Ось як активувати прихований темний режим Facebook Messenger

Facebook тихо розгорнув темний режим для своєї програми Messenger, хоча активація функції займе кілька кроків, ніж просто доступ до меню налаштувань.

Темний режим Facebook Messenger дражнили з минулорічної конференції розробників F8. З тих пір він був протестований у декількох країнах, і лише до цього часу користуватися цією функцією могла лише обмежена кількість користувачів.

Як активувати facebook messenger темний режим крок перший - -Як активувати Facebook Messenger темний режим крок другий -як активувати темний режим Facebook messenger крок третій

Щоб активувати темний режим Facebook Messenger, спочатку користувачам доведеться надсилати смайлик півмісяця будь-кому, включаючи будь-якого з їх контактів, чат-бота або навіть їх самих. Правильний смайлик - це той, що є на місяці без обличчя, і користувачі знатимуть, що надіслали правильний, тому що екран заповниться смайликами, що падають півмісяцем.

Після смайлів падаючого півмісяця у верхній частині екрана з’явиться спливаюче вікно, щоб повідомити користувачів, що темний режим тепер доступний через меню налаштувань програми, де функцію можна активувати простим перемикачем. Користувачам, які не бачать смайликів падаючого півмісяця, можливо, доведеться двічі торкнутися свого повідомлення, перезапустити Messenger або оновити програму до останньої версії.

Додаток надсилає попередження про те, що темний режим Facebook Messenger все ще триває, але, схоже, більшість розділів програми вже підтримують цю функцію. На саміті Android Dev 2018 року Google підтвердив, що активація темного режиму продовжує час автономної роботи для смартфонів Android, оскільки зменшена яскравість екранів призводить до повільного розряду батареї. Те саме, ймовірно, справедливо і для iPhone від Apple.

Поява темного режиму, хоч і як секретна функція, поставляється з випуском простішої, переробленої версії програми під назвою Messenger 4. Новий Messenger, оприлюднений у жовтні минулого року, спрощує користувальницький інтерфейс, одночасно вводячи нові параметри налаштування.

Ще однією нещодавно запущеною функцією Messenger є можливість надсилати повідомлення до 10 хвилин після їх надсилання як в індивідуальному, так і в груповому чаті. Facebook пообіцяв випустити цю функцію після повідомлення про те, що генеральний директор Марк Цукерберг зміг видалити деякі власні повідомлення. Тоді компанія соціальної мережі пообіцяла, що всі користувачі зможуть розіслати свої повідомлення, через помилки друку, неправильних одержувачів або з будь-якої іншої причини.

Останні повідомлення