Як використовувати макіяж Bixby на Samsung Galaxy S9

За допомогою Bixby Vision камери Samsung Galaxy S9 та S9 Plus пропонують можливість віртуально приміряти макіяж за допомогою фільтрів Snapchat. Це все завдяки фронтальній камері, а також інтегрованій технології доповненої реальності від компанії під назвою ModiFace (нині належить L’Oréal). Якщо вам подобається ваш вигляд, ви також можете придбати макіяж, щоб додати його до своєї колекції.

Незалежно від того, використовуєте ви AR-функцію, щоб приміряти різний зовнішній вигляд без клопоту з видаленням макіяжу, або ви просто хочете перевірити товари, не вирушаючи до найближчого магазину, ось як приміряти і придбати макіяж за допомогою Galaxy S9.

Як увімкнути Bixby Vision

як приміряти і придбати товари, використовуючи функцію макіяжу galaxy s9, фільтр bixby 1як приміряти і придбати товари за допомогою функції макіяжу galaxy s9 bixby vision 2

Щоб знайти макіяжний фільтр, потрібно ввімкнути Bixby Vision. Для цього відкрийте програму камери та торкніться піктограми ока в нижньому лівому куті. У нижній частині екрана ви побачите галерею різних варіантів на вибір, таких як покупки, їжа та місця, але ви хочете знайти той, що позначений Макіяж.

Як приміряти макіяжні фільтри

як приміряти і придбати продукти за допомогою фільтрів для макіяжу galaxy s9як приміряти і придбати товари, використовуючи функцію макіяжу galaxy s9, фільтр bixby 4як приміряти і придбати товари за допомогою функції макіяжу galaxy s9 bixby vision 6як приміряти і придбати продукти за допомогою макіяжу galaxy s9, макіяж bixby filter 5

Щоб приміряти різні макіяжні фільтри, просто торкніться різних опцій внизу екрана. В даний час на вибір є три марки - Sephora, CoverGirl та Laneige. Ви можете переглянути товари, вибравши кожну марку окремо, або прокрутити всі товари разом, натиснувши Всі.

Якщо ви не впевнені, чи хочете ви скористатися задимленим оком чи більш нейтральними тонами, ви можете приміряти вже завершені макіяжі, створені брендами. Ці фільтри забезпечують макіяж для обличчя, який включає помаду, рум'яна, туш для вій, підводку для очей, вії тощо. Існує також можливість приміряти різні продукти окремо, такі як олівці для брів, палітри тіней для повік, тональний крем та помаду, серед іншого, і ви можете змішувати та поєднувати.

З моменту свого випуску Bixby Makeup розширив свої пропозиції ще 10 видами на вибір, які зараз випускаються. У партнерстві з Elle новий вигляд виходить прямо зі сторінок журналу. Починаючи від блискучого бронзового вигляду, закінчуючи блакитною помадою або мерехтливими очима, останні доповнення Bixby Makeup з’являються саме вчасно для тих, хто хоче знайти натхнення для літа.

Як придбати предмети

як приміряти і придбати товари за допомогою фільтру для макіяжу galaxy s9як приміряти і придбати товари за допомогою фільтру для макіяжу galaxy s9 2

Якщо є товар, який ви хочете придбати, ви можете розпочати його безпосередньо через Bixby. Зробивши селфі під час приміряння макіяжу, з’явиться вікно, в якому перераховані всі товари, які ви носили на фото. Вам буде надана така інформація про товар, як торгова марка, відтінок, короткий опис та ціна. Після того, як ви торкнетеся елемента, ви перейдете на вказаний веб-сайт через веб-браузер - якщо у вас немає програми Sephora, після чого ви перейдете до програми.

Як поділитися своїми фотографіями

як приміряти і придбати товари за допомогою функції макіяжу galaxy s9 bixby final look 2як приміряти і придбати продукти за допомогою функції макіяжу galaxy s9, спільного використання bixby

Фотографії, зроблені в розділі макіяжу Bixby Vision, автоматично зберігаються у вашій галереї. Таким чином, ви можете надіслати свої погляди родичам та друзям без присутності всіх варіантів макіяжу внизу. Ви також можете поділитися цими фотографіями безпосередньо з Bixby Vision, натиснувши піктограму спільного доступу, розташовану під вашою фотографією. Потім ви можете вибрати з додатків, встановлених на вашому смартфоні, щоб поділитися ним із такими, як Facebook, Twitter і Gmail.

Останні повідомлення