Як отримувати попередження про коронавірус на своєму телефоні

Станом на 17 квітня 2020 року, Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про зараження коронавірусом (COVID-19) у 210 країнах, забравши життя майже 150 000 життів по всьому світу. Оскільки понад 2 мільйони підтверджених випадків і людська раса намагається згладити криву, дуже важливо бути в курсі подій. Сьогодні ми покажемо вам кілька різних способів отримання сповіщень про коронавірус на своєму смартфоні - знання - це перший крок у створенні здорового світу та відновлення всього нашого повсякденного життя до нормального стану.

Пов’язані статті

 • Чи можуть очищувачі повітря захистити вас від коронавірусу?
 • Перевірка стимулів коронавірусу: все, що вам потрібно знати
 • УФ-світло є дезінфікуючим засобом природи, але чи може воно вбити коронавірус?

Налаштуйте Google Alerts

Служба сповіщень Google дозволяє отримувати сповіщення, коли в Інтернеті з’являється нова інформація про певні теми, наприклад про коронавірус. Після налаштування ви можете вибрати, як часто ви хочете отримувати оновлення, та вибрати, на яку електронну адресу ви хочете, щоб Google надсилав сповіщення - ви навіть можете вибрати отримання інформації у стрічці RSS. Дотримуйтесь наведених нижче вказівок, щоб створити сповіщення про Новини Google і залишатись в курсі останніх новин про коронавірус по електронній пошті.

 1. Почніть із відвідування Google Alerts.
 2. В Створити сповіщення про… текстове поле, введіть “коронавірус АБО COVID-19” без лапок.
 3. Виберіть Показати параметри кнопку.
 4. Виберіть, як часто ви хочете отримувати сповіщення: як це буває, раз на день або раз на тиждень.
 5. Під Джерела виберіть, виберіть Новини.
 6. Під Скільки виберіть, виберіть Тільки найкращі результати.
 7. Введіть або виберіть свою адресу електронної пошти, а потім натисніть Створити сповіщення.
 8. Якщо ви хочете скасувати попередження Google, відвідайте сторінку Google Alerts і знайдіть свої поточні сповіщення під Мої попередження розділ. Натисніть кнопку Відро для сміття піктограму поруч із сповіщенням про його видалення - ви більше не отримуватимете сповіщень за темою.

Підпишіться на сповіщення CDC Health Alert Network

COVID-19 вірус CDC / пікселі

Ви шукаєте інформацію про коронавірус прямо з джерела? Центри з контролю та профілактики захворювань мають свою офіційну мережу оповіщення про здоров’я для передачі останньої інформації про хвороби, включаючи коронавірус. Щоб підписатись на сповіщення, відвідайте веб-сторінку Мережі оповіщення про стан здоров’я та прокрутіть вниз до Отримуйте оновлення HAN - потім можна вибрати Підпишіться на оновлення електронної пошти HAN або Підпишіться на RSS-канал HAN.

Отримуйте оновлення від Facebook

Попри всі суперечки навколо фактично неправильних новин, що поширюються у Facebook, здається дивним місце підписатися на отримання оновлень; однак команда у Facebook витратила час на створення Інформаційного центру про коронавірус, де інформація збирається, перевіряється на точність і надається. Щоб отримувати оновлення від програми Facebook щодо пандемії коронавірусу, дотримуйтесь наступних інструкцій:

 1. Відкрийте програму Facebook на iOS або Android.
 2. Виберіть Меню кнопка - представлена ​​у вигляді трьох горизонтальних ліній у нижній (iOS) або верхній (Android) лівій частині екрана.
 3. Прокрутіть вниз і виберіть Інформаційний центр COVID-19.
 4. Натисніть білий Слідуйте , щоб підписатися на оновлення.
 5. Щоб скасувати підписку на Інформаційний центр COVID-19 Facebook, поверніться на той самий екран у своєму мобільному додатку, а потім натисніть Наступні кнопка - Ви більше не будете отримувати сповіщення про коронавірус від Facebook.

Переконайтеся, що аварійні сповіщення ввімкнено

Усі смартфони, що використовуються в США, можуть отримувати аварійні сповіщення від уряду США та інших установ безпеки. Якщо ваша країна чи регіон видає аварійне сповіщення, пристрій видасть сигнал тривоги та подасть повідомлення з інформацією. Щоб переконатися, що цю опцію не вимкнено, перегляньте наш посібник із вимкнення (та ввімкнення) сповіщень в Android та iOS. Зауважте, що ви ніколи не можете вимкнути повідомлення Президентського сповіщення, але будь-які інші попередження та сповіщення про громадську безпеку, такі як попередження ЯНТАРУ, за бажанням можуть бути змінені.

Увімкніть попередження про коронавірус із вашого улюбленого джерела новин

У вас є улюблений додаток для новин, яким ви користуєтесь щодня? Деякі джерела новин, такі як New York Times, пропонують оновлення щодо коронавірусу, на які ви можете підписатися електронною поштою. Обов’язково зверніться до свого улюбленого джерела новин, чи доступна ця опція. Етапи підписки будуть різними для кожного джерела новин, але гарним початком є ​​розміщення в Google назви публікації зі словом “коронавірус”. Якщо у вашому джерелі новин є розділ про вірус, він, швидше за все, з’явиться в результатах пошуку, тоді ця сторінка може запропонувати реєстрацію електронною поштою, щоб бути в курсі подій.

Останні повідомлення