Історії груп Facebook дозволяють учасникам поділитися однією історією

Facebook

Facebook Stories розширюється до груп. У вівторок, 4 грудня, Facebook оголосив про загальнодоступність Групових історій. Ця функція дозволяє членам однієї групи Facebook зробити свій внесок у історію групи.

На відміну від Історій, що надходять від окремих користувачів Facebook, Групові Історії дозволяють кільком учасникам однієї групи ділитися до однієї Історії. Потім історія відображає назву групи, а також окремого користувача, який створює публікацію.

Щоб додати до групової історії, користувачі Facebook можуть перейти до групи у програмі Facebook і натиснути «додати» під опцією «Історія вашої групи». Потім користувачі можуть вибрати фотографію чи відео з рулону камери, і, як і у звичайній історії, можуть додати наклейки, текст, дудли та ефекти перед додаванням вмісту. Параметри конфіденційності також дозволяють користувачам ділитися цим самим вмістом зі своєю історією, а також створювати публікацію або надсилати в Messenger.

//s3.amazonaws.com/digitaltrends-uploads-prod/wp-content/uploads/2018/12/group-stories-how-to-video.mp4

Розширення попередньо протестованого інструменту також запускається з реакціями всередині цих Групових історій, що дозволяє учасникам реагувати реакціями смайлів. Інструмент, зазначає Facebook, дозволяє користувачам швидко реагувати на Story.

Не у всіх групах буде новий параметр Історії. Facebook заявляє, що адміністратор групи може вибрати параметр, який обмежує спільний доступ лише для членів адміністратора, замість кожного члена групи. Адміністратори груп також можуть використовувати нові інструменти для затвердження або видалення внесків Історій від учасників до їх публікації.

Facebook заявляє, що нові Групові історії створені для заохочення випадкових обмінів учасниками групи. Наприклад, компанія каже, що така група, як Dogspotting, може використовувати Stories, щоб дозволити учасникам ділитися фотографіями та відео різних собак, яких вони помічають. Facebook передбачає, що кулінарні групи обмінюються рецептами та стравами для Групових історій, а групи подорожей обмінюються оглядами пригод членів.

І Історії, і Групи були предметом уваги кількох останніх оновлень Facebook. Facebook нещодавно додав можливість додавати музику до Story незабаром після того, як Instagram отримав цю функцію. Групи Facebook за минулий рік отримали такі функції, як наставники, Watch Party та тест на платну підписку на Групу. Станом на серпень 2018 року Facebook повідомив, що більше двох мільйонів користувачів беруть участь у групах.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found