Нічний режим Twitter для робочого столу вже діє для деяких користувачів

нічний режим на робочому столі Кінг Бо / Twitter Ми ні на хвилину не уявляємо, щоб хтось із вас заліз на ліжко зі своїм робочим столом наприкінці довгого дня, возившись із усіма проводами та масивним монітором, намагаючись влаштуватися на швидку підготовку дріма веб-сесія.

Але якщо ви це зробите - або якщо замість цього ви використовуєте ноутбук зручнішого розміру в ліжку - і вимкнення Twitter є частиною вашої нічної рутини, то майбутній Нічний режим для його робочого столу, ймовірно, буде надзвичайно вітається, що дозволить отримати більш розслабляючий досвід коли ви переглядаєте свою хронологію і натискаєте кілька твітів, перш ніж кивати.

Послуга мікроблогів ще не зробила жодного офіційного повідомлення про нову функцію, але певна кількість користувачів уже бачить цю можливість, коли вони увійдуть до свого облікового запису. Щоб дізнатись, чи належите ви до таких, натисніть на зображення профілю вгорі праворуч і перевірте, чи відображається воно внизу випадаючого списку, що з’являється, під "вийти". Ще не відображається? Тоді запасіться терпінням, є велика ймовірність, що ви це скоро побачите.

Ідеально підходить для навмисно затемненої робочої області або ввечері, коли вам не заважає тягнутися до вимикача світла, нічний режим Twitter для робочого столу стане набагато простішим для очей, перетворюючи, як і весь простір, у переважно темно-синій інтерфейс, при цьому текст перемикається з чорного на білий.

Яскраві монітори можуть здатися справді яскравим уночі, що змушує багатьох людей возитися з кнопкою яскравості машини, щоб затемнити дисплей. Але це не завжди пропонує найкращий досвід, і тому, якщо ви Twitter, який любить час від часу занурюватись у нього на робочому столі, ця функція, швидше за все, буде щиро вітана.

Торік Twitter представив свій нічний режим для iOS та Android, тому не є серйозним сюрпризом те, що зараз він тестує ту саму функцію для свого веб-сайту на робочому столі, хоча деякі люди можуть замислюватися над тим, чому так довго це відбувається.

Якщо ви особливо прагнете мати опцію темного відображення у настільній версії Twitter і виявляєте, що не є частиною тестової групи, то Веб-магазин Chrome має кілька розширень, які пропонують той самий ефект. Користувачі Firefox також можуть знайти ту саму опцію тут.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found