Apple, що відбулася 12 вересня

Велика подія для iPhone від компанії "Gather Round" майже наближається, і вона має стати стартовою панеллю для загалом трьох нових iPhone, включаючи двох наступників iPhone X і один так званий "недорогий" iPhone. Ми також отримаємо новий Apple Watch, який може похвалитися новим дисплеєм від краю до краю та вдосконаленими характеристиками під капотом, і ми можемо побалуватися новими Mac, зарядною панеллю AirPower тощо. Ми також, мабуть, дізнаємося дати випуску нового програмного забезпечення Apple - включаючи iOS 12, macOS Mojave та watchOS 5.

Сама подія запланована на 12 вересня о 10:00 за тихоокеанським часом або 13:00. ET. Зазвичай події Apple починаються протягом декількох хвилин від часу, який вони мають передбачити - хоча перед тим, як відбудуться великі анонси, буде проведено невелике заповнення та обговорення останніх успіхів Apple.

Тож як ви можете спостерігати за тим, як розкриваються всі ці нові технології? На щастя, Apple передає свої події в прямому ефірі, тому перевірити це на власні очі досить легко. Ось декілька способів самостійно спостерігати за великою подією Apple 12 вересня.

Дивіться пряму трансляцію прямо тут

Існує безліч способів спостерігати за подією Apple, але якщо ви вже читаєте цю статтю, можливо, найпростіший спосіб - просто переглянути наш прямий ефір Twitch. Трансляцію можна буде переглянути нижче, як тільки розпочнеться подія.

Як спостерігати за подією Apple у Twitter

Apple підтвердила, що вперше опублікує свою подію в Twitter - це означає, що якщо у вас немає потрібного комп’ютера чи інтернет-браузера, вам не доведеться пропускати. Щоб отримати нагадування про перегляд події, все, що вам потрібно зробити, - це "сповістити" твіт нижче, і Apple надішле вам оновлення щодо потоку.

Дивіться пряму трансляцію в Twitter

Як спостерігати за подією Apple на ПК або Mac

На відміну від попередніх років, Apple може не обмежувати пряму трансляцію події Safari. Apple вже створила цільову сторінку для події та детально виклала вимоги до її перегляду. Є кілька пристроїв та операційних систем, які можуть передавати подію.

  • Safari на Mac під управлінням MacOS 10.12 Sierra або пізнішої версії
  • Microsoft Edge на ПК під управлінням Windows 10

Apple також зазначає, що потік може працювати в нових версіях Google Chrome або Firefox, хоча результати можуть дещо відрізнятися. На думку Apple, браузер повинен підтримувати MSE, H.264 та AAC.

Як спостерігати за подією Apple на iPhone або iPad

На щастя, ви не обмежитеся лише переглядом події на комп’ютері - якщо ви перебуваєте на своєму iPhone або iPad, ви також зможете перевірити це самі.

За словами Apple, вимоги до перегляду події Apple на iPhone - це те, що ви користуєтеся Safari, а на iPhone - під управлінням iOS 10 або новішої версії. Деякі торгові точки припускають, що потік також буде працювати на iOS 9, але враховуючи, що Apple каже, що вам потрібна iOS 10, ваші результати на iOS 9 можуть відрізнятися.

Як дивитись подію Apple на Apple TV

Можливо, ви віддаєте перевагу приховати подію у своїй вітальні. Якщо це ви, то є способи передати його на ваш Apple TV - хоча процес трохи відрізняється від використання iPhone або комп’ютера.

Щоб дивитись подію Apple на Apple TV, вам потрібно буде зайти в App Store і завантажити додаток “Apple Events”, який буде доступний незадовго до події. Звідти у вас буде можливість транслювати подію в прямому ефірі.

Залишайтеся з нами

Незалежно від того, хочете ви дивитись подію в прямому ефірі, коли вона розгортається, чи ні, ми будемо висвітлювати всі основні анонси та нові випуски. Поїдьте сюди, щоб ознайомитися з усіма висвітленнями подій, пов’язаних з подіями від 12 вересня.

Оновлено 11 вересня: Apple передає подію в прямому ефірі у Twitter.

Останні повідомлення