Як отримати останню версію Windows 10

Windows 10Windows Insider - це публічна програма бета-тестування Microsoft. За останні кілька місяців це стало важливим, не кажучи вже про популярність, оскільки це безкоштовний спосіб отримати доступ до ранніх версій майбутньої операційної системи Windows 10. Просто перейдіть на сторінку insider.windows.com, увійдіть за допомогою облікового запису Microsoft або створіть його, якщо ви цього ще не зробили, і завантажте .ISO для встановлення Windows 10.

Але в країні Microsoft всі бета-тестери не створені однаково. З жовтня 2014 року Microsoft розділила програму Windows 10 Insider на дві широкі групи, які називаються "кільцями". Повільне кільце отримує дещо старіші збірки Windows 10, можливо, відкладається на тиждень-два, тоді як швидке кільце отримує новіші збірки.

скріншот Windows Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Обидва варіанти мають переваги - збірки Windows 10 у повільному кільці, як правило, більш стабільні та менш схильні до збоїв та несумісності з програмами, і тому є більш бажаними, якщо ви використовуєте Windows 10 на робочому столі чи ноутбуці . Швидке кільце отримує новіші збірки, які можуть бути швидшими або мають цікаві нові функції, а іноді і виправлення конкретних проблем, реалізованих розробниками Microsoft. Але оскільки ці "швидкі" збірки пройшли менше випробувань, вони також можуть бути більш нестабільними та створювати більше проблем для користувачів.

У програмі Insider є «вищі» кільця, але вони зарезервовані для співробітників Microsoft і недоступні для загального користування (окрім випадків, коли інсталяційні файли витікають). Якщо ви хочете спробувати найновіше та найкраще у світі Windows, швидке дзвінок програми Insider - саме там, де ви хочете бути. На щастя, на це досить легко стрибнути.

Встановіть Windows 10

Якщо ви вже встановили Windows 10, пропустіть цей і наступний кроки. Якщо ні, перегляньте цю статтю Digital Trends і дотримуйтесь інструкцій, щоб встановити Windows 10 на комп’ютер, який ви зараз використовуєте.

інсайдер Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

На встановлення Windows 10 у вас піде менше години. Ви маєте можливість встановити «свіжу» версію, яка очищає ваш основний накопичувач, або встановити Windows 10 у поточній версії Windows 8.1, зберігаючи файли цілими. Крім того, якщо ви встановлюєте на машині, яка не працює під керуванням Windows, або на комп’ютері, на якому вже не працює операційна система, вам потрібно буде записати або підключити файл ISO на зовнішній диск або накопичувач.

Налаштування Windows

Процес налаштування Windows досить зрозумілий - просто виконуйте підказки на екрані, щоб створити обліковий запис користувача та застосувати основні налаштування. Windows 10 включає основні драйвери для більшості сучасних компонентів ноутбуків і настільних ПК, тому такі речі, як мережа, вихід звуку та графіка, слід налаштовувати "нестандартно". Якщо ні, перейдіть до відповідних веб-сторінок виробника ноутбука або компонентів, щоб завантажити драйвери та встановити їх. Помітним винятком із вищезазначеного правила є відеокарти Nvidia - вам потрібно буде вибрати версію найновіших драйверів для Windows 10 під час їх завантаження.

Якщо з якихось причин мережа не працює, можливо, вам доведеться отримати доступ до іншого комп’ютера або смартфона, щоб завантажити відповідні драйвери, а потім перенести їх на свій основний ПК. Коли всі основні компоненти вашого комп’ютера запрацюють на ваше задоволення, перейдіть до наступного кроку. На цьому етапі ви можете встановити будь-які сторонні програми, які вам подобаються, або почекати, поки ви не приєднаєтесь до швидкого дзвінка та застосуєте найновіші оновлення Windows.

Приєднуйтесь до швидкого кільця

Ви майже готові. Тепер натисніть на логотип Windows на робочому столі, а потім - «Налаштування». Клацніть на «Оновлення та безпека», останню піктограму у вікні. З'явиться сторінка Windows Update.

windowsupdate2 Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Клацніть на "Додаткові параметри". У нижній частині сторінки є розділ "Отримати збірки Insider". Поле, позначене як «вибрати спосіб отримання збірок Insider» - це те, що ви шукаєте: просто натисніть спадне меню та переключіться з «Повільно» на «Швидко».

Коли закінчите, натисніть кнопку "Назад" у верхньому лівому куті.

Завантажте останні оновлення

Тепер вам залишається лише запустити Центр оновлення Windows звичайним способом. Натисніть «Перевірити наявність оновлень», і Windows автоматично здійснить пошук і завантаження останньої швидкої кільцевої версії Windows 10. Дочекайтеся завантаження пакета, а потім заплануйте автоматичний перезапуск або натисніть «Перезапустити зараз», щоб негайно застосувати останню версію . Ваш комп’ютер перезавантажиться (можливо, кілька разів), і коли це буде зроблено, ви ввійдете в останню версію Windows 10, доступну для широкого загалу.

оновлення Windows Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Коли Windows 10 вийде 29 липня, поточні користувачі Windows 7 або Windows 8.1 матимуть право на безкоштовне оновлення протягом одного року (тобто у вас є один рік для оновлення безкоштовно - після цього вам не доведеться платити) . На цей момент учасники Windows Insider матимуть можливість використовувати роздрібну версію Windows або “відпустити до виробника” або продовжувати використовувати збірки Insider.

Останні повідомлення