Скраби ULA запустили свою ракету Delta IV у суботу

United Launch Alliance (ULA) очистив запланований запуск своєї потужної ракети Delta IV Heavy за лічені секунди до зльоту рано в суботу, 29 серпня. Запуск мав відбутися з комплексу-37 на мисі Канаверал у п'ятницю о 23:04. PT, з відкритим вікном запуску до 3:25 ранку PT суботи.

Місія NROL-44 мала вилетіти з мису Канаверал у Флориді у четвер вранці, але годинник зворотного відліку довелося зупинити, поки команда працювала над вирішенням проблеми на стартовій панелі. Трохи пізніше спроби запуску були припинені на наступний день після виявлення іншої технічної проблеми, яку не вдалося виправити протягом решти чотиригодинного вікна запуску.

Запуск був перенесений на пізній вечір п'ятниці, але був перерваний за лічені секунди. "Запуск Об'єднаного пускового альянсу #DeltaIVHeavy, який виконував місію # NROL44 для Національного розвідувального управління, було стерто сьогодні через несподіваний стан під час підрахунку терміналів приблизно за три секунди до вильоту", - повідомила ULA в Twitter.

Запуск Об'єднаного пускового альянсу #DeltaIVHeavy, який виконував місію # NROL44 для Національного розвідувального управління, був скрабований сьогодні через несподіваний стан під час підрахунку терміналів приблизно за три секунди до вильоту.

- ULA (@ulalaunch) 29 серпня 2020 р

На своєму веб-сайті ULA повідомила, що скраб був "через несподіваний стан під час підрахунку терміналів приблизно за три секунди до вильоту". Генеральний директор ULA Тоні Бруно заявив, що ракета була в хорошій формі і що автоматичний аборт, здавалося, був спричинений помилкою в наземній системі.

ULA також повідомив, що "[команда] в даний час переглядає всі дані і визначить шлях вперед" і деякі деталі щодо перепланування запуску, зазначивши, що, "[він] вимагав часу переробки перед наступною спробою запуску - сім днів мінімум ". На даний момент жодної додаткової інформації щодо перенесення запуску не повідомляється.

ULA

Місія полягала в тому, щоб доставити в космос секретний корисний вантаж для Національного розвідувального управління (NRO), шпигунського агентства уряду США.

Запуск стартував би 141-ю місією для ULA та 29-ю для NRO. Це також буде 385-й запуск Delta з 1960 року, 12-й Delta IV Heavy і 8-й Heavy для NRO, заявила компанія, що базується в Колорадо.

Вражаюча ракета має три підсилювальні ядра для додаткової потужності для розгортання супутника на вищій орбіті. Це найбільша ракета на флоті ULA та друга найпотужніша ракета на озброєнні сьогодні після Falcon Heavy від SpaceX.

Оновлення 29 серпня: Додана інформація про очищення запуску.

Останні повідомлення